54. ELEFANTENTREFFEN 2010., Bayerischer Wald

...mi smo svoje kupili kod šepića, tucano urbano...
 
Sync VŽ said:
Ako netko ima za spržiti DVD sa kojeg elefanta nek javi  (y)

i tata bi sine  :mrgreen:

Ima na Youtube !
 
Gato said:
Jedno kratko OT pitanjce iskusnoj ekipi: Gdje nabaviti tzv. "handlebar muffs" ili "lenkerstulpen" (navlake za upravljac u koje zimi uguras ruke kao u rukavice). Hvala na odgovoru i sretno svim putnicima na Elefanten. (y)

Imas ih u Amd-u u Cakovcu! Ja sam si ih bas prosli tjedan kupio, dođu ti malo prek 100 kn!
 
trxa said:
...mi smo svoje kupili kod šepića, tucano urbano...
Koliko krznenih zivotinjica?  :misli:
Ima li jos gdje (Louis, HG...?) jer trebam za Africu koja serijski ima stitnike za ruke, pa da idu preko svega. Malo sam googlao, ali relativno neuspjesno.
 
schok-man said:
Imas ih u Amd-u u Cakovcu! Ja sam si ih bas prosli tjedan kupio, dođu ti malo prek 100 kn!
Evo, dok sam pisao vidim da si me preduhitrio. Moze li kakva slika, jer cijena je vise nego povoljna. Hvala! (y)
Sorry na OT!
 
Gato said:
Koliko krznenih zivotinjica?  :misli:
Ima li jos gdje (Louis, HG...?) jer trebam za Africu koja serijski ima stitnike za ruke, pa da idu preko svega. Malo sam googlao, ali relativno neuspjesno.
Dođu oko 470 kuna.. Ima u katalogu po modelima motora, nema baš puno modela unutra, ali to je dosta univerzalno i da se pripasati.. Ja sam uzeo model za Bandita 1200...

legajuana said:
Koliko dođe okvirno taj izlet? All inclusive?
Ako ideš sam, treba ti od nekih 150 eura pa gore.. Za recimo 250 - 300 eura, ne moraš misliti za cijenu ni za slamu, ni za drva, ni za cugu.. )
 

Jel se možda spremaš gore?


Pozdrav Zlatko(spikali u Vukovaru s Ringom),i ove godine odustajem.... jednostavno si nemogu zamisliti imalo sigurnu vožnju gore sa ovim motorom :(

kako bi moj klinac rekao "imam ideju",tako si zamišljam preurediti staru furku za taj teren pa s njom krenuti uzbrdo,pametnije je i sigurnije a i jeftinije ako dođe do kakvih neželjenih događanja :wink:!  poz.
 
Zlatko said:
Dođu oko 470 kuna.. Ima u katalogu po modelima motora, nema baš puno modela unutra, ali to je dosta univerzalno i da se pripasati..
Hvala na info (y), ali to mi se cini malo preskupo. Koliko sam jucer vidio u ponovljenom googlanju, nadje se toga i znatno jeftinije.
KAMENI DJ said:
Jel se možda spremaš gore?

zamišljam preurediti staru furku za taj teren pa s njom krenuti uzbrdo,pametnije je i sigurnije a i jeftinije ako dođe do kakvih neželjenih događanja :wink:!  poz.
Nazalost nista od takvog putovanja (iz zdravstvenih razloga). :(
Zasto umjesto "Furke" ne skompletiras XT, to ti je najbolji motor iz voznog parka za tamo?
 
evo imaš u ave rijeka za 320kn
 
http://www.ave.hr/index.php?menu=motori&cid=11&proizvod=Termo-oprema
 
MAFIJOZO said:
evo imaš u ave rijeka za 320kn
 
http://www.ave.hr/index.php?menu=motori&cid=11&proizvod=Termo-oprema
Hvala! (y)
 
Kada sam prvi put u Moto pulsu pročitao Darkov opis tog zimskog susreta bio sam oduševljen,meni je veći problem izać iz Bosne kada je snijeg :mrgreen: burazer ima teneru,tako da možda i ostvarim taj san jedne godine kada ne bude bilo snijega :mrgreen:
 
Gato said:
.Nazalost nista od takvog putovanja (iz zdravstvenih razloga). :(
Zasto umjesto "Furke" ne skompletiras XT, to ti je najbolji motor iz voznog parka za tamo?

A rane ti Isukrstove :misli:potpuno sam zaboravio na prekrojenu trenerku!To bi mogao "stastaviti" a daleko je lakša od furke,pogotovo u kameni design izdanju(sve suvišno poskidano).I još čepare na točkove,išlo bi to :wink:.
Jedino me Zlatko ubio u pojam sa onom listom opreme :misli:,pa to je cijelo bogatstvo za opremu a koristiti ju samo jednom u godini,za mene bi bio poseban problem nabave opreme jer nisam po"jusu" :mrgreen:!Nakon godinu dana od naruđbe neki dan mi tek stigle hlače koje mi odgovaraju :LOL:-katastrofa :mrgreen:.
Btv,šta te sada snašlo od bolesti :misli:?  poz.
 
KAMENI DJ said:
A rane ti Isukrstove :misli:potpuno sam zaboravio na prekrojenu trenerku!To bi mogao "stastaviti" a daleko je lakša od furke,pogotovo u kameni design izdanju(sve suvišno poskidano).I još čepare na točkove,išlo bi to :wink:.
Jedino me Zlatko ubio u pojam sa onom listom opreme :misli:,pa to je cijelo bogatstvo za opremu a koristiti ju samo jednom u godini,za mene bi bio poseban problem nabave opreme jer nisam po"jusu" :mrgreen:!Nakon godinu dana od naruđbe neki dan mi tek stigle hlače koje mi odgovaraju :LOL:-katastrofa :mrgreen:.
Btv,šta te sada snašlo od bolesti :misli:?  poz.
Sto se opreme tice mogao bi se tu malo i snaci po sistemu "uradi sam", pogotovo kad nisi po JUS-u, al prije svega trebas sastavit XTrenerku.
Inace, nikakava nova bolest. Od lanjskog unfalla nisam vise za duge ture, pogotovo ne zimske, iako zelja postoji. :(
Ajd da ne offamo putnicima temu, sve nevezano za istu na PP.
 
Killex said:
Kada sam prvi put u Moto pulsu pročitao Darkov opis tog zimskog susreta bio sam oduševljen,meni je veći problem izać iz Bosne kada je snijeg :mrgreen: burazer ima teneru,tako da možda i ostvarim taj san jedne godine kada ne bude bilo snijega :mrgreen:
Nema više snijega !!!!! Vidiš kako je, sada za Novu godinu je plus 8 !!!
 
KAMENI DJ said:
A rane ti Isukrstove :misli:potpuno sam zaboravio na prekrojenu trenerku!To bi mogao "stastaviti" a daleko je lakša od furke,pogotovo u kameni design izdanju(sve suvišno poskidano).I još čepare na točkove,išlo bi to :wink:.
Jedino me Zlatko ubio u pojam sa onom listom opreme :misli:,pa to je cijelo bogatstvo za opremu a koristiti ju samo jednom u godini,za mene bi bio poseban problem nabave opreme jer nisam po"jusu" :mrgreen:!Nakon godinu dana od naruđbe neki dan mi tek stigle hlače koje mi odgovaraju :LOL:-katastrofa :mrgreen:.
Btv,šta te sada snašlo od bolesti :misli:?  poz.
Ma daj, Zlatko pretjeruje !!! :jesus:
 
. . . mi smo imali na minus 18 na sebi tanko ronilačko odjelo ( posuđeno naravno) pa preko jaknu-dvije, ispred čizama dve razrezane kante od ulja  vezane žicom da ne puše direkt u noge,  oko ručki dva stara rukava od neke skijaške jakne pa ruke uvučeš unutra.... Improvizacija majka!!!
 
thmc said:
. . . mi smo imali na minus 18 na sebi tanko ronilačko odjelo ( posuđeno naravno) pa preko jaknu-dvije, ispred čizama dve razrezane kante od ulja  vezane žicom da ne puše direkt u noge,  oko ručki dva stara rukava od neke skijaške jakne pa ruke uvučeš unutra.... Improvizacija majka!!!
To sam i ja mislio pod onim "uradi sam" (y). Inace, ovo s ronilackim odijelom je uspjesno isprobao prije par godina i jedan frend (koji takodjer nije po JUS-u :LOL:) kad smo mu isli u ZG u 11. mjesecu kupiti SuperTenerku.
 
darkofj said:
Ma daj, Zlatko pretjeruje !!! :jesus:

Ma neznam,isplašio me poprilično :shock: :misli: :mrgreen:!


Gato said:
To sam i ja mislio pod onim "uradi sam" (y). Inace, ovo s ronilackim odijelom je uspjesno isprobao prije par godina i jedan frend (koji takodjer nije po JUS-u :LOL:) kad smo mu isli u ZG u 11. mjesecu kupiti SuperTenerku.

Ma to se nebroji kada je u pitanju imenjak Harry :wink:,Grunf je za njega mačji kašalj :mrgreen:!
Njegova je ideja bila roniti dvojica sa jednom bocom kisika,kad onda nisam dole ostao hrana za Brancine neču nikada :shock:!