'' 8th Muddy Days '', 04. - 05. 08. 2007., Muddy MC - Zagreb

Added to Calendar: 04-08-07, 05-08-07

...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
...  8)
 
tetrijeb said:
kobase uzas...il sam ja mozda naletio na los par ali bilo je zlundri u njima za popizdit..a dobil sam sa njima i specene one limene oznake  kaj se stavljau na vrh kobasa  :palacdolje: rakiju na ulazu nis ni probal jer sam doso oko 22 a otisel oko ponoci..za ljude koji su  dosli polsusati svirku i plesati je bilo ok...meni osobno se nije svidjelo..vjervatno to nije tip susreta kakav se meni svidja...nekka mi je bilo previse rokerski  :?

pa poanta moto susreta i je da je to cisti ROCK N ROLL
 
tetrijeb said:
ma glejte ja ne velim da je bilo lose..al ono..svi se nagurali u onaj mali prostor di su svirali i nima je  valda bilo super..a vani nikakvih popratnih programa da se ljudi zabave...meni bilo dosadno..jos si nam dosli srat neki tam kao redari jer smo u autu sa kojim je frend dosel imali gajbe piva  :palacdolje: valda im bilo krivo kaj nismo kod nih kupovali pive tocene po 10 kn sto je po meni za susret previse..ma ustvari ko sma ja da pricam o tome kads am tam bil pol sata..  :wink:

e bas to, dosli autom, nebi rock...majstore trebali ste otic na jarun a ne tu pljuvat ekipu jer ste vi fulali cajjke
 
eh....

evo ovako, krenimo redom, prvenstveno zato sto sam tamo srela puno dragih faca, bilo mi je odlicno. nadalje, vino je bilo dobro a bogami i kobase su bile fiiiine....  :mrgreen: tek oko 3h smo otisli doma.

naravno, odlicna stvar je sto se s motorima nije smjelo u prostor susreta pa smo izbjegli slusanje dugotrajnog napucavanja i turiranja. nikom nije bilo zanimljivo dugo pucati kad raja ne gleda, valjda.  :wink:

muzika mi je bila ok. eh, da, srela GSX-a 1402 i napokon upoznala kikaca  :mrgreen:

a i s obzirom da mi koji i sami radimo susret nekad znamo da nije lako to sve izorganizirati, zbilja nemam nikakvih zamjerki. sve mi je bilo ooooodlicno.... u svakom slucaju, i dogodine se vidimo  (y)

jedino sam se do kuce smrzla ko piiiiiiii--------
 
M.C. Kompa said:
e bas to, dosli autom, nebi rock...majstore trebali ste otic na jarun a ne tu pljuvat ekipu jer ste vi fulali cajke
dragi kompa.. ja nsiam dosao autom....dosao je neko iz mog drustva jer mu je motor u kvaru.. NE SLUSAM CAJKE.. volim poslusati dobar rock...malo bolje pogledaj moje  postove i vidi jesam li ja gdje rekao ijednu rijec protiv muzike(rocka)..jedino sto sam rekao da je ovaj susret bio skroz rokerski orjentiran...a meni to ovaj puta nekako nije leglo...zapravo htio sam reci kak mi je  bila cjelo vrijeme nekka napeta atmosfera..zakaj sam imal takav dojam neznam..  :misli:  uff neznam zakaj al sav se jadan iznerviram od ovakvih kometara...i to smao zato kaj neki ljudi citaju izmedju redova i to sam ono kaj im pase..uzasavam se ovakvih kometara.. i ponavljam jos jednom..meni je bilo manje vise ok al napsiah gore sto me  smetalo ..ugodan dan svim ljudima dobre volje  (y)
 
*lady_750* said:
eh....

evo ovako, krenimo redom, prvenstveno zato sto sam tamo srela puno dragih faca, bilo mi je odlicno. nadalje, vino je bilo dobro a bogami i kobase su bile fiiiine....  :mrgreen: tek oko 3h smo otisli doma.

naravno, odlicna stvar je sto se s motorima nije smjelo u prostor susreta pa smo izbjegli slusanje dugotrajnog napucavanja i turiranja. nikom nije bilo zanimljivo dugo pucati kad raja ne gleda, valjda.  :wink:

muzika mi je bila ok. eh, da, srela GSX-a 1402 i napokon upoznala kikaca  :mrgreen:

a i s obzirom da mi koji i sami radimo susret nekad znamo da nije lako to sve izorganizirati, zbilja nemam nikakvih zamjerki. sve mi je bilo ooooodlicno.... u svakom slucaju, i dogodine se vidimo  (y)

jedino sam se do kuce smrzla ko piiiiiiii--------

:bis:

(y) :mrgreen:
 
...mali kviz... pitanje glasi: "kolko konja ima na slici?"... ak netko kojim slučajem pogodi, očekuje ga nagrada...  8)
 
tetrijeb said:
ma glejte ja ne velim da je bilo lose..al ono..svi se nagurali u onaj mali prostor di su svirali i nima je  valda bilo super..a vani nikakvih popratnih programa da se ljudi zabave...meni bilo dosadno..jos si nam dosli srat neki tam kao redari jer smo u autu sa kojim je frend dosel imali gajbe piva  :palacdolje: valda im bilo krivo kaj nismo kod nih kupovali pive tocene po 10 kn sto je po meni za susret previse..ma ustvari ko sma ja da pricam o tome kads am tam bil pol sata..  :wink:

a koliko bi po trebi trebala bit tocena piva na susretima 5 kn pa bi jos nekima bilo previse dat za pola litre a u nekim losim bircevima di ti  padaju  uha od lose muzike nije dat puno 15kn za malu bavariu da sam tamo ima hrpa klinkica od 17 pa se gracki sminkeri mogu posle hvalit kak su upecali komada  :jesus: :jesus:

pa mogli ste doma u dvoristu ostat sa gajbom pive slusat svoju muziku i pec svoj rostil pa bi bilo po vasem ukusu a ne doc na susret i ocekivat da ce se masa prilagoditi vama a ne vi njoj
 
perepero said:
...mali kviz... pitanje glasi: "kolko konja ima na slici?"... ak netko kojim slučajem pogodi, očekuje ga nagrada...  8)

prvi ovaj na kojem covjek jase a drugi iza ograde ovaj sivi