11. rođendanski party MK Highlanders - 21.03.2015

Added to Calendar: 21-03-15

thebandit

New member
11. rođendanski party  "Biker's & tuning party"      powered by MK Highlanders & AK Tuning Istra

mjesto: rukometno igralište 52446 Nova Vas kraj Poreča

datum: 21.03.2015 

početak: 12:00 h natječaj Tunning Istre  (y)

defile:  :021: 15:00 h  :D
 
(y)    Vidimo se kao i uvjek  (y)

Naaaajjjjjbolji
 
I ja se nadam da se vidimo...i to sa mojim 1.ljubimcom (motorom) :D  :021: :021: :021:  :cheesy: :mrgreen:
 
biker4life said:
Bliži se datum... :mrgreen: Nego, jedno pitanje, čini mi se da sam negdje pročitao (a više ne mogu naći) da je u planu ići do zvjezdarnice (defile), dali je to točno? Hvala na odgovoru i nadam se da će vremenska prognoza poslužiti! (y)

da da istina zvjezdarnica u Višnjanu....tako sam i ja naučo :D
 
:D  (y)  :021: 
 
biker4life said:
Bliži se datum... :mrgreen: Nego, jedno pitanje, čini mi se da sam negdje pročitao (a više ne mogu naći) da je u planu ići do zvjezdarnice (defile), dali je to točno? Hvala na odgovoru i nadam se da će vremenska prognoza poslužiti! (y)
 
Bili vidjeli defilirali... neloshe :)

M12

 
Odličan winter, svaka čast domačinima i hvala na gostoprimstvu. Ovo mi je 4. godina zaredom da dolazim i stvarno sve pohvale.
pitdEWR.gif


Evo nekoliko slika (LINK) od popodne i sa defile-a, ako koga zanima. (y)



 
Pozdrav domačinima. Iznenadila me količina motora u defileu.  (y)  Drago mi je da sam sreo neke ljude nakon dosta vremena i pozdravljam one koje sam tek upoznao.




 
zvjerko rider said:
Pozdrav domačinima. Iznenadila me količina motora u defileu.  (y)  Drago mi je da sam sreo neke ljude nakon dosta vremena i pozdravljam one koje sam tek upoznao.

Pozdrav i tebi, ZV-Jerko  :) Da, dobri bajkeri, uobicajeno za Novu Vas  :)