4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

KorniKornjaca said:
sve bum znal u petak dal idem il ne, pa ti se javim....ok?

ako ćeš dolazit javi se za  :piva: veli i mladen da bu možda došel  (y)
 
Phobocaster said:
ako ćeš dolazit javi se za  :piva: veli i mladen da bu možda došel  (y)

na žalost, niš od toga....danas mi receno da radim subotu, nedjelju i ponedjeljak :(
 
Arihant said:
Primate i padobrance iz zagreba? :) Ja bi išel dole a neda mi se solo :) A od mojih nitko za akciju -.-

a koji dan planiraš krenut dolje?
 
kameni said:
a koji dan planiraš krenut dolje?

Pa mislio sam u sub na jedan dan :) Nemam nikakvih planova.. Petak radim za vik sam slobodan :) Pa sam mislio iči kada i ako najdem s kim :) U sub sam planirao... Obično je subotom nekak najbolje :)
 
Arihant said:
Pa mislio sam u sub na jedan dan :) Nemam nikakvih planova.. Petak radim za vik sam slobodan :) Pa sam mislio iči kada i ako najdem s kim :) U sub sam planirao... Obično je subotom nekak najbolje :)
Pa i ja sam planirao otići dolje u subotu negdje popodne.Ne bih baš prerano krenuo jer u petak idem na neku svadbu, pa dok se  malo naspavam....  možda bih krenuo negdje oko 4 popodne?!
 
kameni said:
Pa i ja sam planirao otići dolje u subotu negdje popodne.Ne bih baš prerano krenuo jer u petak idem na neku svadbu, pa dok se  malo naspavam....  možda bih krenuo negdje oko 4 popodne?!

Sve se da dogovoriti :) Kaj ideš isto solo ili maš kakvu ekipu? :)
 
Arihant said:
Sve se da dogovoriti :) Kaj ideš isto solo ili maš kakvu ekipu? :)
Kak stvari stoje, ići ću solo, čak i bez bolje polovice :(
A dole bih se trebao naći s jednim frendom koji je iz Petrinje. :)
 
kameni said:
Kak stvari stoje, ići ću solo, čak i bez bolje polovice :(
A dole bih se trebao naći s jednim frendom koji je iz Petrinje. :)

I ja sam solo i BEZ bolje polovice XD hehe
Ko dan nam je suđeno bilo :p hehe A koj si kvart? :) Ja sam dubrava
 
Arihant said:
I ja sam solo i BEZ bolje polovice XD hehe
Ko dan nam je suđeno bilo :p hehe A koj si kvart? :) Ja sam dubrava
:D Travno, Novi Zagreb  :D
Kaj se tiče povratka, postoji mogućnost da ostanem dole do nedjelje. Zavisi od više stvari, al prvenstveno od toga kak uspješan party bude, što i želim domaćinima od svega srca.  (y)
Al da više ne privatiziramo temu, za eventualni dogovor se možemo dogovorit preko privata.  :)
 
KorniKornjaca said:
na žalost, niš od toga....danas mi receno da radim subotu, nedjelju i ponedjeljak :(

šteta  :(
 
Arihant said:
Primate i padobrance iz zagreba? :) Ja bi išel dole a neda mi se solo :) A od mojih nitko za akciju -.-


Ako ideš dobro si došao, još ti javim gdje se nađemo u Gorici u 13h, kolko sam načul to je zadnji birc na izlasku iz Gorice.
SALUT!!
 
Conte said:
Ako ideš dobro si došao, još ti javim gdje se nađemo u Gorici u 13h, kolko sam načul to je zadnji birc na izlasku iz Gorice.
SALUT!!

Ajde kada se na zadnje odlučite kada i kako se krečle javite pa vam se možda pridružim ;)
 
A gle vremena :))))
Izvuko sam ga van prije neg sam hlače obuko XD hehehehe
Sam čekam da vidim ko bu se javio s kim idem dole :p Dan je više nego savršen :))
Nadam se sam da tam nebu 4 metra blata kada dojdemo XD