4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

Gato said:
U ovo sam siguran! (y)
Jesi li uspio sve posložiti pa ideš  :misli:
 
papillon said:
Jesi li uspio sve posložiti pa ideš  :misli:

Mani se miceka :mrgreen: jel ti dolaziš  :misli:
 
papillon said:
Jesi li uspio sve posložiti pa ideš  :misli:
Pa Žepče i nije bilo upitno. Upitan je vaš šor, (još uvijek :misli:, nažalost... :().
 
Šta smo sve zakomendijali,treba nam sto srca.Al jednom se živi u sto godina. :starac:
 
Gato said:
Pa Žepče i nije bilo upitno. Upitan je vaš šor, (još uvijek :misli:, nažalost... :().
(y)

Rajić said:
Mani se miceka :mrgreen: jel ti dolaziš  :misli:
Što dalje od kuće - to bolje,đirevi od 20-tak kilometara su interesantni onima sa gelom u kosi..
 
20-tak po 20-tak nabere se,dogodine živio Biograd.Bez 5. dana ne dolazim.
(y)
 
Vidiš po slici da gel ne koristim. :misli:
 
Lenaxp said:
Vidiš po slici da gel ne koristim. :misli:
Ni ja,ponekad jogurt kad zapeče sunce  (y)
 
Svakog dana sve više napredujemo,još par sitnica utanačiti pa smo spremni za 3 dana igre ,zabave i "ludila" :strumph:
 
Eto i zahvalnice samo čekaju na Vas.Nesmijem objaviti slike al Vam velim da su jedne od interesantnijih
koje ste do sada dobili.
 
Lenaxp said:
Eto i zahvalnice samo čekaju na Vas.Nesmijem objaviti slike al Vam velim da su jedne od interesantnijih
koje ste do sada dobili.
Mogu mislit... (y) :LOL:
 
Lena jeste taman termin dogovorili da se srede ceste od strne Doboja  (y)


Bit će bRRzi dolazak u Žepče po novom asfaltu  :mrgreen:
 
Rajić said:
Bit će bRRzi dolazak u Žepče po novom asfaltu  :mrgreen:

:troll: :inlove:
 
Rajić said:
kao da bi im stao  :mrgreen:

:troll:.........  :shock:.....  :vidiga: ....  :prsti:..    :biker: .........  :mrgreen:
 
samo da napomenem :( na ulazu u Žepće imaju automatski radar , legi naplatili kaznu nakon godinu dana  :palacdolje: odnosno sada svako veće mjesto u BIH ima one gadne kutije sa automatskim radarom , još kada se umreže sa granicom....  :LOL:
 
hondamoto said:
samo da napomenem :( na ulazu u Žepće imaju automatski radar , legi naplatili kaznu nakon godinu dana  :palacdolje: odnosno sada svako veće mjesto u BIH ima one gadne kutije sa automatskim radarom , još kada se umreže sa granicom....  :LOL:

Ne širi dezinformacije :palacdolje:

U Žepču nema nikakvih kamera, one se nalaze na 3 lokacije od Broda do Doboja, za detalje se obrati Silviju... (y)

U Žepču samo fini ljudi, prošle godine me lape dva cara bez kacige u pol jedan (sreća trijezan :LOL:) te bi naplatili kaznu :shock: :shock: :shock:

E jebiga tu Mara, zlato moje, a žena Lenina ulijeće i kreće šouuuu, skraćeno, nisam nikad ništa od kazni platio u Žepču... :neznam:

:mrgreen:
 
švagan said:
Ne širi dezinformacije :palacdolje:

U Žepču nema nikakvih kamera, one se nalaze na 3 lokacije od Broda do Doboja, za detalje se obrati Silviju... (y)

U Žepču samo fini ljudi, prošle godine me lape dva cara bez kacige u pol jedan (sreća trijezan :LOL:) te bi naplatili kaznu :shock: :shock: :shock:

E jebiga tu Mara, zlato moje, a žena Lenina ulijeće i kreće šouuuu, skraćeno, nisam nikad ništa od kazni platio u Žepču... :neznam:

:mrgreen:
jbg. ovi carevi se nisu dali pogađati , izvadili laptop i imali sve podatke od imena pa nadalje uzeli putovnicu i uputili u poštu obojcu za prekršaj star godinu dana. I napomenuli da su vjerojatno opet prošli kraj radara no to ostavljaju za sljedeći put  :palacdolje:
 
hondamoto said:
jbg. ovi carevi se nisu dali pogađati , izvadili laptop i imali sve podatke od imena pa nadalje uzeli putovnicu i uputili u poštu obojcu za prekršaj star godinu dana. I napomenuli da su vjerojatno opet prošli kraj radara no to ostavljaju za sljedeći put  :palacdolje:

Pa kad niste dobri s Marom... :LOL: :LOL: :LOL: