Suzuki V-Strom 650 XT

Za dvoje je 1000 sigurno bolji izbor tu nema dileme.
Ako budget dopušta 1000 a ako ne 650 pa kasnije na 1000.
Ja nisam 650 ni probao jer znam da bi kasnije išao na 1000 a ovako sam skroz odmah zadovoljan motor je s obzirom na cijenu best buy.To je makina za ozbiljniju ekipu koja se vozi laganini ali kad zatreba onda ide bez puno šaltanja a udobnost odlična.
Nisi vozio 650... Ali znas da 1000 bolji ..? Jesi vozio kad nesto drugo ?tko je ozbiljna ekipa ?oni s koznim prslucima ili?prosvjetli me 😂
 
Ozbiljna ekipa su oni koji nikad nisu imali motor prije pa u 50toj kupili i sad laganini jer i neznaju drukcije..haj dobro je moze i gore...neki kupe GS..tj ko ima nofce
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Nisi vozio 650... Ali znas da 1000 bolji ..? Jesi vozio kad nesto drugo ?tko je ozbiljna ekipa ?oni s koznim prslucima ili?prosvjetli me 😂
aaaa ., sta ti detaljiraš toliko...reka je svoje misljenje... :coffee:
 
pa ok, svakome je jasno da je 1000 bolji od 650 za te neke duže i zahtjevnije ture, ali nisam nigdi pročitao da 650 ne može to isto odradit, da će se raspast...šaltanje više manje, neće noga otpast... meni motor nije samo za duge ture, koristim ga svakodnevno, jedino zimi nije svaki dan u pogonu, neko ono 3 put tjedno, kad je suho. a imat jedan motor za u grad, jedan za na put, uz 2 auta doma mi nema smisla...a ovaj sada taman za to sve.
 
Taj 650 svi hvale, mislim na motor, dugo se vec proizvodi, steta je samo sto nikad nije napravljen lijep motocikl oko njega.
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Može li neka preporuka u šta obuti 650XT 2018. , veliko većino asfalt, da moze i na kišu, i naravno gdje?!
Tnx.
 
Do sada vozio (moj je 2012. ali mislim da su dimenzije za 3. generaciju identične);

- Pirelli Angel GT; jako oštar profil, sporije se zagrijava, kliže preko bijelih crta i "zmijica" od bitumena. Promijenio ih na 90% potrošenosti jer ih se nisam mogao dočekati riješit (n)

- Conti Road Attack 3; tuplji profil ali nisam osjetio razliku u agilnosti motora u odnosu na Angel, dosta skuplje od Angela, dosta se brže zagrijavaju, dobro drže preko bijelih crta i "zmijica", jako zadovoljan s njima po kiši i suhom (y)

- Metzeller Roadtec 01; sve isto kao i Conti, uzeo ih jer Conti nisu imali na stanju (y)
 
Kod mene Pirelli Scorpion II.,zagrijavanje vrlo brzo...leze da ne more nego tako, stabilnost odlicna, ne cuju se nista u voznji, za asfalt 80%.,za makadam 20%...,kad mi dodje nekad izmjena, mislim da cu iste opet uzeti, ili iste novije klase...
 
Gledajući cijene polovnih vstromova, poceo sam gledati i nove iz trgovine. Za oko mi je zapela razlika cijene 2022.g Xt verzije u Sloveniji i u nas od točno 10k kn..
Kod nas je 9753e a u sloveniji 8490
 
Pa to ti je tako uvik,ako ga kupis novog u Sloveniji ili bilo di,to malo jeftinije,dok ga uvezes i regas,doce te skuplje nego kod nas novi...a i sta ce ti novi, ne kužim...
 
Zalosno, al eto.
A gledam polovne, cijene su oko 60k kn za 2017. god (okej tu bude i dodatne opreme do 1k e). Al opet, to je 5 god star motor koji je vjerojatno novi bio toliko 2017. godine. Naravno, uz inflaciju, nije isto sad 60k kn i prije 5 god, ali nije ni velika razlika.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Zalosno, al eto.
A gledam polovne, cijene su oko 60k kn za 2017. god (okej tu bude i dodatne opreme do 1k e). Al opet, to je 5 god star motor koji je vjerojatno novi bio toliko 2017. godine. Naravno, uz inflaciju, nije isto sad 60k kn i prije 5 god, ali nije ni velika razlika.
Samo ti nadji takvog opremljenog i uzimaj, taa-man najbolji...,pogledaj po Njemackoj malo...neznam sad, al mislim sa uvozom i svim tim phizdarijama, da se more i kod nas naći...
 
Samo ti nadji takvog opremljenog i uzimaj, taa-man najbolji...,pogledaj po Njemackoj malo...neznam sad, al mislim sa uvozom i svim tim phizdarijama, da se more i kod nas naći...
Vidim da se u Splitu jedna trgovina(motoexpert) bavi uvozom i prodajom.
Ne znam jesi cuo za njih. Ovo je jedan od primjeraka koji trenutno imaju. https://www.motoexpert.hr/motor/rabljeno/suzuki-v-strom-650-abs-xt-1.html
Do prije par dana imali su jos dva, iz 2017g, bijeli i crni, vidim nema ih vise, vjrv prodani.
Ja sam uzeo prije par dana 2018 godište za 8500 eura 5000 km
Fina cijena. Imas mozda link na oglas, ako nije tajna.