Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

znam da je Mitas smeće, vjerojatno i ovaj novi EV, ali za 1.37 na Grobniku će bit dobar (ne meni naravno). Ko zna da li je dovoljno dobar za cestu????

ja imam na desetki mitas i dosta sam zadovoljan sa gumom, jako se brzo zagrije, a dosad mi je samo jedanput malo popustila ali nista strasno
 
zanimljivo kak je sada odjednom ev super guma ekipi kojoj "običan" sf nije valjao :mrgreen: ne velim da ev nije bolja guma, ali kak se vozim s jednom, tak sam se vozio i drugom, jedinu pravu razliku osjećam na stazi, iako ni tamo nisam imao problema s mojim tempom vožnje, a ni ekipa koja vozi osjetno brže od mene
 
Obican vs EV gotovo da i nema razlike 🤣🤣🤣
Screenshot_20220405_143638.jpg
 
znam da je Mitas smeće, vjerojatno i ovaj novi EV, ali za 1.37 na Grobniku će bit dobar (ne meni naravno). Ko zna da li je dovoljno dobar za cestu????
imo si ih na motoru pa to iz iskustva pišeš :oops: :oops: :oops:
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
Nakon 700 km vožnje sa novim SF+ EV gumama mogu reći da sam oduševljen gumom. Imao sam i obične sf+ ali s ovima sam nešto brži (mozda je do toga jer sada bolje poznajem motor). Nadam se da će ove trajati više 🤣

Isprobavao sam tlakove od 2.1 do 2.4 za prednju i od 2.2 do 2.6 za zadnju i zaključio da mi najviše odgovara F 2.3 i R 2.4

Prednja mi se ljušti malo manje od običnih sf+ a zadnja više od obicnih sf+ iako nisam to očekivao. Eto toliko od mene 😊

20220430_135923.jpg
 
Nakon 700 km vožnje sa novim SF+ EV gumama mogu reći da sam oduševljen gumom. Imao sam i obične sf+ ali s ovima sam nešto brži (mozda je do toga jer sada bolje poznajem motor). Nadam se da će ove trajati više 🤣

Isprobavao sam tlakove od 2.1 do 2.4 za prednju i od 2.2 do 2.6 za zadnju i zaključio da mi najviše odgovara F 2.3 i R 2.4

Prednja mi se ljušti malo manje od običnih sf+ a zadnja više od obicnih sf+ iako nisam to očekivao. Eto toliko od mene 😊

View attachment 745825
Ako ih ovako nastaviš "gulit", vjerovatno će ti trajat više......da😁
 
Nakon 700 km vožnje sa novim SF+ EV gumama mogu reći da sam oduševljen gumom. Imao sam i obične sf+ ali s ovima sam nešto brži (mozda je do toga jer sada bolje poznajem motor). Nadam se da će ove trajati više 🤣

Isprobavao sam tlakove od 2.1 do 2.4 za prednju i od 2.2 do 2.6 za zadnju i zaključio da mi najviše odgovara F 2.3 i R 2.4

Prednja mi se ljušti malo manje od običnih sf+ a zadnja više od obicnih sf+ iako nisam to očekivao. Eto toliko od mene 😊

View attachment 745825

Nešto mi ovdje ne štima? 🤔

Aaa...

20220430_135923.jpg


... sad je OK. :mrgreen:
 
Nakon 700 km vožnje sa novim SF+ EV gumama mogu reći da sam oduševljen gumom. Imao sam i obične sf+ ali s ovima sam nešto brži (mozda je do toga jer sada bolje poznajem motor). Nadam se da će ove trajati više 🤣

Isprobavao sam tlakove od 2.1 do 2.4 za prednju i od 2.2 do 2.6 za zadnju i zaključio da mi najviše odgovara F 2.3 i R 2.4

Prednja mi se ljušti malo manje od običnih sf+ a zadnja više od obicnih sf+ iako nisam to očekivao. Eto toliko od mene 😊

View attachment 745825

ljušti se više jer ti je jučer falilo 80 ks u odnosu na ostatak ekipe :mrgreen:
i jer niste pustili gas do karlobaga i nazad :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Feis123
Za to je Dene kriv jer sam ga pratio ... a njemu S22 tri puta popustila ...

Mislim si covik u zrelim godinama pa neka vozi prvi a kad ono .... (kao i hellboy1974).
Neka prijeđe na moju vrstu pa nece mu se desavat to 😂😂😜