6.Utrka WSBK Kyalami

k5 said:
Kočnice :misli:

:mrgreen:

treba mu ugradit zadnju sa RSV-a  :mrgreen:

šta je bilo Camieru ?

U svakom slučaju mora se priznati da su ovi englezi pravo ludi (y)
 
a uuu,svaka čast ,prva mi je bila prava borba gladijatora ,a ova druga nekako puna iščekivanja gdije su Englezi bili u top formi (y)
do kraja prvenstva neizvjesnost  :misli: :misli:
 
Sad sam po drugi puta pogledao 2 trku i opet vidio dosta toga kaj sam propustio u prvom gledanju.

Haslam stavio mekšu prednju gumu i odmah se pokazao puni potencijal njega i Suzukija. Poslije prve trke u Australiji Troy Baylis je u komentaru napomenuo da mu je največe izneneđenje Suzuki kako je miran i stabilan na kočenju i kako dobro ubrzava iz zavoja. To se je sada u 2 vožnji i vidjelo. Aprila stvarno bolje zatvara zavoj ali  su  Honda i Suzuki bolje ubrzavali iz zavoja što se lijepo vidjelo na snimkama iz zraka. S obzirom na razvikanu snagu Aprilie to nisam očekivao.Možda  su nešto fulali sa gumom ili trakcion kontrolom. :misli: Crutchlov je isto patio na izlazima jer ga je ova trojka naprijed tu jako ostavljala iza. No u svakom slučaju dobra trka i u svakom slučaju interesanta (y)
 
Rea ili zavrsi visoko plasiran ili otrese svaka mu cast kako ludacki vozi.
 
I evo sad čitam da od slijedeče trke u USA  dvocilindrični motori smiju imati 3 kg manju težinu tj prije 168 odsada 165 kg jer su se jako žalili u Ducatiu  (naročito poslije Monze) da pravila idu previše u korist četverocilindrašima (162kg) . .
 
Tako ti je to malo ih neide odma se zale i dobiju (cije li je prvenstvo  :LOL: ) sta bi trebo onda Kawasaki ,nikad se ne zale  :mrgreen:
A danas nisu su pravila pravo bila u korist 4 cilindra pogotovu u prvoj utrci  :palacdolje:
Njih jebe sto se pojavio drugi talijan puno jaci od njih(jebiga ipak Piaggio je velika firma u odnosu na Ducati) pa sad i Flaminni mora malo razmislit prije neg sta uradi  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Tako ti je to malo ih neide odma se zale i dobiju (cije li je prvenstvo  :LOL: ) sta bi trebo onda Kawasaki ,nikad se ne zale  :mrgreen:
A danas nisu su pravila pravo bila u korist 4 cilindra pogotovu u prvoj utrci  :palacdolje:
Njih jebe sto se pojavio drugi talijan puno jaci od njih(jebiga ipak Piaggio je velika firma u odnosu na Ducati) pa sad i Flaminni mora malo razmislit prije neg sta uradi  :LOL:

I neće ga dobiti 2. godinu zaredom.  :mrgreen:
 
jako zanimljiva jedan i druga trka...SBK mi je posta najzanimljiviji za gledat
njih 5-6 u prvoj grupi skoro cilu trku
 
aprilliaaa said:
jako zanimljiva jedan i druga trka...SBK mi je posta najzanimljiviji za gledat
njih 5-6 u prvoj grupi skoro cilu trku

Upravo to.,zato i volim Superbike,uvijek bespoštedna borba,nekoliko vozača blizu i napeto do samog kraja (y)
 
jedimaster said:
ali ipak nedovoljno dobri za MotoGP... :mrgreen:

Svi znamo da su najbolji vozači u Moto GP-u ali iskreno meni su utrke WSBK-a napetije i više guštam u borbama i duelima kojih je uglavnom više,gledam ja i pratim GP ali volio bi kada bi više napetosti i borbi bilo..
 
bullitt said:
Svi znamo da su najbolji vozači u Moto GP-u ali iskreno meni su utrke WSBK-a napetije i više guštam u borbama i duelima kojih je uglavnom više,gledam ja i pratim GP ali volio bi kada bi više napetosti i borbi bilo..

a otići će i Rossi jednom u penziju  :mrgreen:
 
jedimaster said:
a otići će i Rossi jednom u penziju  :mrgreen:

Misliš u Superbike :misli: :mrgreen:

 
bullitt said:
Svi znamo da su najbolji vozači u Moto GP-u ali iskreno meni su utrke WSBK-a napetije i više guštam u borbama i duelima kojih je uglavnom više,gledam ja i pratim GP ali volio bi kada bi više napetosti i borbi bilo..

Bez obzira sto smo u drugoj trkci gledali samo 5 vozaca, bila je ekstra napeta. To se nije popustalo niti milimetar i svaka i najmanja greska se placala pozicijom :?
 
Još jedna nedjelja u nizu WSBK-a predstava na najvišem nivou ..... tko bi rekao da će Fabrizio pobijediti u prvoj, ne zato što nezna, dapače , nego zato što su u qur.u s bodovima , imaš osjećaj da ima puno boljih....na kraju te iznenadi i pobjedi u stilu .....  (y) ... a borba iza njegovih leđa .... počinje mi se sve više i više sviđati ovaj Irac Rea, ne zato jer vozi hondu nego zato jer se jednostavno zna vozit.... i to jako dobro, borbeni irac hehehehee...na motoru , kud ćeš bolje  :wink: (y)

Haslam junior (iako i on ima već koju godinu) je odliiiiččaaannn  (y)... kao i suza kojoj mnogi pred početak nebi dali šanse za vrh ali pokazala se  zvjerkom, svaka čast .... no Biaggi je uporan i... vrlo precizan vozač, zato i je tako blizu, zasad ne radi neke glupe greške i marljivo skuplja bodove ... :wink:, ovaj spoj Biaggi+Camier+Aprilia jednostavno ima sve od znanja, tehnike, sklada do agresive koja naprosto pršti iz Camiera , činilo mi se jedno vrijeme da će Simoncelli sjest na to mjesto što bi bio sličan odabir po agresivi, no i ovo je za talijanskog proizvođača super odabir ...

Gurkanje na vrhu Haslam/Biaggi ..... daleko je sve od konačnice  :LOL: :wink:  ... ma bravissimo  (y) (y)