'' 8th Muddy Days '', 04. - 05. 08. 2007., Muddy MC - Zagreb

Added to Calendar: 04-08-07, 05-08-07

Zlatko

Member
Obavjestavamo Vas da ce se '' 8th Muddy Days '' odrzati u vremenu od 04. - 05. 08. 2007. u Blatu - Novi Zagreb.
Naknadne informacije na www.muddymc.hr pod rubrikom SUSRETI!

MFFM!
 
....no, no.... možda  i dodjem...ali ... :( :( :( ...žao mi je što vas svih neće biti....
 
trxa said:
....no, no.... možda  i dodjem...ali ... :( :( :( ...žao mi je što vas svih neće biti....

Tilt... :misli:


Ko če dočekat 8.mjesec... (y)
 
(y)
 
....
trxa said:
....no, no.... možda  i dodjem...ali ... :( :( :( ...žao mi je što vas svih neće biti....

....ispravak netočnog navoda....dolazim....
....trebati će vam pomoć drugi dan da pokupite sve čikove.... :mrgreen:
 
jawalica said:
Doći će nas dosta......jer ipak naše klubove veže ljuuuuubav! :D

nase ne veze ljubav nego afganistan, tako da i mi dolazimo....  (y)
 
steta sto se poklapate sa jos dva dobra partya-mozda je tribalo maknut za sljedeci vikend...
u svakom slucaju se vidimo (y)
 
Eto, konačno je stavljen i flyer za susret ( na početnom postu )!

Nadam se da će biti jednako dobro kao i zadnji put, a nadam se da će i vrijeme poslužiti!

Vidimo se!
 
Ibiza said:
Datum je pomaknut iz 5. u 8. mjesec!

ok, ja sam malo bedasta  :misli: :mrgreen: jel to znaci da 4. nema nista? jer ja 5. idem na more pa necu moc doc :cry:
 
motogirl23 said:
ok, ja sam malo bedasta  :misli: :mrgreen: jel to znaci da 4. nema nista? jer ja 5. idem na more pa necu moc doc :cry:

Susret je 04.08. u subotu, a u nedjelju 05.08. je tužni rastanak. Dakle, sa susreta na more! :D
 
Ako mene nešto spriječi da dođem  :x , e onda ću zamoliti za pomoć da podijelim nekoliko šakadona!!! :mrgreen:
 
...ja ću ti prva priskočiti u pomoć.... (y)
 
Zlatko said:
Obavjestavamo Vas da ce se '' 8th Muddy Days '' odrzati u vremenu od 04. - 05. 08. 2007. u Blatu - Novi Zagreb.
Naknadne informacije na www.muddymc.hr pod rubrikom SUSRETI!

MK Prijatelji također dolaze, jel bu dobrog bažula :klopa:? Pozdrav (y) :bananapivo: :biker: :biker: :biker: :biker:Vidimo se.




P.S. Naučit quote koristiti