Da li kupiti Harley?

meni su to najljepši motori, čoperi, vozio sam ih, naravno japance. sviđa mi se ta filozofija i pogled na motore... i naravno ložio sam se na HD, auf baš ložio. tko nije?
da se naći povoljno polovnih primjeraka, al da je skupo? pa nije skupo nego nemaš para za uzet to...isto ka i kad neko kaže GS je skup nevalja, pa uzimaju neke druge varijante i tješe se a priko oka gledaju BMW...a da li vride tih novaca? ne znam. za sada me malo prošao taj đir, a kasnije opet tko zna.
 
  • Like
Reactions: Dene
Kako god, mora im se priznati da dobro drze cijenu. Sigurno nisu losa investicija. Barem cu zeni to tako prodati... :mrgreen:
 
žene se pale na takve motore, tako da pored normalnog
motora, definitivno treba kupiti i jedan HD

meni jedna mala Mađarica kad sam bio na njihovim susretima
odmah rekla; ehhhh, da bar imaš onaj mali HD 😍


:unsure: pitam ju; koji to?

a ona na mob. pokaže fotku od Virago 250 :mrgreen:


znači: njima je to sve isti k. bitan je takav tip motora (y):mrgreen:

 
a ne znam - još nisam nabavio HD :mrgreen:

BTW
ovakav iz videa sam malo vozio u D. i stvarno ne znam što ljude
(pogotove žene :mrgreen:) fascinira kod tih/takvih motora :)
 
  • Like
Reactions: pikacu79
drže HD cijenu al se slabo prodaju...
prijatelj mi prodaje wide glide 1600 od ljeta...cijena ok, al nitko ne zove.
samo broji klikove na njuškalu...
 
Nije valjda do toga doslo da se motor radi zena kupuje?
pa barem bi ti trebal bit dovoljno pronicljiv znat da i toga mora malo bit... mislim da testosteron, žene i motori itekako idu u jednoj rečenici... neki pametniji od mene bi rekli "empirijski je...."
 
pa barem bi ti trebal bit dovoljno pronicljiv znat da i toga mora malo bit... mislim da testosteron, žene i motori itekako idu u jednoj rečenici... neki pametniji od mene bi rekli "empirijski je...."
Hm, ja bih rekao da se za time poteze tek kad sve druge solucije ne pale. Po meni je to kao da ides paliti gume sa trulim Kadettom ispred lokalne birtije u nadi da ces pojebati konobaricu. Mozda upali, ali od te kod koje to upali nisam bas siguran da zelim ista.
 
sad sam se sjetio; kad je bio HOG u HR i
bio na obadva, bez obzira što me uopće ne zanimaju
takvi motori, volio bih da opet dođu/organiziraju u sezoni,
negdje u Dalmaciji (y)

...vidiš bar svakakve pizdariye, isto 'ko kirvaj;
nije svaki dan i još kad pomisliš koju lovu neki
ljudi daju na to :mrgreen:
 
Mozda upali, ali od te kod koje to upali nisam bas siguran da zelim ista.
Hmm... nezz, ja sam to malo jednostavnije gledao... Do sad nisam trebo palit gume da bi ljubio, jer kako znam palit gume, jumferstvo bi mi pisalo na osobnoj xD
Uglavnom je motor bio the thing koji je probio led i otvorio par društvenih tema prema kojima zaključim zanima li me dotična ili ne... i uglavnom one pitaju... Ostatak je na trgovcu, ili prodaš priču ili ne :LOL::LOL:
Poznajem jednog gospodina iz Francuzenland kojemu je frajer uvaljo V-Rod... inače vozio brze aute, skakao iz aviona, mačevao itd... Kad je kupio motor, nakon priče, mislio je da će mu ramena odšarafit kad ubrza... kaže, navuko lagano do 3će i na nekoj šnitici lagano ubrzo...
Pred jedno 2 godine vidio na fejsbuku da vozi supermoto i enduro sranja, vozi po planinama i nekim klifovima... on nema taj "bajkerski" drajv u sebi i samostalno je skužio da HD baš i nije vrh moto kvalitete (barem što se tiče vožnje...) i da nije nekaj najuzbudljivije...
 
Evo ne znam. Ja cu vjerojatno jednoga kupiti iskljucivo da napravim iskustvo sa HD kao proizvodjacem jer trenutno jednostavno ne mogu skuziti sta je to sto ih izdvaja od ostalih. Naravno, to nece biti jedini motor u garazi. Za sada ce ostati i Versys tu, a kasnije cemo vidjeti kako ce se situacija razvijati i sta ce ostati u garazi a sta ce jos doci.
 
sin od prijatelja kupio HD, neki special edition,
a stari vozi Hayabusu (y) i uopće me ne zanima
probati bike i onda pomislim: sve je to marketing, filmovi…

ili 10tak i više godina pratiš što je npr. ekipa
koja vozi takve motore ili dosta njih kupila nakon
par godina, to nema veze s tom, kako sam napisao:
fascinacijom ... kasnije sve drugi tip motora

… iako, istina - ima onih koji su još na takvim
motorima, pa one koje zaista zanima, zašto?
mogu uputiti da ih pitaju

:unsure: jedino mi bilo zanimljivo, jer su se visavi HD-a,
tj. te filozofije u selendri ukazali i pripadnici
Hells Angels-a, pa trebao biti fajt :mrgreen:
kao kad sam par puta bio u Baden-Württemberg-u :cool:
 
Moram priznati da sam 3 puta procitao i da na kraju nisam bas najbolje skuzio sta si napisao. Nema veze, bit ce bolje :)
 
a sve se vrti oko toga, ne bih nikad kupio HD, ali zanimljiv fenomen ;)

evo npr.
kod nas, pa i BiH: MC/MK, ne samo zbog korone,
ima tu još mnogo faktora, a većina zna zašto je to tako danas

ali kad vidiš npr. 100tinjak motora, :cool:
(smije biti samo HD, eventualno BMW) i tek kad lik,
koji je navodno najzayebaniji :mrgreen: digne ruku, svi pale motore,

- znak za polazak

nije preuveličano napisati: zemlja se trese :cool:

yebote, 'ko neki film, pa ti tamo upadni s Yamahom
ili nešto sl. pa kaži:

"ma imamo imamo i mi to, samo najveći defile bude s nekim prdavcima i kršinama" :mrgreen:

"i isto pravimo pizdariye i ne nosimo kacige" :mrgreen:
 
ko kaže da ne bi kupio HD da može, ja mu ne virujem...
ja jedino ne bi uzimao ove igračke ispod 1500 kubika... jebemti Harleya od 750 kubika....ma mooooožda 1200, al i to je malo za taj đir.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Osobno mi je ovo totalno kul model.

Harley-Davidson-XR1200-Right-Side-1.jpg
 
  • Like
Reactions: alpine