4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Zokky said:
Sinoć sam bil kod vas i moram priznati da sam ostal malo razočaran.
Sva je bilo super i više od toga ali:
- 1-1.5dcl soka - 1 bon
- 5dcl piva - 1 bon
Među nama je bilo više od 30% "djece". A kaj djeca pijeju, ono kaj više dobiš a manje platiš,
vjerojatno im je tak i pasalo!?.
Mislim da nismo neki uzor, a možda bi trebali biti, ili možda samo ja imam djete doma.

Nemojte mi zameriti na ovome ali moral sam to napisati.

Pozdrav !


Zbog voog dvoje cijeli susret mi je nekako  :palacdolje:
 
Pozdrav,

čestitam na susretu, bilo je stvarno ok., ove zamjerke nekih forumaša su na mjestu, ali ne postoji ništa savršeno pa ni susret.
Ali uglavnom, mogu reći da sam ugodno iznenađen brojem bikera.
(y) (y) (y)
 
Pohvale organizatoru, sve je bilo super i još samo ak ona multanova na križanju na ulazu u Petrinju iz smjera Siska nije snimala motoriste vidimo se i sljedeće godine!  :mrgreen:
 
Zokky said:
Među nama je bilo više od 30% "djece". A kaj djeca pijeju, ono kaj više dobiš a manje platiš,
vjerojatno im je tak i pasalo!?.
Mislim da nismo neki uzor, a možda bi trebali biti, ili možda samo ja imam djete doma.

Nemojte mi zameriti na ovome ali moral sam to napisati.

Pozdrav !

:misli:
:mrgreen:
djeci nije mjesto na (nekim) eventima 8)
 
Arihant said:
Zbog voog dvoje cijeli susret mi je nekako  :palacdolje:

sok je bil skup da se potakne maloljetnice da piju pivu! jer kak ih inače iskoristit poslje, a i mnogi to ignoriraju al coca cola je štetnija od pive!  mada manje boli guza drugi dan ....    opet maloljetnice.....        :mrgreen:



ispričavam  se za neprisustvovanje. nikak da obiđem sve, možda dogodine...
 
ZLO said:
:misli:
:mrgreen:
djeci nije mjesto na (nekim) eventima 8)

to ne opravdava svejedno
 
:D :D :D iduće godine organiziramo moto susret za djecu sa sokićima od 5 kuna, sladoledom, klaunima, i puno šarenih balona.  :LOL: :LOL: :LOL:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:
 
:? :? a uz gore navedeno, stvarno ne razumijem da postoje zlobnici koji ovakav omjer cijena komentiraju kao namjeran u cilju da napijemo mlade :( :(. ovo je forum o moto susretima a ne dnevno politički list, a moralne ocjene ostavite za kućni odgoj djece (y) (y)
 
Ajd na greškama se uči.Nagodinu ispravite propuste i sve OK.
Po meni minus je kaj na šanku nije bilo nikakve žestice i premali roštilj za ovakav broj ljudi.
I obavezno ograditi prostor za motore,a ne da mi svaka budala puca i turira uz stol za kojim jedem.
Srećom čovjek je prestao kad sam ga upozoril,jer da nije imao sam namjeru otić doma po purpjenu
i našpricat mu u auspuh.
 
punisher said:
:D :D :D iduće godine organiziramo moto susret za djecu sa sokićima od 5 kuna, sladoledom, klaunima, i puno šarenih balona.  :LOL: :LOL: :LOL:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:
ima brate mista takvih (y),znaju to oni koji su  (y) a i skupljih :palacdolje:
 
šina69 said:
Ajd na greškama se uči.Nagodinu ispravite propuste i sve OK.
Po meni minus je kaj na šanku nije bilo nikakve žestice i premali roštilj za ovakav broj ljudi.
I obavezno ograditi prostor za motore,a ne da mi svaka budala puca i turira uz stol za kojim jedem.
Srećom čovjek je prestao kad sam ga upozoril,jer da nije imao sam namjeru otić doma po purpjenu
i našpricat mu u auspuh.
8) Apsolutno se slažem sa mišljenjem, tj. komentarom!!!
S obzirom da djelujemo na istoj relaciji ZG-53nja, i ne čudi da slično razmišljamo.  :mrgreen:
 
punisher said:
:? :? a uz gore navedeno, stvarno ne razumijem da postoje zlobnici koji ovakav omjer cijena komentiraju kao namjeran u cilju da napijemo mlade :( :(. ovo je forum o moto susretima a ne dnevno politički list, a moralne ocjene ostavite za kućni odgoj djece (y) (y)


potpisujem
 
I pola litre mineralne vode je bilo koliko i pola litre pive.  :misli:

Unatoč tome susret je bio odličan. Velik odaziv bikera, i onih koji to nisu. :)
Sve pohvale Velikim šefovima!
 
punisher said:
:D :D :D iduće godine organiziramo moto susret za djecu sa sokićima od 5 kuna, sladoledom, klaunima, i puno šarenih balona.  :LOL: :LOL: :LOL:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:

Županjci sretno stigli, sve je bilo odlično. Jedino bih se i ja nadovezao na cijene, za pivu ok...ali nakon nekoliko "ampera" pive sam zaista osijetio potrebu za sokom...pa sam se iznenadio. neugodno, ali ok....

Punisher...ne treba biti tako ciničan, kritiku je uvijek dobro primiti i poraditi na, vjerujem, ne namjernim greškama da se ne ponavljaju! pozz svima iz Petrinje i ako ne u Županji, vidimo se dogodine
 
punisher said:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:
na velikom broju susreta  :mrgreen:
 
Plava munja said:
Pohvale organizatoru, sve je bilo super i još samo ak ona multanova na križanju na ulazu u Petrinju iz smjera Siska nije snimala motoriste vidimo se i sljedeće godine!  :mrgreen:
lažnjak  :mrgreen:
 
punisher said:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:

znam di bude se moglo dobit i pol litre soka za 10 kn :D
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,174548.0.html
 
Sve se poklopilo. Hebeno lijep dan, dobra organizacija, program odličan, broj posjetitelja velik, pregršt lijepih djevojaka...što poželjeti više?

Ovo za sokove ne znam, ne pijem ih, kažu da su štetni, pa..... ;)))

Ima i ponešto slika i video uradak, pa koga zanima, neka navrati.

http://kawasaki750.blog.hr/2010/06/1627703857/motorijada-mk-big-chief-petrinja-0406062010.html
 
Ekipa iz Novog Vinodolskog sretno stigla kući.
Susret svake godine sve bolji. Hvala domaćinima na prijemu na svemu...........
Dići ćemo i dogodine.
 
KorniKornjaca said:
znam di bude se moglo dobit i pol litre soka za 10 kn :D
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,174548.0.html


HAHAHAHA

Dobra ;)