2 T MANIJA

boRRis929 said:
3 aprilije u radioni a ni jedna ne pali  :(
kad je izaša Citroen C5 kupi ga moj prijatelj i fali se čaći da ga niko nema, pit ga čaća pa šta si ga ti sine kupio kad ga niko nema.
poanta: da to išta vridi svi bi ga imali, mani se čorava posla i vozi Japanca  :wink: (y)
 
angelo.ma said:
kad je izaša Citroen C5 kupi ga moj prijatelj i fali se čaći da ga niko nema, pit ga čaća pa šta si ga ti sine kupio kad ga niko nema.
poanta: da to išta vridi svi bi ga imali, mani se čorava posla i vozi Japanca  :wink: (y)

:LOL: :LOL: :LOL:

Pa nije s motorima bas tako (y)
 
angelo.ma said:
kad je izaša Citroen C5 kupi ga moj prijatelj i fali se čaći da ga niko nema, pit ga čaća pa šta si ga ti sine kupio kad ga niko nema.
poanta: da to išta vridi svi bi ga imali, mani se čorava posla i vozi Japanca  :wink: (y)

Eto, stranicu prije imaš kako klip izgleda kod Japanca.  :mrgreen:
 
angelo.ma said:
kad je izaša Citroen C5 kupi ga moj prijatelj i fali se čaći da ga niko nema, pit ga čaća pa šta si ga ti sine kupio kad ga niko nema.
poanta: da to išta vridi svi bi ga imali, mani se čorava posla i vozi Japanca  :wink: (y)

Svatko tko drzi do sebe vozi apriliu i naravno alfu  :jesus:
 
angelo.ma said:
kad je izaša Citroen C5 kupi ga moj prijatelj i fali se čaći da ga niko nema, pit ga čaća pa šta si ga ti sine kupio kad ga niko nema.
poanta: da to išta vridi svi bi ga imali, mani se čorava posla i vozi Japanca  :wink: (y)
pa rs125 ima valjda vise nego svih ostalih 125ccm r-a
 
NE MOGU VJEROVATI DA NITKO NEMA KARBURATOR VIŠKA... TREBAM PLOVAK MAKAR NA POSUDBU DOK NE NABAVIM NOVI
 
uzmi si novi preko mojskuter webshopa, 9e ti je.

http://www.scooter-center.com/product/5350034/Float+DELLORTO+PHBH+PHBL+95g?meta=?cat=A_GILERA_RUNNER180FXR&catmatch=CAT_VERGASER_ERSATZPHBH

[email protected].
 
TomoRi said:
uzmi si novi preko mojskuter webshopa, 9e ti je.

http://www.scooter-center.com/product/5350034/Float+DELLORTO+PHBH+PHBL+95g?meta=?cat=A_GILERA_RUNNER180FXR&catmatch=CAT_VERGASER_ERSATZPHBH

[email protected].

To je to...hvala  (y)
 
jos samo da nadjes poklopce za felgu prednju, mogu pitat frenda ako te zanima znam da ima vise felgi pa bi mozda prodao.
 
mbalunovic said:
jos samo da nadjes poklopce za felgu prednju, mogu pitat frenda ako te zanima znam da ima vise felgi pa bi mozda prodao.
Motor je odavno otišao, ali hvala na ponudi  (y) Ovako je izgledala kada sam ju uzeo i samo pripasao kotače gore
 
ma samo htio pomoc  (y) ja sam cijalu felgu njemu dao za 100kn :D

motor je stvarno bombonek bio nakon sto je od tebe otisao  (y)
 
Napuštam vas drugovi moji cvajtakterski, i to izgleda za nešto što troši jednako ulja, samo ima višak točkova. (Honda)  :mrgreen:
 
Ma boga mi moja je takva al ima isto tockova da ga jebes
 
varovi od mesinga :shock:
kako uvijaju rotirajuće mase stražnju vilicu
a najinteresantnija izvedba ručice gasa!