'' 8th Muddy Days '', 04. - 05. 08. 2007., Muddy MC - Zagreb

Added to Calendar: 04-08-07, 05-08-07

blaz said:
a koliko bi po trebi trebala bit tocena piva na susretima 5 kn pa bi jos nekima bilo previse dat za pola litre a u nekim losim bircevima di ti  padaju  uha od lose muzike nije dat puno 15kn za malu bavariu da sam tamo ima hrpa klinkica od 17 pa se gracki sminkeri mogu posle hvalit kak su upecali komada  :jesus: :jesus:

pa mogli ste doma u dvoristu ostat sa gajbom pive slusat svoju muziku i pec svoj rostil pa bi bilo po vasem ukusu a ne doc na susret i ocekivat da ce se masa prilagoditi vama a ne vi njoj
opet citanje medju redovima... .. ma uzas kak ljudi vide sam ono kaj zele..uopce se vise necu zivcirat nit nekome opravdavat..oni koji znaju citat  shavtili su kajs am htio rec..a htio sam rec da su kobase bile grozne..muzika mi je bila ok al mozda premali prostor di su svirali pa nismo svi koji smo zeljeli malo poslusat iz blizeg culi kak  treba slusat rock..a ove koji  komentiraju ovu nasu gajbu pive koja  je igrom slucaja tamo dosla ignoriram dozivotno jer ja sam imao muda rec da smo svoju cugu donjeli...a di su svi oni hrabri kaj su tam zarigani spavali po grmlju sa flasama  vina u rukama?.. idem pisat kad ono  frajer spava kraj ograde u travi a zagrliuo demizonku..ja nemam nikaj protiv takvih al nemojte seruckat po meni i vaditt mi rijeci iz kontexta... vise se nemam namjeru oglasavat u ovoj temi jer mislim da su me pametni shvatili sta zelim rec..pozdrav i ugodnu noc vam zelim  (y)
 
Ciji je Guzzi V 35 Imola ?
 
Hm, gledao sam takvog u Zagorju, motor je cini mi se isti, ali vlasnik mi je drugaciji.
Je frisko kupljen motor (sredinom prosle godine ili kasnije)
 
sid said:
Hm, gledao sam takvog u Zagorju, motor je cini mi se isti, ali vlasnik mi je drugaciji.
Je frisko kupljen motor (sredinom prosle godine ili kasnije)

  :mrgreen: Moguce, jer pricao je tip da ga je kupio posto je nekome stajao u garazi i cak jos nije stigao jedna prednja kociona kljesta nabaviti pa je na noznu spojio zadnju i jedan prednji disk! vidiš!  :misli:
 
Kupljen u zagorju, ima delanac auspuhe i na lijevom auspuhu rupa nije u centru, rucke su spuzvaste i ima prednju Sava gumu.
Blok je pofarban u bijelo.
Ak je to taj motor onda sam ga gledao za kupiti.
 
....prespavala, odmorila i sredila dojmove...hm,hm....
....žao mi je što i pored najbolje volje ne mogu reći da je ono, zbog čega sam bila cijeli dan gladna, dakle grah, bio super....mislim...bio je fin...ali voda, voda, voda....
...ljudi mi je bilo taman...naradila se jesam...ali manje ne bi valjalo a za više bi se potrgala....
....problem child su bili fantastični...digli su atmosferu...a one 2 the road su malo smirivali situaciju...
....volim takve nevelike susrete...svi su bili tu...
 
Da ne odgovaram svima ponaosob, a koji su se dotaknuli susreta, želim se prije svega svima zahvaliti što su došli na naš susret. Koliko je grah prošle godine bio dobar, toliko je ove godine ispao " loš "! Problem je bio čisto tehničke prirode. Plamenik je očito bio premali da bi zakuhalo 100 litara graha i raskuhalo luk i višak vode (na vrhu je jedva krčkao), jer je prošle godine isti plamenik dobro odradio posao za 65 litara graha, koji je planuo do 22 sata i bio onakav kakav grah treba biti. Kobase su bile iste kao i prošle godine, dobre, zato smo ih i uzeli i ove godine. Žao mi je što je netko naletio i na žlundre, no to stvarno nije do nas. Što se tiče pucanja i turiranja, izričito smo protiv toga zato što je to ergela konja, i vlasnik nas je upozorio da nema pucanja i turiranja. Nekima to baš i nije bilo previše jasno. Stoga, ako im to ne odgovara, neka iduće godine ne dođu na naš susret. Ima susreta gdje mogu pucati i uništavati motor do mile volje, jer im je to očito jedina svrha susreta. " Previše rokerski susret "! Ovo mi zvuči kao pravi kompliment!! Dok je našeg kluba, susreti će biti rokerski ili ih neće biti!!! Mi ne želimo veliki niti komercijalni susret. Želimo da naš susret bude ugodno druženje gdje nitko neće ostati gladan i žedan te lišen dobrih bendova, a sve uz najniže cijene istog! Dakle, zarada nam uopće nije važna. Dokle naš moto - susret bude bio takav, sve će biti u redu! (y)
 
Zlatko said:
Da ne odgovaram svima ponaosob, a koji su se dotaknuli susreta, želim se prije svega svima zahvaliti što su došli na naš susret. Koliko je grah prošle godine bio dobar, toliko je ove godine ispao " loš "! Problem je bio čisto tehničke prirode. Plamenik je očito bio premali da bi zakuhalo 100 litara graha i raskuhalo luk i višak vode (na vrhu je jedva krčkao), jer je prošle godine isti plamenik dobro odradio posao za 65 litara graha, koji je planuo do 22 sata i bio onakav kakav grah treba biti. Kobase su bile iste kao i prošle godine, dobre, zato smo ih i uzeli i ove godine. Žao mi je što je netko naletio i na žlundre, no to stvarno nije do nas. Što se tiče pucanja i turiranja, izričito smo protiv toga zato što je to ergela konja, i vlasnik nas je upozorio da nema pucanja i turiranja. Nekima to baš i nije bilo previše jasno. Stoga, ako im to ne odgovara, neka iduće godine ne dođu na naš susret. Ima susreta gdje mogu pucati i uništavati motor do mile volje, jer im je to očito jedina svrha susreta. " Previše rokerski susret "! Ovo mi zvuči kao pravi kompliment!! Dok je našeg kluba, susreti će biti rokerski ili ih neće biti!!! Mi ne želimo veliki niti komercijalni susret. Želimo da naš susret bude ugodno druženje gdje nitko neće ostati gladan i žedan te lišen dobrih bendova, a sve uz najniže cijene istog! Dakle, zarada nam uopće nije važna. Dokle naš moto - susret bude bio takav, sve će biti u redu! (y)

bravo ljepo receno,ipak su najbitnije zivotinje koje tamo borave i zasto ih sa bukom uznemiravati,dolazm svake godine na susret i dalje cu dolazit jer na susretu vlada poseban ugodaj koji se na vecini susreta izgubijo. uglavnom svaka rjec pohvale vidimo se i ubuduce
 
trxa said:
....prespavala, odmorila i sredila dojmove...hm,hm....
....žao mi je što i pored najbolje volje ne mogu reći da je ono, zbog čega sam bila cijeli dan gladna, dakle grah, bio super....mislim...bio je fin...ali voda, voda, voda....
...ljudi mi je bilo taman...naradila se jesam...ali manje ne bi valjalo a za više bi se potrgala....
....problem child su bili fantastični...digli su atmosferu...a one 2 the road su malo smirivali situaciju...
....volim takve nevelike susrete...svi su bili tu...

Ispravak: Ime benda je " One 4 the road ", ili po naški " Jedna putna "  :D
 
Konačno su stavljene i slike sa 8th Muddy Days, pa slobodno pogledajte na www.muddymc.hr pod rubrikom
" susreti - 8th Muddy Days "!

Pozdrav!!!