Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Mogu si mislit kak je bilo saltat u martama😁
Mozda bi ja morao i malo napet polugu koja ide izmedu zglobova da dobijem manji prazni hod pa ce mjenjac bit precizniji
 
Mogu si mislit kak je bilo saltat u martama😁
Mozda bi ja morao i malo napet polugu koja ide izmedu zglobova da dobijem manji prazni hod pa ce mjenjac bit precizniji
Ne sjediš dobro..., po akni guzicu u sicu do kraja 😉
 
  • Like
Reactions: Freesty
Pitanje u vezi veličine kožne jakne Highway 1 Light 2 iz louisa

Imam 185cm i cca 100kg - škemba postojana, ali trebalo bi smanjit malo...
inače nosim ljetnu L jaknu (seventy degrees) i drugu jesensku Revit XL.... obicnu koznu jaknu XL...
u EU brojevima bi to bilo da nosim cca 52/54.
al me zanima koja bi mi veličina vjerojatno trebala za ovu Louis moto jaknu..
Planiram uzet 54, ali nisam siguran...
Savjet poželjan :)
nitko?
 
Ljudi, mala pomoć, dali netko zna dali se može ovaj gumb zašiti s obzirom da je otpao ??? :misli:
 

Attachments

  • hlače.jpg
    hlače.jpg
    301.5 KB · Views: 0
Može se promijeniti to je druker, kod kožara odi, ako nema takav onda će ti zamijeniti oba i muški i ženski.
 
  • Love
Reactions: Xj6_2013
Pozdrav ekipa...da li ima netko iskustva sa Merlin Gable opremom..zapela mi je za oko njihova jakna Merlin gable wp
Nova je kolekcija pa nema nikakvih review-a na netu
 
Nadam se da nisam mašio temu, još se snalazim s organizacijom foruma.

Nego, za prvi post na forumu neka bude o onome s čime najviše ratujem - buka vjetra.
Imam HJC C70 kacigu, wind blocker na njoj i vizir na motoru (srednji), ali je buka vjetra i dalje poprilična. Koristim one pjenaste čepiće koji ju fino eliminiraju, ali mi začepe uši, pa nije baš nešto bajno iskustvo. Probao sam Alpine Partyplugs koje imam za koncerte (SNR 19 dBa) i nisu mi dobri na motoru, preglasno je i dalje.
Sada sam maloprije naletio na Earpeace Moto Original koje imaju tri filtera od kojih je najjači 26 dBa (ovi moji spužvasti su 30), pa me zanima jel netko ima iskustva sa njima?
Ili ako ima preporuku nekih čepića koji "dišu" :)
 
Jako individualna stvar - od razine buke koja varira s obzirom na kombinaciju motora, visine vozača i kacige koju nosi, do toga što netko smatra pretihim ili prebučnim kod nošenja čepića.

Ja sam isprobao najmanje 5-6 različitih vrsta dok nisam došao do ovih koje sada koristim, najbolje preko ebaya/neta naruči setove raznih jednokratnih čepića koji neće puno koštati i testiraj
 
  • Like
Reactions: BreakM
E, ali opet će ostati da su ovi Earpeace možda bolji... Koje ti imaš?

Čak važem jel bolja ideja uzeti veći vizir za dulje rute, a ovaj manji za po gradu.
 
Stavis ovako i ne diras nista...
 

Attachments

  • 20221229_154616.jpg
    20221229_154616.jpg
    2 MB · Views: 0
  • 20221229_154643.jpg
    20221229_154643.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Nadam se da nisam mašio temu, još se snalazim s organizacijom foruma.

Nego, za prvi post na forumu neka bude o onome s čime najviše ratujem - buka vjetra.
Imam HJC C70 kacigu, wind blocker na njoj i vizir na motoru (srednji), ali je buka vjetra i dalje poprilična. Koristim one pjenaste čepiće koji ju fino eliminiraju, ali mi začepe uši, pa nije baš nešto bajno iskustvo. Probao sam Alpine Partyplugs koje imam za koncerte (SNR 19 dBa) i nisu mi dobri na motoru, preglasno je i dalje.
Sada sam maloprije naletio na Earpeace Moto Original koje imaju tri filtera od kojih je najjači 26 dBa (ovi moji spužvasti su 30), pa me zanima jel netko ima iskustva sa njima?
Ili ako ima preporuku nekih čepića koji "dišu" :)
Kupi pa probaj one iz DM... ok su
 
Misliš samo ovaj gornji dodatak? I o tako nečemu sam razmišljao, to tražim po aliexpressu za probu, da ne bacim pare ako mi ne bude pasalo.

I njegov je sa aliexpressa..

btw. Ja bi probao prije one što se montiraju na dva manja nosača lijevo-desno ne u sredini gdje možda češće pogledu smeta metalni nosač na toj visini..
 
  • Haha
Reactions: Paf
E, ali opet će ostati da su ovi Earpeace možda bolji... Koje ti imaš?

Čak važem jel bolja ideja uzeti veći vizir za dulje rute, a ovaj manji za po gradu.
Ove, i premaonom što si napisao neće ti se svidjet jer su jako tihe (meni super odgovaraju) (y)

 
  • Like
Reactions: Tauren