6.Utrka WSBK Kyalami

Nije lose bilo ni u ostaku svijeta  :mrgreen:

AMA Superbike -2 prva i 2 druga mjesta
IDM Superbike-! prvo i 1 drugo mjesto
Dutch Superbike -1 prvo mjesto(jedna se utrka vozi)

Jebiga u ovim prvenstvima nije kako Pirelli kaze pa tak moze se pobijedit i po zasluzi  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Tako ti je to malo ih neide odma se zale i dobiju (cije li je prvenstvo  :LOL: ) sta bi trebo onda Kawasaki ,nikad se ne zale  :mrgreen:
A danas nisu su pravila pravo bila u korist 4 cilindra pogotovu u prvoj utrci  :palacdolje:
Njih jebe sto se pojavio drugi talijan puno jaci od njih(jebiga ipak Piaggio je velika firma u odnosu na Ducati) pa sad i Flaminni mora malo razmislit prije neg sta uradi  :LOL:

ala Moci ma ka da po isključivosti imaš brata ovde u Splitu :LOL: :jesus: :LOL:
ma neš ti ustupaka par kila gori ,doli, :misli: :misli:ma daj ipak to su dvi različite dimenzije agregata i sigurno da su ovi sa četiri glave malo ''pametniji''u povoljnijoj poziciji, :D :D
 
baxy said:
Još jedna nedjelja u nizu WSBK-a predstava na najvišem nivou ..... tko bi rekao da će Fabrizio pobijediti u prvoj, ne zato što nezna, dapače , nego zato što su u qur.u s bodovima , imaš osjećaj da ima puno boljih....na kraju te iznenadi i pobjedi u stilu .....  (y) ... a borba iza njegovih leđa .... počinje mi se sve više i više sviđati ovaj Irac Rea, ne zato jer vozi hondu nego zato jer se jednostavno zna vozit.... i to jako dobro, borbeni irac hehehehee...na motoru , kud ćeš bolje  :wink: (y)

Haslam junior (iako i on ima već koju godinu) je odliiiiččaaannn  (y)... kao i suza kojoj mnogi pred početak nebi dali šanse za vrh ali pokazala se  zvjerkom, svaka čast .... no Biaggi je uporan i... vrlo precizan vozač, zato i je tako blizu, zasad ne radi neke glupe greške i marljivo skuplja bodove ... :wink:, ovaj spoj Biaggi+Camier+Aprilia jednostavno ima sve od znanja, tehnike, sklada do agresive koja naprosto pršti iz Camiera , činilo mi se jedno vrijeme da će Simoncelli sjest na to mjesto što bi bio sličan odabir po agresivi, no i ovo je za talijanskog proizvođača super odabir ...

Gurkanje na vrhu Haslam/Biaggi ..... daleko je sve od konačnice  :LOL: :wink:  ... ma bravissimo  (y) (y)

  :yes: (y)

Jeste li vidjeli motokros i supermoto utjecaj na stil vožnje kod Rea-e i Haslama,posebno kod brzog ulaska u zavoj.,baš sam gledao kako fino skoro ukližu u zavoj,atraktivno za gledati,Biaggi bi se tada svojim preciznim stilom približio na kočenju ali ova dvojica su to fino zatvarala.,stvarno je ta druga utrka bila odlična (y)
 
rus said:
ala Moci ma ka da po isključivosti imaš brata ovde u Splitu :LOL: :jesus: :LOL:
ma neš ti ustupaka par kila gori ,doli, :misli: :misli:ma daj ipak to su dvi različite dimenzije agregata i sigurno da su ovi sa četiri glave malo ''pametniji''u povoljnijoj poziciji, :D :D


Pa ko ih tera da rade dve glave. Nek budu konkurentni ili nek teraju svoje i šute. Sad najbolje da Aprilia mora biti drugu godinu teža 15 kg zato jer ima četri cilindra i to još nije kraj bezobrazluku nego su V.
 
TVRTKO said:
Pa ko ih tera da rade dve glave. Nek budu konkurentni ili nek teraju svoje i šute. Sad najbolje da Aprilia mora biti drugu godinu teža 15 kg zato jer ima četri cilindra i to još nije kraj bezobrazluku nego su V.

Nemoj tako ispast ce i ti ko i ja slican onom jednom  :mrgreen:
 
Sada se mirna srca može reći da je prošle godine bio Big Ben odlučujući faktor.  :mrgreen:
 
Killex said:
Sada se mirna srca može reći da je prošle godine bio Big Ben odlučujući faktor.  :mrgreen:

To bi i ja rekao da nije bilo Endrurancea i raznoraznih nacionalnih Prvenstava  :misli:
 
joke said:
To bi i ja rekao da nije bilo Endrurancea i raznoraznih nacionalnih Prvenstava  :misli:

:paper:
 
aprilliaaa said:
ajde lipo joke reci ti nami jeli aprilia napravila undak ipak dobar motor? :LOL:

Triba Jozu pitati, njegovo objasnjenje mi se najvise svidjelo :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Odmah se vidi, nije mali van mozga :LOL:
 
aprilliaaa said:
ajde lipo joke reci ti nami jeli aprilia napravila undak ipak dobar motor? :LOL:
Aprilija ,ma ono ,stvarno si neozbiljan :misli:pa kako ga to mžeš pitat :LOL:
 
Mocippaldi said:
Nemoj tako ispast ce i ti ko i ja slican onom jednom  :mrgreen:
ajme meni  :LOL: :mrgreen:ma kako Vam je teško priznat da pored Ducatija i Aprilija je napravila ,malo je reč dobar motor,koji je i više nego konkurentan u natjecanju ove godine ,ajde da čujen tu magičnu rič (dobar)pa se iden napit, :jesus: :jesus:
 
Več vam je rekao Moci, ali ti to nisi pročitao, pa da ponovim;
Što misliš kakav razvod ventila koristi RSV4F, odnosno jeli isti razvod ima ona verzija koju vozi Biaggi  :misli:
 
joke said:
Več vam je rekao Moci, ali ti to nisi pročitao, pa da ponovim;
Što misliš kakav razvod ventila koristi RSV4F, odnosno jeli isti razvod ima ona verzija koju vozi Biaggi  :misli:

Trebala bi imati, identican (y)

Da se razvod mijenja trebaju veci tehnicki zahvati sto je sokor nemoguce kod istog bloka. Druga je stvar da mozda ima druge opruge, ventile i druge sitinice :wink:
 
Sip said:
Trebala bi imati, identican (y)

Da se razvod mijenja trebaju veci tehnicki zahvati sto je sokor nemoguce kod istog bloka. Druga je stvar da mozda ima druge opruge, ventile i druge sitinice :wink:

ona poznata riječka ima drugačije od ovih ostalih :wink: :mrgreen:
 
joke said:
To bi i ja rekao da nije bilo Endrurancea i raznoraznih nacionalnih Prvenstava  :misli:

...mislim da je yamaha lani imala stvarno dobar paket u svim tim prvenstvima i to se i vidilo.
Ali ovdje je rječ o SBK, jel tako, a tu se može reć, da je lani Ben bio karika koja (ove godine) nedostaje, vjerujem da bi ih opet pomeo..    :mrgreen:
A , Max ili bolje vozi ove godine ili je aprilija napravila pravi bolid ?? :misli:

Mislim da joke nikad neće reć da je aprilia bolja...., ostaje samo to da je Max pred mirovinu poludio  (y)
 
SVJETLI said:
...mislim da je yamaha lani imala stvarno dobar paket u svim tim prvenstvima i to se i vidilo.
Ali ovdje je rječ o SBK, jel tako, a tu se može reć, da je lani Ben bio karika koja (ove godine) nedostaje, vjerujem da bi ih opet pomeo..    :mrgreen:
A , Max ili bolje vozi ove godine ili je aprilija napravila pravi bolid ?? :misli:

Mislim da joke nikad neće reć da je aprilia bolja...., ostaje samo to da je Max pred mirovinu poludio  (y)

Cekaj malo 3 desetinke prednosti nad jednim rookijem nije nesto svemirsko  :misli:
 
pa nije, ali iznenađujuće dobro vozi za sad (max), i ove godine su svi vozači nekako podjednaki, nitko ne odskače kao lani ben ...
 
SVJETLI said:
pa nije, ali iznenađujuće dobro vozi za sad (max), i ove godine su svi vozači nekako podjednaki, nitko ne odskače kao lani ben ...

Nije samo Ben odskao odskako je i Haga a ovi sto sad kolo vode su se otimali za mrvice  :mrgreen: