31.08-03.09.2006. TWIN HORN MC - Pula

Added to Calendar: 31-08-06, 01-09-06, 02-09-06, 03-09-06

BAKS said:
kad vec primas i kritike,evo i mog misljenja...
uz ono standardno da je hrana bila vise nego skupa (za dobivenu kolicinu) mislim da ste odradili dobar posao-na sanku nije bilo cekanja(barem ja),simpaticni popratni sadrzaj(auta,palacinke,zmija...) i vise nego dosta mjesta za kampiranje i wc :mrgreen:.
medjutim, ne mogu a da ne primjetim da se s obzirom na OGROMAN BROJ bikera i posjetitelja iz cile europe nisu mogli organizirati bolji bendovi nego oronule rock legende.nemam nista protiv "starog dobrog rocka" ali mislim da bi se za ovakav skup trebalo malo vise rastrositi.
i slijedecu godinu cu doci u pulu-ne radi twin horna, ne radi programa nego zato sto je jos uvijek najjaci skup i prilika za vidit prijatelje bikere iz svih krajeva hrvatske.

Potpisujem svaku rijec! Pa u petak je sviralo 4 (cetiri) cover banda!! Pa kome se da slusat jednu te istu stvar u 4 verzije, plus jos original u pauzi izmedju bandova? Organizacija je u redu, za onaj brod svaka cast, al dajte se malo potrudite oko muzike druge godine. Sumnjam da susret ovakve reputacije moze bit u minusu ako odrijesite malo vecu kesu za mjuzu, a osim toga ako i bude, nije bad, pa ostalo je vam ove godine! ;)
 
Party ok,lokacija isto ali slabi sanitarni prostori(malo wc-a,nema tuševa-bar ih ja nisam vidio)i smanjiti malo cijene.Većini nas je ovo slag na kraju sezone i đepovi su nam već malo prazni.
Sve u svemu dobro smo se zabavili i (y) impresivan broj posjetitelja
 
1. Hladenje pod vodopadom u Arubi - Alen, Kristina, Maxi, Mrs O, Stormbringerovi, A Stokes
2. Mrs O, Stormbringerovi, A Stokes - Aruba Club Pula
3. Mrs O, Maxi, Stormbringer - u Marineru, Pjescana Uvala, najbolja pizza u Istri (nude se i druga jela)  (y) (y) (y)
4. Alfred Stokes, Kristina, Alen - Marinero Pjescana Uvala
 
1. Pozdrav Skunksima, hvala na picu dobrodoslice, smjestaju motora, cuvanju, odlicnom bambusu i rakiji. Gda Stormbringer jos i sad hvali bambus  (y) (y) (y)

2. Mrs O, Stormbringer, Vukopas, glavni zabavljac Skunksa Sandi, Gda. Stormbringer, Alen i Kristina

3. Skunks #1  (y), moj Kompa zvani Zoki (vlasnik Marinera u Pjescanoj Uvali), prijatelj Skunksa, Mrs O

4. Dio Fluminensea zabavljen gledanjem u (s)tange na sanku  :cice: :cice: :cice: :slinavac: :slinavac: :slinavac:
 
1. SaleKt - vidi torbicu, rucni rad  :D
2. Ista torbica iz drugog kuta  :D
3. Uradak Ervina iz Marcane (prodaje se)  (y)

2 MCTH

- kao i mnogi prethodnici, cestitam na organizaciji.  (y) izutetan odaziv  (y)
- dobronamjerne primjedbe: nedostatak vode uz sanitarni cvor, premracno, rastrkano (motori na sve strane), ponuda hrane i pica, preskupo  :palacdolje:
 
KAo i svi ostali, cestitam na organizaciji!.. (y) (y)

no, isto tako.. malo poraditi na sanitarnim cvorovima.. ipak je nama zenama malo "teze" sto se toga tice.. koliko sam uspjela primijetiti, wc-i su bili iza bine i to je to.. ili se ostali nisu vidjeli :misli: :misli:...

drugi par rukava su cijene.... 2 porcije cevapa 14 bonova?!?... pa to x 6!!...helloo?!?!?.. malo too much, ha?!?... :palacdolje:

no, kako god.. bilo nam je jaaako dobro...  :wink:

 
hebiga nemogu odoliti!!!!pozdrav svim našim riječkim tigrovima!!!!ekipica je bila složna i zakon (y)
 
oduševljen sam organizacijom...
primjedbe na hranu-(hamburger samo meso u žemički)
i još nešto tip na šanku briše čelo od znoja,a nakon toga s istom maramicom briše roštilj.(debeli u crvenoj majci)
nisam gadljiv ali sam curi tek ispričao kad smo se najeli.
vidimo se i nagodinu.
pozdrav od dečki iz nove gradiške...................................
 
Eto sve pohvale i od mene!!! Bilo je SUPER DOBRO!!! Ekipa je bila do jaja! Jedino što je falilo je par svježih krompira da nabijem onom idiotu sa dragstarom u auspuh da mi ne glumi budilicu u 7 ujutro!!!! GRRRRRRRRRRRR
Inače sve 5!!! Zabava super cuga još OK ali cijene hrane katastrofalno skupe!!! Ali ajde osigurali su se da nakon par piva ne zgibamo na klopu u grad postavivši one plave sa puhalicama na izlaz, tako da ostanemo i pijemo i jedemo kod njih!!! Iako čavapi su bili ukusni.
Pozdrav svim grobničanima, riječanima i onima koji se tako osjećaju... :LOL:
 
Pa da na njih i na one koji su tablicu KT zamjenili sa RI. :jesus:
 
e, da i jedan mali OT:

zahvaljujem se vlasniku caffe bara "cavalieri" i vlasniku servisa "kvaranta" u barbanima na pomoći kad mi je na povratku pukla sajla od kvacila.decki su super i pomogli su puno od prevoza do nabave sajle.
srica da nije bilo vise vrimena inace bi i tamo kampirali :drunk: :dr :piva: :piva:unk:

preporuka svakom ko se nadje u nevolji u barbanu ili se zazeli dobrog drustva (y) (y) (y)
 
BAKS said:
e, da i jedan mali OT:

zahvaljujem se vlasniku caffe bara "cavalieri" i vlasniku servisa "kvaranta" u barbanima na pomoći kad mi je na povratku pukla sajla od kvacila.decki su super i pomogli su puno od prevoza do nabave sajle.
srica da nije bilo vise vrimena inace bi i tamo kampirali :drunk: :dr :piva: :piva:unk:

preporuka svakom ko se nadje u nevolji u barbanu ili se zazeli dobrog drustva (y) (y) (y)


BARBANU