31.08-03.09.2006. TWIN HORN MC - Pula

Added to Calendar: 31-08-06, 01-09-06, 02-09-06, 03-09-06

tutankamon said:
šta si i ti iz bodulije :mrgreen:

Nije ne nedaj bože... iako ima i neke veze sa Malinskom...nemam pojma koje, ali obećan je neki roštilj pa...
 
DeeJay_ said:
Šta se odmah pjeniš! :jesus:
Ali nešto se ne žališ...

ma šta bih se pjenio,,,   ja sam tu samo zbog para :vaga: :vaga:

i zbog riječanki naravno :LOL:  :LOL: :LOL:
 
sharkica said:
KAo i svi ostali, cestitam na organizaciji!.. (y) (y)

no, isto tako.. malo poraditi na sanitarnim cvorovima.. ipak je nama zenama malo "teze" sto se toga tice.. koliko sam uspjela primijetiti, wc-i su bili iza bine i to je to.. ili se ostali nisu vidjeli :misli: :misli:...

drugi par rukava su cijene.... 2 porcije cevapa 14 bonova?!?... pa to x 6!!...helloo?!?!?.. malo too much, ha?!?... :palacdolje:

no, kako god.. bilo nam je jaaako dobro...  :wink:

ja jeo cevape za 5 bonova po porciji-opet neka mucka :vidiga: :ugovor:
 
DADO PU said:
ja jeo cevape za 5 bonova po porciji-opet neka mucka :vidiga: :ugovor:

OK, sharkica nije uračunala da je tu bio i pomfri u cijeni, ali za porciju čevapa + pomfri platiti 42 Kn ipak je puno previše!!! Nije mućka živa istina ja osobno platio tu cijenu. A čevapi su bez pomfria bili 30 kn!!! + pomfir 12Kn a cijela vreća od kilo pomfia je 14kn!!!
Sve ostalo za 5 ali hrana i cuga im je bila pretjerano skupa. Uostalom to smo i očekivali ali svejedno...nije im baš na mjestu.
I da šta nisu očistili ono kamenje na prostoru za kampiranje i nasuli fini pjesak, da nemoraju dobri i pošteni ljudi i ono malo sna provesti sa kamenom pod kičmom!!! Kao ja osobno. :LOL:
 
SaleKT said:
ma šta bih se pjenio,,,   ja sam tu samo zbog para :vaga: :vaga:

i zbog riječanki naravno :LOL:  :LOL: :LOL:

I zbog narodnjaka  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
evo me na kratko , šta, šta,  kad si me zvao, ja sam zaboravio nazvat kad sa bio tamo, ali letio sam od jednih do drugih.
sorry , moja geška

di su bili komadi, da su bili pa bih i ja prvi primjetio :mrgreen: