Razlika između dva GS-a

Vultus

New member
Ekipa, da li mi netko može objasniti koja je razlika između ova 2 motora ( jasna je vizualna, felge, roll bar) oba su 2020 god. Zašto nisu isti? I u konačnici koji je bolji?
 

Attachments

  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    82.4 KB · Views: 0
  • Capture2.JPG
    Capture2.JPG
    80.6 KB · Views: 0
Kupi oba i rjesija si sve dileme. 👍
 
  • Love
Reactions: Mocippaldi
Prvi je GS Adventure a drugi samo GS.
Razlika je u šasiji, suspenziji, felgama, displayu, sustavu hlađenja, veličini spremnika goriva...
 
  • Like
Reactions: Vultus
Prvi je GS Adventure a drugi samo GS.
Razlika je u šasiji, suspenziji, felgama, displayu, sustavu hlađenja, veličini spremnika goriva...
Pa ja sam mislio na prvu da je tako, ali mi se ne cini po slikama da je veći spremnik ( po tome ih ja razlikujem) a i one Adventure koje sam ja viđao, imaju više roll barova.
 
Ovi prvi je od zubara,drugi je od keramicara(50 eura m2 postavljanje pločica)

Keramičar planira kupit adv,drugu godinu,kad jos malo skoči cijena m2

Zubar puca na gs1300 i misli kako ce utopit keramicaru ovog svog...
 
Last edited:
jedan je bijeli, a drugi crni
bijeli je vjerovatno od kakvog doktora, a crni od biznismena

a zajebanciju na stranu, odeš na benve konfigurator i složiš si novog po konfiguratoru i onda vidiš da na običnog možeš nakrcati masu opreme sa adventura (tipa žbičane felge i rally grafike) pa baca na adventura a u biti nije, i onda to što si složio u konfiguratoru usporediš sa ovim slikama i usput usporediš koliko je šta koštalo dok je bilo novo
 
Zubar vjerovatno ima i bmw r1250gs majicu...koju ce uvalit keramicaru,skupa sa rukka jaketom koja ima zracni jastuk.

Najepnice zemalja koje su bile u planu za posjetit,mislim na zubara...to nece dat keramicaru,nego ce ih zalipit na novog gs1300adv kojeg je vec kapara.
Nalje su narucene sa aliexpresa i vec su na carini u HR.
 
  • Haha
Reactions: s2r and biker4life
Ekipa, da li mi netko može objasniti koja je razlika između ova 2 motora ( jasna je vizualna, felge, roll bar) oba su 2020 god. Zašto nisu isti? I u konačnici koji je bolji?
Onom kojem je tiši razvod....pogotovo lijeva strana.
 
Livi je R1250gs HP rally, desni je R1250gs obicni ovako na prvu po slici osnovni, siva makina,kardan bez LED rasvjete vj bez nekih pakate opreme. Rally ima zbicane felege,duzi ovjes, i jos masu sitnica ...;)
 
  • Like
Reactions: AnteK
Ima tu dobre razlike i u kardanima...