Novi GS/GSA

Ja kad sam negdje stranac, po uočavanju vozila u retrovizoru - dam se udesno, da me je lakše i sigurnije obić, ne stajem prkosno na crtu, s širinom kufera od 2m. Ali izgleda da moto-bonton nije u dodatnoj opremi motorrada.:mrgreen:
Oprosti. Slijedeći put vozim skoz desno.
 
5, 6 stranica bedastoca nakon obicnog pitanja drugim vlasnicima da li su dali kardane na servis. Zanimljivo kaj se sve tu nakupilo. :)


Btw, i dalje ne kuzim zakaj ovu temu prate i komentiraju ljudi koji ne voze GSove, ne zanima ih i imaju vrlo negativne stavove i uvjerenja oko istih. Ja nemam niti volje niti vremena otvarati/citati/komentirati druge teme na forumu koje se odnose na motore koji me ne zanimaju. Zadnja stvar koju bi napravio je da to radim i jos krenem sipat negativu i solim pametim svima kojima se svidja/kupuju/voze nesto sto meni iz bilo kojeg razloga ne odgovara. A posebno se tu istice Srki. Ne znam covjeka pa mozda grijesim, ali ovako preko napisanog djeluje kao da bi mu dobro dosao redoviti tjedni posjet kvalitetnijem psihijatru. Nadam se da tome nije tako i da se covjek jednostavno ne snalazi u ovom obliku komunikacije. :)
nema psihijatra bez 10 mjeseci čekanja. ja se ne snalazim među normalnim ljudima, zato dođem vidit ove druge.

a ti bi mogel i pročitat kaj piše ispod malim slovima, bit će ti jasnije možda😁



Srki
 
  • Haha
  • Like
Reactions: pbc250 and WraGG
Kad idem na vise dana nosim sa sobom dron, fotice, sve punjace, ukratko pola kufera je tehnika i nesto tipa alata ako mi pukne guma u nedodjiji da si mogu sam pomoci , odjecu, tenisice, nesto deblje podstave ako se temp spusti da ne kvocam, a i volim imati mjesta da jaketu, kacigu i cizme mogu ostaviti pod kljucem ako ostavim motor i odem negdje u obilazak.
Zadnja stvar koju cu raditi na 5-6 dana turi je prati odjecu ako imam cisto
ti ideš dakle Flixbusom

ko baba sa kuferima





Srki
 
  • Like
Reactions: s2r
I to te vraća na prvi post kaj sam napisao, to je taj fenomen gs, niti jedan drugi motor ne privlači takvu vojsku filozofa ispravitelja kojima je misija ukazati nam kako smo popušili foru :mrgreen:
Vidim da si mlad i zelen😂😂
Hm….Yamaha Tmax…..GS je goli kurac u svezi glede vojske filozofa😎
 
Kad idem na vise dana nosim sa sobom dron, fotice, sve punjace, ukratko pola kufera je tehnika i nesto tipa alata ako mi pukne guma u nedodjiji da si mogu sam pomoci , odjecu, tenisice, nesto deblje podstave ako se temp spusti da ne kvocam, a i volim imati mjesta da jaketu, kacigu i cizme mogu ostaviti pod kljucem ako ostavim motor i odem negdje u obilazak.
Zadnja stvar koju cu raditi na 5-6 dana turi je prati odjecu ako imam cisto
Thnx na odgovoru.
Ja recimo sam cijeli balkan obiso na talijanskom nakedu, zamisli :)
Vise volim da sam komodan i lagan i jednostavan tokom voznje. DJegod bi dosao spavati, racunajuci i na Bosnu i njena brda, Crnu goru i njena brda, vazda bi domacina pitao moze li mi robu oprati i popeglati za extra par eura. Dok sam ja vanka jeo/pio, raftao/bancio ili se kupao, roba bi me docekala slozena i oprana, ujutro ili popodne, ovisi koliko bi bio polomljen od noci prije, pokret dalje.
Pucale su i gume, trokirali su i motori zbog losega goriva, pa bi se stajalo, stopiralo, pitalo za kontakt za vulkanizere i mehanicare. Na taj nacin sam dosao do novih iskustava i prijateljstava..
Al svakom svoje :)
 
s2r extra 👌

Samo sto je to tvoje tolko debelo van moje komfort zone, da ću si ponjet svoj aparat za kavu, šator, pizdarije i sam ću si “luftat” robu.
Zavidim ti. Jedino sto nebi mjenjao je veličina, volim se vozit na masnim debelim motorima 😁
 
  • Like
Reactions: s2r
Thnx na odgovoru.
Ja recimo sam cijeli balkan obiso na talijanskom nakedu, zamisli :)
Vise volim da sam komodan i lagan i jednostavan tokom voznje. DJegod bi dosao spavati, racunajuci i na Bosnu i njena brda, Crnu goru i njena brda, vazda bi domacina pitao moze li mi robu oprati i popeglati za extra par eura. Dok sam ja vanka jeo/pio, raftao/bancio ili se kupao, roba bi me docekala slozena i oprana, ujutro ili popodne, ovisi koliko bi bio polomljen od noci prije, pokret dalje.
Pucale su i gume, trokirali su i motori zbog losega goriva, pa bi se stajalo, stopiralo, pitalo za kontakt za vulkanizere i mehanicare. Na taj nacin sam dosao do novih iskustava i prijateljstava..
Al svakom svoje :)
Super samo ne vidim u cemu si komotniji...
Poprilicno nam se razlikuje stil i odredista jer ja u smjestaj dodjem navecer, a u zoru idem dalje bez da se tresem jel imam suhe ciste robe. Znam da imam. U kuferu. Znam da isto tako mogu parkirati motor neplanski, svuci svu opremu, stavit je pod kljuc i otici u neki klanac na 4-5 sati u laganim paticicama i kratkoj majici i tankim hlacama. Znam ako me uhvati razlika temperature od 30°C ili nevrijeme da imam i koji sloj dugih rukava viska i kisno odijelo sa sobom. Isto tako i kupace gace. I rucnik.
Za probusenu gumu ne moram moljakat kontakte, a i posto se maknem od ceste i cesto zavrsim na makadamskim putevima gdje po par desetaka km ne vidim bas nikog za takvu glupost mogu krivit samo sebe ako me nasuce.
Sto se tice kvarova, bilo ih je samo eto nije mi trebao meho i autostop jer je to GS, a ne talijan...uvijek me vratio doma.
Znao sam se i izvrnuti, ali posto sam glupan koji je na motor nabacao jos 10 kila cjevi (samo da mogu okacit maglenku negdje) dignem motor s poda, otresem se i idem dalje.
Imam gdje i stavit bocu vode ili koju litru benzina ako mislim da trebam...a mozda i koji suvenir

Dakle ne znam tko je komotniji, netko kom je sve pri ruci ili ti koji ovisis o dobroj volji ostalih i koji moras planirat prema tome i rutu i svoje vrijeme....
A glede voznje, ne prestize me puno ljudi ni kad sam s koferima ni bez njih, a i ne vidim problem ako ja mogu zaobici kamion zasto netko ne moze obici mene bez obzira koliko svoje trake zauzimam.
 
Last edited:
Jebate jesi se raspisao :mrgreen: Kaj ne vidiš da su oni samo došli tu objasniti svekolikom pučanstvu da mogu i oni kupiti gs ali ne žele.
Jes´ vidio, nisu stomatolozi a mogu kupiti Gejsa. Tobejarabi...
Nego, radi takvog stava vlasnika doticnog prometala i postoji takva averzija i predrasude prema doticnom motociklu. Nema to puno veze sa kvalitetom, usput budi receno - vrhunskog motora. Elitizam jednog (nadam se ne vecinskog) dijela vlasnika istog je kriv za to.
Naravno da ga mogu kupiti. Jos moram dovoljno sazreti u glavi da me ne smeta cinjenica da ce ljudi misliti da sam jedan od tih i takvih.
 
Pa nitko niti ne tvrdi da ga samo Odabrani mogu kupiti. Zato i ne razumijem te mnogobrojne dolaske u temu samo da bi se izjavilo E i ja bi ga kupio ali baš neću. :LOL:
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Nisam vidio da je to netko napisao. :unsure:
Nema veze, evo mene ste nagovorili da barem odradim probnu voznju, a kako mene skoro pa svaki motor odusevi, jako je vjerojatno da cu ga i kupiti. A i ovako mi fali mjesta u garazi... :cautious:
 
Nisam vidio da je to netko napisao. :unsure:
Nema veze, evo mene ste nagovorili da barem odradim probnu voznju, a kako mene skoro pa svaki motor odusevi, jako je vjerojatno da cu ga i kupiti. A i ovako mi fali mjesta u garazi... :cautious:
Ako te na probnoj ko pozdravi, ni slucajno izbacivati ruku ! Samo lagano 2 prsta digni dok je ruka na upravljacu ! Mozes i lagano (sa dozom prezira i superiornosti) klimnuti glavom. U suprotnom ces u BMW-u dobiti zabranu kupovine GS-a
 
Također, nemoj doći u kariranoj košulj, ili slučajno da su ti nokti crni od bauštela, ili božpomoz kakve poljoprivrede (osim ako nije ovo urbano fensi uzgajanje organskih pomadora u penthousima).
Spomeni i da volontiraš vikendom u skloništu za napuštene životinje.
Moraš odavati dojam uglednog, prema gore mobilnog, člana zajednice - rotarijanca.
 
  • Haha
Reactions: s2r and WraGG
Osobno se nikad nisam javio nekom tko ne vozi GS.
Ni dok sam bio na gobasu, ni na sradu, ni smc-u, ni na dominatoru, ni na kineskim skuterima, ni apriliji...uvijek sam identificirao kao vozac GSa. I uvjek su mi odzdravljali ili se cak prvi javljali drugi GSasi, bez obzira na kojem motoru bi bili. Valjda zracim tom energijom.
I ne samo to, kod zubara nikad nema cekanja, kad parkiram, skinu sa fotelje tko god da sjedi u njoj, jer to je tako.
I uvijek bude.