2009 Beverly Tourer 400 ie - analiza troskova

nema nikakvog skidanja oklopa
ide ti sa filterom ca1,5 lit ulja
Ulje Agip city-tec sae 5w-40
i pazi da ne uliješ više od max  (y)
 
Wrbex said:
Fino...znaci nikavih pretjeranih peripetija...nego kako se mjeri ulje? Predpostavljam da se odvrnuta stangica se gurne i samo izvuce nazad, jel?


ne nego se zavrne do kraja pa opet van
skuter na ravnom i centralnoj nogari
 
koma1 said:
michele City Grip
izgledaju odlično , sad ćemo vidit kakve su na cesti  (y)
ja ti imam zadnju gold standard,prednju city grip sta je u principu zamjena za gold standard kojeg više nema( tako se priča). Inače evo par tisuća drži ko nova.  (y) (y)
 
aj nadam se da će bit u redu jer ova sava mc 28 više se uopće neda vozit, pridnja mi sva kvrgava a zadnja lišo.
Inače obi dvi me izašle milju i sto kuna, sad me jebe vulkanizer jer tu na Rabu nitko ne balansira gume za motore...
 
koma1 said:
aj nadam se da će bit u redu jer ova sava mc 28 više se uopće neda vozit, pridnja mi sva kvrgava a zadnja lišo.
Inače obi dvi me izašle milju i sto kuna, sad me jebe vulkanizer jer tu na Rabu nitko ne balansira gume za motore...
zaleti se do splita pa cemo to rješit :mrgreen: 8)
 
s ovim gumama nebi do Zadra doša  :mrgreen:
niš stavit ću jutra il prekjutra nove i vidit kako je, ako trese gren a Riku balansirat  (y)
 
koma1 said:
s ovim gumama nebi do Zadra doša  :mrgreen:
niš stavit ću jutra il prekjutra nove i vidit kako je, ako trese gren a Riku balansirat  (y)

Jesi prodao svog beva? Vidim da si napisao da imaš nexusa, može koja riječ kao bev vs nexus?
 
ne Bev nije prodan, nego tu kod mene na Rabu je u prodaji taj Nexus (crni) kojeg spominjem.
O razlikama nebih pisao jer nebi bilo argumentirano. Naime o Bevu mogu nešto napisat ali o Nexsusu nebi bilo u redu da ja pišem. Isprobao sam ga i ukratko na prvu napisao što mi je kod njega bolje.
 
Zanima me jedna stvar. U servisu su mi rekli da se na 6k mijenja ulje i filteri, a skinuo sam orginal maintenace manual od piaggia za beverly tourer 400ie i u njemu stoji da se na 5k radi: izmjena filtera ulja, podešavanje gasa i kontrola ulja, tj. dolijevanje po potrebi. Na 10k stoji izmjena ulja i još dosta toga. Jeli oni samo žele dignuti pare ili tako to ide? Intervali servisa su svako 5k.  :misli:
 
ivan707 said:
Zanima me jedna stvar. U servisu su mi rekli da se na 6k mijenja ulje i filteri, a skinuo sam orginal maintenace manual od piaggia za beverly tourer 400ie i u njemu stoji da se na 5k radi: izmjena filtera ulja, podešavanje gasa i kontrola ulja, tj. dolijevanje po potrebi. Na 10k stoji izmjena ulja i još dosta toga. Jeli oni samo žele dignuti pare ili tako to ide? Intervali servisa su svako 5k.  :misli:
to se sve radi svakih 6 "mali" odnosno svako 12 "veliki" servis. A na 5000km samo poćiriš jel treba šta ulja nadolit (y)