FORUMSKO druženje za 20. rođendan

Bez obzira na vrijeme i odgađanje neobaveznog susreta, ja sam odlučio da neobavezno idem, pa ako se još netko odlučio na subotnji neobavezan đir do K-baga, može se ovdje javiti, tako da se ipak možemo neobavezno upoznati, provoziti i naravno popiti neobaveznu cugu. ✌️
 
Bez obzira na vrijeme i odgađanje neobaveznog susreta, ja sam odlučio da neobavezno idem, pa ako se još netko odlučio na subotnji neobavezan đir do K-baga, može se ovdje javiti, tako da se ipak možemo neobavezno upoznati, provoziti i naravno popiti neobaveznu cugu. ✌️
Obicno Carlitos, birtija na rivi. Kad si mislio krenut i odakle?
 
Obicno Carlitos, birtija na rivi. Kad si mislio krenut i odakle?
Oko 9 krećem iz centra Istre, oko 11 stanka uz kavu u Senju, u Carlitosu oko 12 i pol do 13.
Prognoza za obalu kaže tek mogućnost ponekog lokalnog kratkotrajnog pljuska, tako je trebalo biti i prošle nedjelje, pa smo ipak potpuno suhi potegli do Maslenice i nazad.
 
  • Like
Reactions: Feis123
U ljetnim mjesecima bi obicno prolazio oko 12, sad su jos friska jutra pa mozda nesto kasnije. Ali velim, nisam siguran tako da ne ispadne zajeb.
Odakle i kada bi se polazilo nije tak bitno nego oko koliko sati bi se tamo trebali naći pošto idem iz Pule ako ću ići. U principu sam mislio nešto iza 12, eventualno 13 ili 14 sati da se normalno i vraćamo doma.
 
  • Like
Reactions: biker4life
posto sam prosli vikend bia Gospic-Karlobag,vise mi se ne vozi po onim kratkim okukama do Zadra...zamantalo mi se u glavu.
iduci put idem na trajekt prizna-zigljen.

zamalo mi se neki ferari zabia u guzicu...A table
nakon stotinjak metara je sta uz cestu...ja opalia rafalom...ašloh,vas mahs du?:mrgreen:


malo je cesta bila mokra,nemos vozit...100km ka po jajima.
jebes takvu voznju,vise se ne micem dalje od Drvenika.
 
posto sam prosli vikend bia Gospic-Karlobag,vise mi se ne vozi po onim kratkim okukama do Zadra...zamantalo mi se u glavu.
iduci put idem na trajekt prizna-zigljen.

zamalo mi se neki ferari zabia u guzicu...A table
nakon stotinjak metara je sta uz cestu...ja opalia rafalom...ašloh,vas mahs du?:mrgreen:


malo je cesta bila mokra,nemos vozit...100km ka po jajima.
jebes takvu voznju,vise se ne micem dalje od Drvenika.
Ko od straha umire na grobu mu prde 😅
Na žalost subote otpadaju jer ne znan di udaran u sezoni,Seki pravi Bikeri idu slušati Maidene,ovi metro deprići prate Grašu i Hanu 🤣
 
Oćete isprintati pločice sa forumskim nickovima, da se ljudi lakše prepoznaju?
Osoba A predstavite se molim vas:
JA SAM MATE
Osoba B predstavite se molim vas:
JA SAM MATE
Osoba C predstavite se molim vas:
JA SAM MATE