6.Utrka WSBK Kyalami

Koja utrka (y),ajmo,ajmo... :hura:
 
Ovaj Rea je totalno lud :shock: (y)
 
Aha.,počele su gume polako popuštati :yes: :wink:..
 
Priest said:
Biaggi, Camier i ja ispred Yamahe.  :mrgreen:

Ispred Sipove ???  :lolcry:  
 
Haslamu svaka čast na pobjedi,na kraju je nadmudrio ludaka Reu (y) Odlična utrka :D (y)
 
mms said:
rekoše srbijanski komentatori da je yamahaha priopćila da je na posljednjoj utrci kamen probio uljni kiler i da je haha motor zato stao... baš me zanima šta će sad biti opravdanje  :LOL:

ipak je Priest bio u pravu, to mora da je Bjađi ispustio... :mrgreen: :D :D :D

Malo glup post za nekoga ko se dobro razumije u sve  (y)
 
Killex said:
Ispred Sipove ???  :lolcry:  

Ispred Crutchlowe i Toselandove, po drugi put.  :LOL:
 
Race 2

1. Leon Haslam (Team Suzuki Alstare) 39'52.870
2. Jonathan Rea (HANNspree Ten Kate Honda) 39'53.392
3. Max Biaggi (Aprilia Alitalia Racing) 39'53.471
4. Cal Crutchlow (Yamaha Sterilgarda Team) 39'53.861
5. Carlos Checa (Althea Racing) 39'54.349
6. James Toseland (Yamaha Sterilgarda Team) 40'06.194
7. Troy Corser (BMW Motorrad Motorsport) 40'06.610
8. Michel Fabrizio (Ducati Xerox Team) 40'07.120
9. Jakub Smrz (Team PATA B&G Racing) 40'08.060
10. Noriyuki Haga (Ducati Xerox Team) 40'09.660
11. Ruben Xaus (BMW Motorrad Motorsport) 40'13.971
12. Luca Scassa (Supersonic Racing Team) 40'15.540
13. Shane Byrne (Althea Racing) 40'17.376
14. Tom Sykes (Kawasaki Racing Team) 40'24.171
15. Sylvain Guintoli (Team Suzuki Alstare) 40'24.706
16. Chris Vermeulen (Kawasaki Racing Team) 40'26.580
17. Max Neukirchner (HANNspree Ten Kate Honda) 40'28.073
18. Broc Parkes (ECHO CRS Honda) 40'48.799
19. Roger Lee Hayden (Team Pedercini) 40'48.944
20. Matteo Baiocco (Team Pedercini) 41'01.351
RT. Leon Camier (Aprilia Alitalia Racing) 28'37.982
RT. Sheridan Morais (EmTek Racing) 16'47.752
 
Suzzzzzzzzzzzzzzzzzzukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  (y)
Haslam prvak ove sezone  (y)
 
Sip said:
NEVJEROJATNO

Kaj ti je tu nevjerojatno ?? Dečki malo poštelali motore i po gasu. Pa kaj ti misliš zašto  Haslam vodi u prvenstvu ???Ne tvrdim da če ga osvojit ali je vrhunski vozač a i Suzuki nekog k...ca valja. Nego stvarno svaka čast starcu Biaggiu kak se je borio sa ovim ludim Britancima jedino mislim da je mogao malo bolje iskoristi činjenicu (koja se itekako vidjela) da Aprila može puno bolje i lakše zatvarat zavoj od ostalih.
 
Leon Haslam  Suzuki  222

Max Biaggi      Aprilia  207

Jonathan Rea  Honda  141

Prije današnjih utrka Haslam je imao 3 boda prednosti nad Biaggijem,danas je tu prednost Haslam uvećao za 12 novih bodova,izgleda da će ova dvojica bit do kraja prvenstva u borbi za svaki bod,ostali će teško uhvatit priključak bez eventualnih kikseva vodećih.
 
Da evo vidiš Mocci sad je Crutchlov samo pratio Biaggia i nije pokušavao ga puno ugrozit isto kako ti to nabijaš na nos Haslamu. Pa Crutchlov je kolko god bio lud valjda osjetio da bolje nejde i zadovoljio se pozicijom rađe nego da skuplja koprive uz cestu. Pa dost se napadal. I sad bi mu trebalo zamjeriti ?? To se zove iskustvo i on ga treba sakupit.
 
Kit said:
Da evo vidiš Mocci sad je Crutchlov samo pratio Biaggia i nije pokušavao ga puno ugrozit isto kako ti to nabijaš na nos Haslamu. Pa Crutchlov je kolko god bio lud valjda osjetio da bolje nejde i zadovoljio se pozicijom rađe nego da skuplja koprive uz cestu. Pa dost se napadal. I sad bi mu trebalo zamjeriti ?? To se zove iskustvo i on ga treba sakupit.

Nisam gledo ovu 2 utrku cekam ima sad repriza kad ovi na biciklim zavrse  :palacdolje: pratio sam na Live timing cijelu utrku i skuzio da nije bilo nekog pretjecanja  :misli:
 
Mocippaldi said:
Nisam gledo ovu 2 utrku cekam ima sad repriza kad ovi na biciklim zavrse  :palacdolje: pratio sam na Live timing cijelu utrku i skuzio da nije bilo nekog pretjecanja  :misli:

Svejedno su se svi dobro vozili  (y)
 
Kit said:
Kaj ti je tu nevjerojatno ?? Dečki malo poštelali motore i po gasu. Pa kaj ti misliš zašto  Haslam vodi u prvenstvu ???Ne tvrdim da če ga osvojit ali je vrhunski vozač a i Suzuki nekog k...ca valja. Nego stvarno svaka čast starcu Biaggiu kak se je borio sa ovim ludim Britancima jedino mislim da je mogao malo bolje iskoristi činjenicu (koja se itekako vidjela) da Aprila može puno bolje i lakše zatvarat zavoj od ostalih.

Nevjerojatna trka, koje voznje, Gotovo bi se kladio da Reu ne moze niko prestici, pa nije normalan (y)

Ono sto mi je zanimljivo da sam i ja primjetio koliko aprilia ide lakse u zavoj :shock:
 
Sip said:
Nevjerojatna trka, koje voznje, Gotovo bi se kladio da Reu ne moze niko prestici, pa nije normalan (y)

Ono sto mi je zanimljivo da sam i ja primjetio koliko aprilia ide lakse u zavoj :shock:

Pa gdje je onda problem ,ide lakse u zavoj ,ide brze na pravcu a i vozac je najbolji po vecini strucnjaka ovdje  :LOL: