31.08-03.09.2006. TWIN HORN MC - Pula

Added to Calendar: 31-08-06, 01-09-06, 02-09-06, 03-09-06

SaleKT said:
evo me na kratko , šta, šta,   kad si me zvao, ja sam zaboravio nazvat kad sa bio tamo, ali letio sam od jednih do drugih.
sorry , moja geška

di su bili komadi, da su bili pa bih i ja prvi primjetio :mrgreen:


pričamo o četvrtku :misli:
 
1.početak ludila... :LOL: :LOL: :LOL:

2.spremne za defile... :skuter:

3.evo nje opet... :slinavac: :slinavac:

4.ludilo na vrhuncu... :cice: :cice: :cice:
 
tutankamon said:
ja ga čekao da se javi jer sam vam nešto spremio a on ništa  :palacdolje:
a dok sam ja sjedio kraj tebe...nisi ništa spomenuo...ŠKRTINA  :jesus: :jesus:
 
Pozdrav svima. bilo je prejebeno, više zbog zajebancije i druženja nego zbog odabira bendova. Zbog susreta sam propustio Iggy Pop-a u Milanu... Bilo je jako puno poznatih ljudi i malo stani s jednim, malo s drugim i proleti dan. Hvala momcima iz MK "Black point" na roštilju!!!
 
Vukopas said:
a dok sam ja sjedio kraj tebe...nisi ništa spomenuo...ŠKRTINA  :jesus: :jesus:


a bio si u takvom STANJU da si jako dobro kužio šta ti se priča :LOL:  :LOL:
 
danas mi dečki predali zahvalnicu iz pule,svaka čast na ideji (y)
 
SaleKT said:
evo me na kratko , šta, šta,   kad si me zvao, ja sam zaboravio nazvat kad sa bio tamo, ali letio sam od jednih do drugih.
sorry , moja geška

di su bili komadi, da su bili pa bih i ja prvi primjetio :mrgreen:

ma koka nasa draga.. ti primjecujes sve i svasta a najvise sankove i ljude koji tice pive :drunk:

a da si letio..to jesi.... stalno si se nekamo gubio :misli:
 
sharkica said:
ma koka nasa draga.. ti primjecujes sve i svasta a najvise sankove i ljude koji tice pive :drunk:

a da si letio..to jesi.... stalno si se nekamo gubio :misli:

pa to i kažem, ne stignem sve (y)
 
SaleKT said:
pa to i kažem, ne stignem sve (y)

da, da..... kad vidim, tek onda i vjerujem...... :jesus: :jesus:
a tebe nitko nikad nije vidio... :misli:
 
Ma je bio je on tamo negdje u điru stalno, vidio ja... makar na slikama... :LOL:
E i pazio je da netko ne ukrade šankove ipak je tamo bilo jako puno ljudi, šta bi bilo da je netko odnesao šankove??? :rofl:
I da stigao je više puta za naš stol...što jest jest!
 
DeeJay_ said:
Ma je bio je on tamo negdje u điru stalno, vidio ja... makar na slikama... :LOL:
E i pazio je da netko ne ukrade šankove ipak je tamo bilo jako puno ljudi, šta bi bilo da je netko odnesao šankove??? :rofl:
I da stigao je više puta za naš stol...što jest jest!

sharkica said:
da, da..... kad vidim, tek onda i vjerujem...... :jesus: :jesus:
a tebe nitko nikad nije vidio... :misli:

ma ja sam cijelo vrijeme bio tamo samo što ste vi gledali negdje drugdje :jesus: :jesus: :jesus:
 
SaleKT said:
ma ja sam cijelo vrijeme bio tamo samo što ste vi gledali negdje drugdje :jesus: :jesus: :jesus:

a da?!?-- a gdje to?!?.. nas se bar vidjelo non stop za stolom i oko stola.... s ti i rsv tuono ste bauljali...
 
sharkica said:
a da?!?-- a gdje to?!?.. nas se bar vidjelo non stop za stolom i oko stola.... s ti i rsv tuono ste bauljali...

vidjelo vas se jedino oko šatora , a i čulo kažu neki(glasine) :mrgreen: :mrgreen: :jesus: :jesus: :jesus:
:69: :69: :pelvic_thrust2: :pelvic_thrust2: :rofl: