12-14.05.2006. MK BROD - Slavonski Brod

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

krco said:
niti ja.
kak sam natocio gorivo tak me stao zajebavati.trokirati,gasiti se i nije htjeo prek 3000 okretaja.
probao sam ga isturirati u voznji i zabijem se u kolegu sa cbr 900
ček ček... to je tvoj motor ?
 
krco said:
je , to je taj.
neko sa zx 10 a tko nemam pojma

Ljubinković,Bijeljina-BIH,yamaha R1
 
inače Ljubinković,ovogodišnji pobjednik, je bio i prošlogodišnji pobjednik,tada je pobijedio također sa yamahom R1 ali ove godine nije mogao nastupiti s tim motorom jer je imao previše preinaka koje nisu zadovoljavale uvjete za nastup na utrci,priča se da je posudio serijski motor od prijatelja i svejedno podijedio,ako je stvarno tako svaka mu čast,u intervjuu koji je dao nakon utrke vidi se da je čovjek skroz OK,onako jednostavan i hladne glave,zasluženo je pobijedio!
 
Silvio said:
inače Ljubinković,ovogodišnji pobjednik, je bio i prošlogodišnji pobjednik,tada je pobijedio također sa yamahom R1 ali ove godine nije mogao nastupiti s tim motorom jer je imao previše preinaka koje nisu zadovoljavale uvjete za nastup na utrci,priča se da je posudio serijski motor od prijatelja i svejedno podijedio,ako je stvarno tako svaka mu čast,u intervjuu koji je dao nakon utrke vidi se da je čovjek skroz OK,onako jednostavan i hladne glave,zasluženo je pobijedio!

jel mozda ovaj??

 
krco said:
aha,ujutro u 5 cajke deru.
treba njih pripojiti bosni  :mrgreen:

to su dosle one budale iz navalisa, isli su mi na ku***!
 
CyberPunk_DOHC said:
jel bio "drag" s foruma s njegovim đikserom?
Ne. Organizatori rekli su, da ja ne smem voziti moj gixxer na trk.  :misli: Boban je pobedio sa R1-om. Ja tako znam, da R1 ima ful Yoshimura tuning.
 
U brodu je bilo predobro, i Baš ko što strašilo kaže onih 50kn na ulazu su stvarno opravdali super organizacijom, i grahom :klopa:, a ljudi i motora je bilo ko nikad do sad, bilo je ljudi odasvud, pula, rijeka, zadar, šibenik, švabija, švica... bilo stvarno predobro. e sad ne znam za cajke, ali mi smo otišli u nedelju negdje oko 7 i do onda nismo čuli ni c od cajki, bilo stvarno predobro
 
Zao mi je sto nisam uhvatio jos jednog 999 iz siska i jedan 996 koji je bio preopasan. Na kraju moto susret je bio odlican, ljudi mali milijun ,koliko god su pizdili zbog ulaznice...
 
Silvio said:
inače Ljubinković,ovogodišnji pobjednik, je bio i prošlogodišnji pobjednik,tada je pobijedio također sa yamahom R1 ali ove godine nije mogao nastupiti s tim motorom jer je imao previše preinaka koje nisu zadovoljavale uvjete za nastup na utrci,priča se da je posudio serijski motor od prijatelja i svejedno podijedio,ako je stvarno tako svaka mu čast,u intervjuu koji je dao nakon utrke vidi se da je čovjek skroz OK,onako jednostavan i hladne glave,zasluženo je pobijedio!
MOJE NAJISKRENIJE ČESTITKE NA POBJEDI !!! Ali slušajuči zvukove koje proizvodi motor zaključujem da je motor nadrkan do jaja tj.PROŠLOGODIŠNJI-a za uklapanje u "pravilnik"je opremljen serijskim oklopima i ostalim potrebnim serijskim vidljivim dijelovima!!! Naravno-tko je ostalima zabranio da ukrkaju snage u motore? NITKO!!! I još nešto:nakon ovakvih nepreciznih pravilnika -dali bi me pustili da nastupim sa turbo hayabusom? gdje je tu pravda ili realnost?