6. susret maxi skuteraša 19/20. 05 2012. - Štajerska ( SLO )

Ja cu vjerojatno naletiti ali zbog obaveza ne znam točno kada,koji dan...


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
prijevoz.hr said:
super plan (y).. pogotovo me "pali" ovo sanjkalište 8)..

nego, vidim u hotelskom cjeniku da je spavanje 60 eur za 1-krevetnu i 100 eur za 2-krevetnu sobu.. čini mi se dosta.. pretpostavljam da budete imali neki dogovor za povoljnije cijene za grupu?!..

95% dolazim..
E ekipa rado bi se priključio,ali kad čitam ove cifre za smještaj,piknik i td.čini mi se da su ga malo pretjerali,pa na plitvicama spavamo 2 noči za 25e.
 
daj preporuci mi taj hotel-motel ili sto vec je na Plitvicama gdje cu prespavat i doruckovat dva dana za 25 eur...?!
 
Tri dana u SLO sa maxi prijateljima nakon godinu dana.........neprocjenjivo........ (y)
 
emario1 said:
E ekipa rado bi se priključio,ali kad čitam ove cifre za smještaj,piknik i td.čini mi se da su ga malo pretjerali,pa na plitvicama spavamo 2 noči za 25e.

nadam se da si vidio nedavno objavljen post os nexusa sa zadnjim cijenama.. mislim da je cijena od 21 eur za spavanje sa doruckom jako korektna za taj hotel..
 
ekipa neznam s kojom opremom dolazite na Roglu...

ja sam na fisheru  :)
a čujem da su Dean, Maxiscooter,i T-max  na Atomicu  :LOL:
a Osječani na Rosignolu..... :shock:

ima li još netko na Fisheru.... :misli:
 
Cijene su po meni vrlo korektne. Manje od 50 E za dva dana sa hranom je sasvim ok. Zna li se sto vise detalja? Mislim na rezervacije, zainteresirane i sl
 
ChRiStIaN7 said:
1.@osnexus + suputnica......... 2 dana s nocenjem
2.@remo ..............................1 dan ( nedjelja )
3.@Belly_SMB .......................1 dan ziher, ostalo potvrdim na vrijeme
4.@BM0021.......................... 1 dan
5.@črnomerec+suputnica........ ? dana ( naknadno javim kada i koliko )
[email protected] dan (nedjelja - možda)
7.@djuka007+suputnica (možda).2 dana s noćenjem
[email protected] dan (Subota)

Zainteresiran sam za odlazak na 6. susret maxi skuteraša
subota i nedjelja, 19. i 20. svibnja - Štajerska.
Ide li tko iz ili kroz Zagreb u subotu 19. put Celja?
Po mogućnosti da je koliko toliko sigurno tko ide.
Tko skuplja ili kako se plaća predujam za sudjelovanje?


 
shokac said:
Ide li tko iz ili kroz Zagreb u subotu 19. put Celja?
Po mogućnosti da je koliko toliko sigurno tko ide.

Ja idem u subotu ujutro, i vraćam se navečer, pa možemo zajedno put Celja.
Jel potrebna kakva rezervacija i akontacija samo za jedan dan ?
 
hm... ja sam zainteresiran opasno!ide li tko iz Rijeke ili okolice pa da idemo zajedno...ili u slucaju da neide iz Rijeke pa da se nadjemo negdje na pol puta..?
 
gigo980 said:
hm... ja sam zainteresiran opasno!ide li tko iz Rijeke ili okolice pa da idemo zajedno...ili u slucaju da neide iz Rijeke pa da se nadjemo negdje na pol puta..?

Ide, ekipa iz Raba ( ako jih trajekt bude nakrcal  :jesus: ). Kontaktiraj : koma1

Vidimo se  (y)  :021:
 
os nexus said:
Pošto je ostalo svega par dana do zaključenja rezervacija za sve zainteresirane stavljam link. U rezervaciji treba staviti napomenu da ste učesnik maxi meet-a http://www.garnihotelzvon.si/index.html


Obaveštavam vas, da je pomeren datum za poslednju rezervaciju... tako je dogovoren novi: 10.05.2012.

Do tog novog datuma čete imati jasniju sliku oko prognoze vremena i čete se lakše odlučiti za put. Mada je sa naše strane več odlučeno, da če se maxi skup održati u svakom vremenu, možda neče biti nekih vožnji...ali maxi piknik če biti zasigurno! 

Kao što je @os nexus več napomenuo u vezi rezervacije spavanja... je dogovoreno, da svi koji biste željeli prespavati sa nama, da si spavanje rezervišete sami. Na web stranici od Hotela Zvon http://www.garnihotelzvon.si/hotelzvonhrvatski.html je mail adresa na koju pošaljete mail sa pripisom, da dolazite na maxiscooter.si susret. Tako čete izkoristiti cjenu, koja je dogovorena...

U vezi maxi piknika bi molili sve, koji planirate dolazak, da nam vaš dolazak isto javite do 10.05.2012 (preko @os nexusa), kako bi obezbedili dovoljno količinu hrane...

Lep maxi pozdrav

p.s.
Sve u vezi tog našeg več 6. maxi skuter susreta možete pratiti preko naše maxi web stranice: www.maxiscooter.si