4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

hondamoto said:
jbg. ovi carevi se nisu dali pogađati , izvadili laptop i imali sve podatke od imena pa nadalje uzeli putovnicu i uputili u poštu obojcu za prekršaj star godinu dana. I napomenuli da su vjerojatno opet prošli kraj radara no to ostavljaju za sljedeći put  :palacdolje:

jesu prekršaj napravili s autom ili motorom??.... mislim da stacionarne kamere slikaju samo sprijeda pa ti nemogu ništa jer se nevidi tablica  :misli: samo se nasmiješiš da lijepše ispadneš ....al ako slikaju i odozada onda ja imam više slika svoje "stražnjice" u tom laptapu nego što ih Soraja ima na netu :mrgreen: nekidan nas "blicnulo" kod Ključa  :0648:

od Doboja do Zenice su na 4 mjesta:

1. Šije – M17
2. Maglaj (Misurići)– M17 na ulazu u Maglaj (semafor)
3. Žepče (Brankovići) – M17 kod Zovko pumpe
4. Donja Vraca – M17
 
Silvio said:
jesu prekršaj napravili s autom ili motorom??.... mislim da stacionarne kamere slikaju samo sprijeda pa ti nemogu ništa jer se nevidi tablica  :misli: samo se nasmiješiš da lijepše ispadneš ....al ako slikaju i odozada onda ja imam više slika svoje "stražnjice" u tom laptapu nego što ih Soraja ima na netu :mrgreen: nekidan nas "blicnulo" kod Ključa  :0648:

od Doboja do Zenice su na 4 mjesta:

1. Šije – M17
2. Maglaj (Misurići)– M17 na ulazu u Maglaj (semafor)
3. Žepče (Brankovići) – M17 kod Zovko pumpe
4. Donja Vraca – M17

Krivo misliš  :mrgreen:


Pucaju sa obe strane  :palacdolje:



Provjereno  :(
 
Rajić said:
Krivo misliš  :mrgreen:


Pucaju sa obe strane  :palacdolje:



Provjereno  :(

znam da "pucaju" u obe strane ali vozila u DOLASKU ali ne i u ODLASKU
 
Silvio said:
znam da "pucaju" u obe strane ali vozila u DOLASKU ali ne i u ODLASKU


I u odlasku  :palacdolje:




Vjeruj mi prijatelju na svojoj koži i po svom đepu sam osjetio  :(


Onaj kod semafora u Maglaju  :x ( išao sam prema moru ) taman mi se palilo žuto i naravno da ne stajem malo po gasu  :mrgreen: kad ono nakon cca6mj. na graničnom prijelazu ajmo lijepo u stranu  :palacdolje: i  :police:
 
zato sada odjaviš motor u 11 mjesecu , prijaviš 01.04. izbjegneš županijski prirez od 1200 kn uzmeš ostatak od povrata osiguranja promjeniš tablicu i fijuuuuuu kroz bosnu ponosnu ;) dok se ne povežu sa granicom a čujem da rade na tom . Silvio , puca na obje strane , i vjeruj mi , Sorajino dupe je ljepše od tvog  :mrgreen:
 
Rajić said:
I u odlasku  :palacdolje:




Vjeruj mi prijatelju na svojoj koži i po svom đepu sam osjetio  :(


Onaj kod semafora u Maglaju  :x ( išao sam prema moru ) taman mi se palilo žuto i naravno da ne stajem malo po gasu  :mrgreen: kad ono nakon cca6mj. na graničnom prijelazu ajmo lijepo u stranu  :palacdolje: i  :police:

tebe je slikala kamera na semaforu koja bilježi prolaske kroz žuto/crveno ... svejedno mislim da stacionarni radari neslikaju u odlasku ... možda Lena zna sigurno ??  :misli:

autom kroz Bosnu moraš uglavnom po PS-u vozit  :?

hondamoto said:
zato sada odjaviš motor u 11 mjesecu , prijaviš 01.04. izbjegneš županijski prirez od 1200 kn uzmeš ostatak od povrata osiguranja promjeniš tablicu i fijuuuuuu kroz bosnu ponosnu ;) dok se ne povežu sa granicom a čujem da rade na tom . Silvio , puca na obje strane , i vjeruj mi , Sorajino dupe je ljepše od tvog  :mrgreen:

nebih se složio al o ukusima se neraspravlja  :LOL: :mrgreen:



 
Silvio said:
tebe je slikala kamera na semaforu koja bilježi prolaske kroz žuto/crveno ... svejedno mislim da stacionarni radari neslikaju u odlasku ... možda Lena zna sigurno ??  :misli:

autom kroz Bosnu moraš uglavnom po PS-u vozit  :?

nebih se složio al o ukusima se neraspravlja  :LOL: :mrgreen:


Opet krivo  :mrgreen:


Platio sam kaznu za brzinu  :? a ne za prolazak kroz žuto ili crveno  :jesus:

Imao sam i papire od te kazne  trebao bi pogledati di su  :misli:

I najveća glupost u svemu tome je da moraš platiti kaznu u kantonu u kojem si napravio prekršaj  :palacdolje: ( barem tako bilo prije 2 g.  :? )
 
Rajić said:
Opet krivo  :mrgreen:


Platio sam kaznu za brzinu  :? a ne za prolazak kroz žuto ili crveno  :jesus:

Imao sam i papire od te kazne  trebao bi pogledati di su  :misli:

I najveća glupost u svemu tome je da moraš platiti kaznu u kantonu u kojem si napravio prekršaj  :palacdolje: ( barem tako bilo prije 2 g.  :? )

:palacdolje:

a stići ćemo nekako do Žepča ... makar morali i polako  :?

hondamoto said:
to si potpunu u pravu prajdo  :mrgreen:  :jesus:

:mrgreen:




 
Silvio said:
:palacdolje:

a stići ćemo nekako do Žepča ... makar morali i polako  :?

:mrgreen:


Nema polako samo gassssssssssssssssssssssssssssssssssss  :mrgreen:


I lagano usporavanje na znanim lokacijama  8)
 
Silvio said:
:palacdolje:

a stići ćemo nekako do Žepča ... makar morali i polako  :?

Pa tebe i ne jebe slikanje pozadi jerbo kad smo blizu Žepča ja sam ti u auspuhu... :neznam:
 
hondamoto said:
Silvio , puca na obje strane , i vjeruj mi , Sorajino dupe je ljepše od tvog  :mrgreen:
Ma ko je vidio da je dupe bez dlaka lijepo...?  :shock: :LOL:
 
Gato said:
Ma ko je vidio da je dupe bez dlaka lijepo...?  :shock: :LOL:
sudeći po najavama to će biti pravi moto pride  :LOL: Brođani se opako prijete  :0648:
 
hondamoto said:
sudeći po najavama to će biti pravi moto pride  :LOL: Brođani se opako prijete  :0648:
:LOL:
 
Sto se tice Žepačke policije u vrijeme naseg susreta nema problema za bilo sto, imamo jako lijepu suradnju,al putem do nas nemogu preuzeti odgovornost.
Naravno ipak ih netreba namjerno provocirati. (y)
 
Ako bude i upola dobro kao lani (u što ne sumnjam), eto nas. Makar bilo onako pakleno vruće...





Ah, sjećam se i ja da je bilo nekih neplivača haha



Prošle godine se moje prometalo pokvarilo na ppvratku kući pa sam se vratio bez njega ali i pored toga Moto susret u Žepču nosim u lijepoj uspomeni.
 
Šta upola,ima da bude bolje u svakom pogledu.Pozdrav Dubrovčanima i dobro nam došli. (y)
 
Lenaxp said:
Šta upola,ima da bude bolje u svakom pogledu.Pozdrav Dubrovčanima i dobro nam došli. (y)

Dragi gosti iz Grada, u Žepču vam nema zidina za bacat turiste te bih ovim putem apelirao organizatoru da vas par gurne Kralja pri skoku u Bosnu kako biste se osjećali kao kod kuće... :jesus:

:LOL: