Suzuki V-Strom 650 XT

Ja ne citam o Stromu...samo praxa ... i ne bi ga mjenjao ni za koji drugi...samo prodati...i ope uzeti novijeg...
 
Pozdrav ekipi u ovoj temi, koja mi je zanimljiva, jer gledam uzeti Stroma, 650 XT ;)

S obzirom na cijene polovnih Stromova u Hrvatskoj, odlučia sam se možda pogledati na stranim oglasnicima i tako naletim na žutog Stroma iz moto kuće na mobile.de (link). Na ovu cijenu nadodajte 1000€ za uvoz, prijevoz i porez.

Što kažete? Isplati li se za ove novce ili bude bolje prilike? Vidim da se neki ljudi žale na OEM kofere, pogotovo bočne?

Svaki savjet dobrodošao!
 
Pozdrav ekipi u ovoj temi, koja mi je zanimljiva, jer gledam uzeti Stroma, 650 XT ;)

S obzirom na cijene polovnih Stromova u Hrvatskoj, odlučia sam se možda pogledati na stranim oglasnicima i tako naletim na žutog Stroma iz moto kuće na mobile.de (link). Na ovu cijenu nadodajte 1000€ za uvoz, prijevoz i porez.

Što kažete? Isplati li se za ove novce ili bude bolje prilike? Vidim da se neki ljudi žale na OEM kofere, pogotovo bočne?

Svaki savjet dobrodošao!
OEM koferi su odlični! Motor je puno uži nego s ostalim bočnim koferima, kvalitetom su za 10, ali su male zapremine... Naročito top case.
 
OEM koferi su odlični! Motor je puno uži nego s ostalim bočnim koferima, kvalitetom su za 10, ali su male zapremine... Naročito top case.

Jel stane integralna kaciga u top case? Ako stane kaciga i prometna dozvola, više mi i ne treba :cool:

Šta kažete za ostatak motora i cijenu? Dobra prilika ili "onako" prilika? Računam da bi me novi Strom sa svom ovom opremom (tri kofera, grijanje ručki, povišeni vizir, maglenke) izašao oko 13t €. Jel dobro računam?
 
Jel stane integralna kaciga u top case? Ako stane kaciga i prometna dozvola, više mi i ne treba :cool:

Šta kažete za ostatak motora i cijenu? Dobra prilika ili "onako" prilika? Računam da bi me novi Strom sa svom ovom opremom (tri kofera, grijanje ručki, povišeni vizir, maglenke) izašao oko 13t €. Jel dobro računam?
Po meni, odlična prilika. Vrlo mala kilometraža i sva potrebna oprema. Integralna kaciga bi trebala stati u top case. Vidi s "Motoexpert" koliko bi te došao da ga oni dopreme!
 
Strom 650 star 2 godine sa 15.000 km za 8.000 eura plus unos i dostava? Novi Strom 650 A košta 9.290 eura kod nas.
Zbog kufera kupovat rabljeno po cijeni novog skoro? Ne razumijem logiku..
Švabo je u 2 godine prešao 15.000 km.Nisu to neki km, ali nije ga ni mazio.
 
Odi na novi. Ovo je neisplativo
Prosli tjedan je uzeo kolega novog u Novemi, XT sa opremom ga je izasao 10.200
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: Paf
Hvala ekipa šta ste bacili oko i dali svoja mišljenja. Otić ću baš do zastupnika, raspitati se koliko bi mi izašli u susret s cijenom za novog Stroma i za opremu.

Gledao sam uvijek žutog, al vidim i da ovaj plavo-bijeli isto lipo izgleda :-D al to su sad slatke brige. Hvala vam još jednom.
 
Hvala ekipa šta ste bacili oko i dali svoja mišljenja. Otić ću baš do zastupnika, raspitati se koliko bi mi izašli u susret s cijenom za novog Stroma i za opremu.

Gledao sam uvijek žutog, al vidim i da ovaj plavo-bijeli isto lipo izgleda :-D al to su sad slatke brige. Hvala vam još jednom.
Imam ti ja žutog za prodaju, pošalji mi PP ako te zanima, 2018 godina, prvi vlasnik.
 
Strom 650 star 2 godine sa 15.000 km za 8.000 eura plus unos i dostava? Novi Strom 650 A košta 9.290 eura kod nas.
Zbog kufera kupovat rabljeno po cijeni novog skoro? Ne razumijem logiku..
Švabo je u 2 godine prešao 15.000 km.Nisu to neki km, ali nije ga ni mazio.
I koja je cijena novog Stroma 650 XT s original koferima?
 
I koja je cijena novog Stroma 650 XT s original koferima?
Cijena novog V-Stoma 650A je 9.290, a V-Stroma 650 XT je 9.990. Original kufere mi nitko nije do sad uzeo. Montiramo Givi kufere i nosače. Dosta su jeftiniji.


A cijene Givi opreme možeš naći na stranicama Piccilo racing, on je uvoznik ..Kod nas su iste cijene.

 
Razumim i one kojima je motor "odlična prilika" i one koji bi kupili novi. Stvar je od čovika do čovika.

ako je razlika 1000€, u ovom slučaju ja bi uzeo novi motor neopremljen.
pa lagano opremao...

Mislim da ću se prije opredijelit za ovu opciju. Eventualno pokušat dobit bolju cijenu motora, u što ne vjerujem il makar neki komad opreme pokušat izvuć.

Odi na novi. Ovo je neisplativo
Prosli tjedan je uzeo kolega novog u Novemi, XT sa opremom ga je izasao 10.200

Šta znači s opremom?
 
Kontaktiraj tog svabu da si siguran kupac,dobices 500 eur jos jeftinije,i ajde po njega odma...isplati se...
 
  • Like
Reactions: djo_masho
Odi na novi. Ovo je neisplativo
Prosli tjedan je uzeo kolega novog u Novemi, XT sa opremom ga je izasao 10.200
Kak je to neisplativo?!? Uzmi novi Strom 650XT s full opremom koju ima onaj Švabo iz oglasa i doći će te preko 13,000€! A to je bogami razlika od 4,000€...