2 T MANIJA

tkubasa said:
Prije bi dao preslozit sa drugom nego ravnat..... a sta se spene tice, ma operi to dobro samo, ali provjei da nisu osteceni, mislim da i nije to nesto skupo ni za mjenjat.....

Bome fino zacviko..... mozda je izgarao na previsokoj temp, klip se brze sirio od cilindra, se gusio motor malo prije toga??

Ma lijepo se okrecu, nigdje ne zapinju...to cu ja lijepo oprati i ispiriti kopresorom. Ima da bude pic pic  :mrgreen:
Ne znam gdje bih nasao drugu klipnjacu..a nisam bas ni pri novcu
 
Angie said:
Borice nije pristojno trollat ljude.  :mrgreen:


Da nekako se i meni to cini.... mada nikad nesmijes podcjenit pic-pic garazu  :LOL:
 
U cilindar se treba rastaliti olovo, ono ce popuniti sve rupe, onda ici na klasicnu strojnu obradu i nakon toga na nikasiliranje, biti ce ko novi 8)
 
Može li dvokomponentni tekući metal, olovo je preteško?

Doduše, nešto slično je Aurellie radija, pa je zamalo neslavno završilo.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Lako se vama zajebavat...nije vama riknila masina  :x

Ako nemate pametnih savjeta molim suzdrzite se komentara....ove sa moralnom podrskom prihvacam  :mrgreen:
 
Nego, sto se olova tice, ma briga me za par grama vise ali..jel se nece to otopiti ??? Ili ce ga taj nikasil drzati  :misli:
Sjecam se da je aurelie nesto slicno radio...sta je on ono mazao i cime?
 
Shepa said:
Može li dvokomponentni tekući metal, olovo je preteško?

Doduše, nešto slično je Aurellie radija, pa je zamalo neslavno završilo.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Ne moze dodje do toplinskog sirenja :?

Ako pogledamo temperature kod cetverotaktnog, vidimo naprezanja, pa zbog toga ne moze :?

Pic-Pic servisu se to vec napravilo, ali smo motor prodali pa ne znamo sto je sa njim :?
 
Breki said:
Imam ja gusenu elektrodu pa cemo zapuniti te risove i onda honnovanje  (y)

Ne moze dodje do promijene strukture materijala :? Onda pukne nikasil, ne mogu pokazati sliku, jos mi komp ne radi :?
 
angelo.ma said:
može li ić košuljica, da se prekroji od neke mašine  :misli:

Moze, ali padnu okretaji i ne ide dobro :(
 
bmw m 5 said:
taj cilindar se ne moze nikalsirati.....previse je ostecen... (y)

Uhh...i drugi je malo dobio... Pretpostavljam da se ovaj nikasilira bez problema, ali..jel moze i ovako ici da nista ne diram????



I zasto su na svim kanalima rubovi isturpijani...jel to pametno  :misli:
 
boRRis929 said:
Uhh...i drugi je malo dobio... Pretpostavljam da se ovaj nikasilira bez problema, ali..jel moze i ovako ici da nista ne diram????



I zasto su na svim kanalima rubovi isturpijani...jel to pametno  :misli:


Eee vidis taj je varen, nije islo sa olovom :palacdolje:
 
boRRis929 said:
Ma gdje je varen? Jel tebi dobro?

Eno tocno tamo na sredini, eno tocno di fali komad nikasila.

Da je prije nalito olovo, ne bi ovako izgledo :palacdolje:
 
boRRis929 said:
Uhh...i drugi je malo dobio... Pretpostavljam da se ovaj nikasilira bez problema, ali..jel moze i ovako ici da nista ne diram????



I zasto su na svim kanalima rubovi isturpijani...jel to pametno  :misli:
ovaj se moze nikalsirati bez beda....ajd barem jedan  :D :mrgreen:
 
Uhhhh...braco moja mila, mozda cu se ja jos i voziti ovaj tjedan  :D
Našao sam u nekoj zabacenoj kutiji klip od..necega (gilera, cagiva..nemam pojma).. Uglavnom, klip je širi 4 mm i od bolcne do cela klipa vislji 2 mm..a i fali mu jedan komad sa donje strane, ali mislim da je to nebitno.
Čelo klipa cu istokariti tih 2 mm, ali sta da radim sa promjerom??? Da razbusim onaj sjebani cilindar na mjeru klipa ili...  :misli: