Honda X-ADV

Afrika je koli kitac za X-adva, zadnja u svojoj klasi, a X-adv prvi u svojoj. Da nema DCT bio bi još bolji.
348gi6.jpg
 
😂😂😂😂 xadv bas i nema klasu. Vidit cemo sta Šago kaze, a meni je DCT zakon.
DCT majka…..
Slusaj….Xadv je mocan skuter….ti najbolje znas
Ako lova nije problem izmedu Xadv ili obicne Africe za mene nema zbora….Africa
Obicna Africa ili ATAS…..zavisi o osobnim preferncama
Ja osobno kad bi mora na novu iz ducana onda 1100 Africa AS DCT ES…..nema dalje……..
To bas da moran…..inace samo polovna…..
 
  • Like
Reactions: Kadet
Vidio sam 2 X-ADV u par dana, ali kaos profil ekipe koja ih vozi, 2 dripca u zimskim pernatim jaknama (bolje Runner 50 SP) i neki Hipster sa Jet kacigom (bolje Vespa GTS 300)..
 
  • Like
Reactions: Kadet
DCT majka…..
Slusaj….Xadv je mocan skuter….ti najbolje znas
Ako lova nije problem izmedu Xadv ili obicne Africe za mene nema zbora….Africa
Obicna Africa ili ATAS…..zavisi o osobnim preferncama
Ja osobno kad bi mora na novu iz ducana onda 1100 Africa AS DCT ES…..nema dalje……..
To bas da moran…..inace samo polovna…..
Samo ATAS dolazi u obzir, mocna je. Obicna mi je tanka, mlitava… a mene ima cilih 120kg pa me nije lipo vidit na onome😂😂.. ali vidit cemo sve, kemijam nesto za djir ucinit pa cu znat jeli xadv ostaje ili ATAS
 
Vidio sam 2 X-ADV u par dana, ali kaos profil ekipe koja ih vozi, 2 dripca u zimskim pernatim jaknama (bolje Runner 50 SP) i neki Hipster sa Jet kacigom (bolje Vespa GTS 300)..
Kad bi tako gledali onda na TMaxa nebi niko sia…
 
Vidio sam 2 X-ADV u par dana, ali kaos profil ekipe koja ih vozi, 2 dripca u zimskim pernatim jaknama (bolje Runner 50 SP) i neki Hipster sa Jet kacigom (bolje Vespa GTS 300)..
I ja sam vidio isto lika na xadv pernati prsluk onaj sjajni,trenerka iznad gleznja naravno,i specificna poza malo izdignuta ramena i vrum vrum vrum.... mozda se ta postura treba trenirati pred ogledalom :ROFLMAO:
 
Ne kuzim koja je druga svrha tih "nabildanih" skupih skutera osim da sluze kao modni detalj/statusni simbol/instrument za kurcenje. Van grada je motor bolji, u gradu je neki 125ccm skuter bolje rjesenje.
 
  • Haha
Reactions: sanchez
Griješiš, ne bi znao koliko. To je toliki multipraktik da bi se on trebao zvati Multistrada. U gradu je okretan kao i bilo koji skuterić a brži i udobniji 10 puta, na otvorenoj cesti je brz koliko je brz njegov vozač a na dalekom putovanju je jednako udoban, praktičan i stabilan kao putna krstarica. Uz sve to, troškovi registracije i održavanje su minimalni, servisni interval je 12.000 km, gume sporo troši a gorivo doslovno na kapaljku.
Nakon 2 i pol godine korištenja i 36000 km na njemu znam dobro šta pišem.
 
...po svemu navedenom cini mi se da ce slijedece sezone u moju garažu jedan
 
Griješiš, ne bi znao koliko. To je toliki multipraktik da bi se on trebao zvati Multistrada. U gradu je okretan kao i bilo koji skuterić a brži i udobniji 10 puta, na otvorenoj cesti je brz koliko je brz njegov vozač a na dalekom putovanju je jednako udoban, praktičan i stabilan kao putna krstarica. Uz sve to, troškovi registracije i održavanje su minimalni, servisni interval je 12.000 km, gume sporo troši a gorivo doslovno na kapaljku.
Nakon 2 i pol godine korištenja i 36000 km na njemu znam dobro šta pišem.
Daj ne nagovaraj me, znas da cu ga kupiti ako nastavis! :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: DiAbLeRo
Jesam li spomenuo da ako naletiš na makadam bez ustručavanja ga pregaziš k'o beba zvečku? Ili da je udvoje toliko udoban da postoji opravdana opasnost da ti suvozačica zaspe na motoru? A to što su mu farovi noću toliko jaki da ako osvijetliš kakvog pijanca na cesti, odmah mu vidiš cirozu na jetri i sjenu na plućima od pušenja? Ha? Dosta?

:mrgreen:
 
Jesam li spomenuo da ako naletiš na makadam bez ustručavanja ga pregaziš k'o beba zvečku? Ili da je udvoje toliko udoban da postoji opravdana opasnost da ti suvozačica zaspe na motoru? A to što su mu farovi noću toliko jaki da ako osvijetliš kakvog pijanca na cesti, odmah mu vidiš cirozu na jetri i sjenu na plućima od pušenja? Ha? Dosta?

:mrgreen:
Ne, ne listam upravo mobile.de i ne gledam xadv-e :ROFLMAO:
 
Afrika je najljepši i najlošiji motor u široj klasi, s uvjerljivo najbezličnijim agregatom. Jbg.
Kako za koga,ljepota je u oku promatraca,a agregat ovisi sa cega je covijek sjeo na afriku i kaj je u zivotu vozio