2 T MANIJA

loctite ti netreba, mada na 127 mozda i treba on "malo" jace vibrira, al opet dobrim manje od 4T

sto se termostata tice, javi se "enduru" na 125 forumu, on ti sigurno ima za prodat.
sila stezanja, pa stegni, nemoj pretjerati, valjda imas tolko osecaja u rukama, ne pregrijavaju se doljnje brtve nikako.
gore samo nov O-Ring i bude sve kako treba, nikakava ravnanja.
 
kaskader90 said:
hahh
moj mjenjač sa 5 brzina je izmišljen haha
... vi ćete meni pričat o zahvatima za preradu mjenjača

prpa said:

bmw m 5 said:
ajde momak smiri strasti....nama tu filozofiras o nekakvom ducati paljenju...a na motoru motoplat paljenje...prodajes fore o dellortu 24...a na motoru bing 18....onaj mjenjac pak je samo neki bezuspjesni pokusaj...vidjevi kako je strucno istokaren dosjed za lezaj (kao da su ga stakori grizli)...onaj pak auspuh nije za nista...pa cak ni za sliku...pricas o prijenosima 12/34...a kad ono na motoru neki rucni rad od desetak zubiju...zali boze dolaska do sapne..a 1000 kuna ti ja posaljem jer se vec dugo nisam tako nasmijao... :LOL: :LOL:

Hahaaa koji dijalog...hahahaa hebo sve :lolcry: 
Bolje mi je tu gledat rgv manija show neg Seinfelda :LOL: :LOL: :LOL:  (y)

 
Tema je sazrila za premještanje iz Suzukijeve (ne nužno u Birtiju), te preimenovanje, jer ovo više niti vonja niti smrdi po RG-u.

:palacdolje:
 
Shepa said:
Tema je sazrila za premještanje iz Suzukijeve (ne nužno u Birtiju), te preimenovanje, jer ovo više niti vonja niti smrdi po RG-u.

:palacdolje:

Slažem se, ili prebaciti u tomos tuning diy, al mislim da bi bmw tad dobio slom živaca  :LOL:
 
mbalunovic said:
i naslov 2T manija

Potpisujem, uostalom RG500 možeš vidjeti još jedino u tehničkom muzeju :LOL:
Ili posebu temu za RG500 striktno bez OFF-ova, za eventualne vlasnike ili bivše vlasnike, iskustva i slično, a ne da meljemo o svemu samo ne o temi :wink:

 
(y)
MCX said:
Potpisujem, uostalom RG500 možeš vidjeti još jedino u tehničkom muzeju :LOL:
Ili posebu temu za RG500 striktno bez OFF-ova, za eventualne vlasnike ili bivše vlasnike, iskustva i slično, a ne da meljemo o svemu samo ne o temi :wink:
 
Kao sto je vec netko napisao...samo razdvojiti rg 500 i 2 T manija. Mislim cemu tema za svaki motor posebno kad maltene cvaje na forumu mozes na prste nabrojati  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Kao sto je vec netko napisao...samo razdvojiti rg 500 i 2 T manija. Mislim cemu tema za svaki motor posebno kad maltene cvaje na forumu mozes na prste nabrojati  :mrgreen:

Tako je, kao šta postoji RS tema, iako bi ja i tu razdvojio na 125 i 250... A da nas je malo, malo nas je, al nas ima  :peace:
 
Viva la tema 2T MANIJA!!!  (y) Zelimo nezavisnost i otcepljenje od RG teme,viva la revolucion!
 
confusedbikefan said:
Viva la tema 2T MANIJA!!!  (y) Zelimo nezavisnost i otcepljenje od RG teme,viva la revolucion!

:lolcry: :lolcry: :lolcry:

sam da ne bude ban za širenje cvajo disidentizma  :LOL:
 
kanale od seniora sam stavljao na t15 cilindar ali senior cilindar nije dobar u kombinaciji sa seniorovim auspuhom. nego je trebo jako drugačiji auspuh. sve je to davno probano.
:jesus:
 
aj makni one uvredljive reci jer ces dobiti ban, nepotrebno jer vidim da znas dosta o cemu pricas
 
MCX said:
Potpisujem, uostalom RG500 možeš vidjeti još jedino u tehničkom muzeju :LOL:
Ili posebu temu za RG500 striktno bez OFF-ova, za eventualne vlasnike ili bivše vlasnike, iskustva i slično, a ne da meljemo o svemu samo ne o temi :wink:
Ima u Trogiru a i vlasnik je bio prisutan u nekadašnjoj temi samo je mudro šutio  :mrgreen:
 
Evo još jedno brundalo od danas.

! Private video

Ustvari nije ništa rađeno po mašini, već je samo estetski dorađen motor, te su promjenjeni auspuh, lulica i svječica.
Što se tiče "prave" mehanike, tj internala, od forumaškog kolege Clox-a je kod mene došao bez mane.

Još moram lančanike te diskove i pakne promjenit i onda sam zlatan...i da, rješiti ove dosadne instalacije, jer sam kupio polisport štop i žmigavce sa eBaya.

Ispričavam se radi loše kvalitete druge slike, nažalost u međuvremenu mi je fotić crkao.

Evo kako je došao kod mene.



A ovakav je sada, iako nije još sve baš gotovo.



Bočne prednje plastike su nove, kao i rep, sic je presvučen, ali zato su far i bočne stražnje plastike bojane, i to fuš bojanje vani sa lakom iz spreja.  :mrgreen:
Logika iza toga jest: Enduro je ,potrgat će se i izlizat kad tad.
 
Vyp said:
Di je ostalih 50 stranica teme u kojima je bilo slika i informacija vridnih za čuvanje?  :palacdolje:

I to je sačuvano, samo je u temi RG500 2T manija.

Nije pobrisano, već su dvije teme odvojene.