54. ELEFANTENTREFFEN 2010., Bayerischer Wald

Zlatko said:
Kombinezon IXS Oyster ti košta 1600 kuna.. Ovaj od POLO - a je tanji (cca 30% slabiji od IXS - a), ali i puno jeftiniji.. Košta oko 90 Eura, evo ima na akciji sada za 70 Eura...

http://www.polo-motorrad.de/shop/Bekleidung-Herren-Kombis-Snowtrooper-Thermokombi/group/1040/dmc_mb3_search_pi1.filter.GROUP_PATH.0/%281040%29+Kombis/dmc_mb3_search_pi1.page/1/product/139695/L/0/Produktdetail.productdetails.0.html
Čuj, ja sam uzeo 2XL zato da ga mogu obući preko svega (Goretexa), a XL bi mi bio taman za moje mjere (181cm/87kg), da ne steže i da je dovoljno komotan.. Dakle, ovisi da li ga uzimaš baš za pravu zimu ili samo kada je hladnije...

Treba mi za jako hladno vrijeme,za ovo između se dobro obučem i preko svega kišnjak.Dakle veličinu bi si odredio tako da ovo odjelo mogu obuči preko kompletne opreme(jakna,hlače 600D) i da još imam komocije kada sjednem na motor.Pošto nisam po "jusu" največi problem mi je opskrbljenost naših domačih prodavača moto opreme koji na lageru imaju vrlo malo opreme.Meni treba trgovina koja ima ne samo nekoliko različitih modela nego i što više veličina istih,tu ubrajam i one među brojeve.U takovu trgovinu bi se uputio sa svime onim što mislim ispod obuči i lako bi pronašao model i veličinu koja mi odgovara.
Da li negdje u Hr postoji takva trgovina,ili moram preko grane da to riješim?

poz.!
 
Kameni dj said:
Treba mi za jako hladno vrijeme,za ovo između se dobro obučem i preko svega kišnjak.Dakle veličinu bi si odredio tako da ovo odjelo mogu obuči preko kompletne opreme(jakna,hlače 600D) i da još imam komocije kada sjednem na motor.Pošto nisam po "jusu" največi problem mi je opskrbljenost naših domačih prodavača moto opreme koji na lageru imaju vrlo malo opreme.Meni treba trgovina koja ima ne samo nekoliko različitih modela nego i što više veličina istih,tu ubrajam i one među brojeve.U takovu trgovinu bi se uputio sa svime onim što mislim ispod obuči i lako bi pronašao model i veličinu koja mi odgovara.
Da li negdje u Hr postoji takva trgovina,ili moram preko grane da to riješim?

poz.!
Cini mi se kolega da ces ipak morat putovat... :D
 
Kameni dj said:
Treba mi za jako hladno vrijeme,za ovo između se dobro obučem i preko svega kišnjak.Dakle veličinu bi si odredio tako da ovo odjelo mogu obuči preko kompletne opreme(jakna,hlače 600D) i da još imam komocije kada sjednem na motor.Pošto nisam po "jusu" največi problem mi je opskrbljenost naših domačih prodavača moto opreme koji na lageru imaju vrlo malo opreme.Meni treba trgovina koja ima ne samo nekoliko različitih modela nego i što više veličina istih,tu ubrajam i one među brojeve.U takovu trgovinu bi se uputio sa svime onim što mislim ispod obuči i lako bi pronašao model i veličinu koja mi odgovara.
Da li negdje u Hr postoji takva trgovina,ili moram preko grane da to riješim?

poz.!


Kod Šepića imaš kombinezon što ti je Zlatko predložio Ixs Oyster, ja sam ga kupio prošle godine, veličina XXL oblačim  ga preko jakne i hlača od gorotexsa, i komodan mi je kad vozim, bez njega ili sličnog kombinezona bi bilo dosta hladno.  (y)
 
Gato said:
Cini mi se kolega da ces ipak morat putovat... :D

Ma putovat ču ja svakako,ali je sramota da nemamo bar jednu poštenu trgovinu koja bi imala veliki asortiman moto opreme makar i jedne firme.

anterr said:
Kod Šepića imaš kombinezon što ti je Zlatko predložio Ixs Oyster, ja sam ga kupio prošle godine, veličina XXL oblačim  ga preko jakne i hlača od gorotexsa, i komodan mi je kad vozim, bez njega ili sličnog kombinezona bi bilo dosta hladno.  (y)

Pogledao sam na stranicama ixs-a,taj kombinezon se izrađuje do 5XL.Neznam koje si građe ali meni treba što širi a da nije predugačak,dakle neki međubroj.Ustvari treba nazvati Šepiča....hvala poz.
 
Pratim ovu temu i samo da Vas upozorim da u najmanju ruku očekujem BAR SLIKE od Vas koji idete, inače  :chainsaw:
 
Kameni dj said:
sramota da nemamo bar jednu poštenu trgovinu koja bi imala veliki asortiman moto opreme makar i jedne firme.

meni treba što širi a da nije predugačak
Ima, ima, samo je problem za vas sa "sindromom šifonjer". :LOL:
 
M.C. Kompa said:
u kojim ducanima ima za kupiti jelen čizme?

Imaju tri dućana u Zagrebu u Tratinskoj kod Ciboninog tornja, negdje u Ilici i Črnomercu, ali nažalost ja sam zvao za broj 44-45 sve dućane u HR, uključujući i tvornicu u kojoj je bio kolektivni odmor i nije bilo proizvodnje i neće je biti do proljeća. U dućanima možeš naći broj 42 i 43. Mislim na model 7383. (y)
 
Dok se motor i ostalo priprema za Elefanten, slučajno naišao na galeriju sa odličnim fotkama sa prošlogodišnjeg 53. susreta od jednog Francuza.. Ima tri galerije (1/3, 2/3 i 3/3, dakle redom..) sa ukupno 1222 slike.. Čovjek je došao ranije, pa je imao više vremena i više toga za slikati.. Dio ugođaja sa prošlogodišnjeg susreta, i kakve sve improvizacije postoje na motorima...

Evo link: http://picasaweb.google.com/keker52

Uživajte!
 
Zlatko said:
Dok se motor i ostalo priprema za Elefanten, slučajno naišao na galeriju sa odličnim fotkama sa prošlogodišnjeg 53. susreta od jednog Francuza.. Ima tri galerije (1/3, 2/3 i 3/3, dakle redom..) sa ukupno 1222 slike.. Čovjek je došao ranije, pa je imao više vremena i više toga za slikati.. Dio ugođaja sa prošlogodišnjeg susreta, i kakve sve improvizacije postoje na motorima...

Evo link: http://picasaweb.google.com/keker52Pretpostavljam da je taj Francuz prijatelj Acker Fabrice, s kojim smo se skompali kad se ti tam nisi htio družiti sa nama. Možeš ga potražiti pod mojim prijateljima na fb....

Uživajte!
 
e, možda nisam primjetio, ili nitko nije niti napisao, zanima me dali se i koliko plaća ulaz na elefanten .... ?

ili sam sad lupio glupost ...  :mrgreen:
 
....nisi lupio glupost...bio je 18 eura, a sada je 20 eura...
...sa tim da dobiješ uz to naljepnicu elefantena i pločicu sa godinom za bedž...
 
strasilo said:
e, možda nisam primjetio, ili nitko nije niti napisao, zanima me dali se i koliko plaća ulaz na elefanten .... ?

ili sam sad lupio glupost ...  :mrgreen:
Vidi prvu stranicu, prvi post... :jesus:
 
anterr said:
Imaju tri dućana u Zagrebu u Tratinskoj kod Ciboninog tornja, negdje u Ilici i Črnomercu, ali nažalost ja sam zvao za broj 44-45 sve dućane u HR, uključujući i tvornicu u kojoj je bio kolektivni odmor i nije bilo proizvodnje i neće je biti do proljeća. U dućanima možeš naći broj 42 i 43. Mislim na model 7383. (y)

kupljeno danas
fala
 
pozdrav ljudi,krenuo sam prošle godine na ovu avanturu,ali sam skužio da nemam adekvatnu opremu,a ovih dana mi žena treba roditi,tako da propuštam i ove godine.Zaintrigirale su me ove čizme,jelen 7383,pa sam se malo informirao i saznao da ovih dana dolazi u tratinsku nova pošiljka,po 800 kn,ali nekakva je akcija u tijeku,kupiš jedan dobiješ dva para,pa tako ako ima zainteresiranih da podjelimo troškove,javite se.I na kraju sretno putnicima,zavidim vam!!!
 
darkofj said:
Pretpostavljam da je taj Francuz prijatelj Acker Fabrice...
Je, to je taj..

sale-fantom said:
pozdrav ljudi,krenuo sam prošle godine na ovu avanturu,ali sam skužio da nemam adekvatnu opremu,a ovih dana mi žena treba roditi,tako da propuštam i ove godine.Zaintrigirale su me ove čizme,jelen 7383,pa sam se malo informirao i saznao da ovih dana dolazi u tratinsku nova pošiljka,po 800 kn,ali nekakva je akcija u tijeku,kupiš jedan dobiješ dva para,pa tako ako ima zainteresiranih da podjelimo troškove,javite se.I na kraju sretno putnicima,zavidim vam!!!
Hvala!!! Ne moraš biti zavidan, susret je i iduće godine, budeš onda išao.. :mrgreen:
 
hvala na utješnim riječima,ali znaš kako je  :( :( :(,a čuje da se nosi i prase :shock: :shock: :shock:
 
sale-fantom said:
hvala na utješnim riječima,ali znaš kako je  :( :( :(,a čujem da se nosi i prase :shock: :shock: :shock:
Jep, nosi Zoki iz Sinja.. On ima GS - a 1200, pa ima mjesta i za stvari, i za odojka...  :LOL: