2009 Beverly Tourer 400 ie - analiza troskova

koma1 evo da ti kažem da sam puno razmišljo o skuterima..i o beverliyu 400..ali samo kad pomislim da beverly ima istu šasiju i to 125..250..400..500..muka mi je a amortizeri..da ne govorim..eto to mi smeta..hvala bogu da ti namaš problema..sa uljem..sa zagrijavanjem i sl
 
ma nisam imao namjeru sad govoriti o mom beverly-u da je neznam kako dobar, nego sam se našalio da hvališ japance a da talijani ne valjaju. Ništa strašno.
Rama je u kurcu pogotovo za njegovu i moju težinu, tako da pliva ko som po zavojima, i treba jako pazit kako se vozi. Ja sam napravio 7 tkm i još me iznenadi da se smrznem. Inače sa mašinom za sad nikakvih problema, evo sad će 19 tkm.
Na kraju da budem iskren, poslije beva uzeo bi ili GP 800, ili motor.
 
Mogu reć i ovako..nemam auto..a skuter mi puno znači u životu,jel mi je jedino prevozno srestvo...pa tražim kvalitetu..jel nemam novaca da kupujem jeftinije i manje kvalitetne skutere... (y)
 
corluka said:
Mogu reć i ovako..nemam auto..a skuter mi puno znači u životu,jel mi je jedino prevozno srestvo...pa tražim kvalitetu..jel nemam novaca da kupujem jeftinije i manje kvalitetne skutere... (y)
evo baš na temu  :mrgreen:
Dok nisam imao beva morao sam autom npr. do Rijeke, tamo i nazad cca 300 Kn + dosada
sa bevom tamo i nazad 120 Kn,+ gušt
dakle svi imamo zašto i kako + ja sam primoran imati tri prometala  :palacdolje:
 
evo ovako:
Yuassa napokon umrla, onako stenjala par dana i noćas izdahnula,
sad je stavljen akomulator Fiama 12 V 12A
garancija 6 mj.
cijena 350,00 kn
 
Pozdrav,

Takodjer imam beverly tourer 400ie. Zasad sve pohvala. Otvorena 4L  (y)  :mrgreen:


popuni profil :wink:
1. put si za isto opomenut još 09.01.2010.
 
danas se odvrtilo 20 000 km
za nagradu promjena rolina kad ono šok
stare roline izgledaju kao nove,
stavio sam nove a stare doma u rezervu
cijena 288 kn
 
baš danas bio na promijeni ulja i filtera ulja na 9000 km na bevu. u ami trade-u su mi to naplatili 346 kn, dok su mi dečki na pešćenici preko telefona rekli da bi me takav posao kod njih stajao oko 450 kn. moram pohvaliti i ljubaznost gospođe/gospodićne koja mi se javila na telefon da dogovorim taj servis i naručila me u točno određeno vrijeme i sve korektno odradili dok sam u razgovoru s ovima na pešćenici imao dojam da ono, dođem ako baš moram. uglavnom ami-trade je od sad moj novi serviser za beva  (y)
 
koma1 said:
preporuka po manualu je promjena ulja i filtera ulja svakih 6000 km  (y)

ali pazi na razinu ulja već nakon 4000 km. meni se spusti do minimuma pa moram ili nadopunjavat ili mijenjat ulje i filter.
 
razine ulja treba provjeravat i cesce,ne vidim problem u tome da se odvida cep/mjerac i pogleda razina ulja :wink:
 
malaga said:
razine ulja treba provjeravat i cesce,ne vidim problem u tome da se odvida cep/mjerac i pogleda razina ulja :wink:

svakako, moj odgovor je bio samo ukoliko se misli držati manuala ko pijan plota jer mnogi to rade.
 
malaga said:
razine ulja treba provjeravat i cesce,ne vidim problem u tome da se odvida cep/mjerac i pogleda razina ulja :wink:

meni isto tako lizne minimum, pa ću sad sve promjenit taman 6000 km