'' 8th Muddy Days '', 04. - 05. 08. 2007., Muddy MC - Zagreb

Added to Calendar: 04-08-07, 05-08-07

Vidimo se (y)
Jel se zna koji bend/ovi sviraju?
 
...aha....problem child (nešto izmjenjena postava alkotesta) i one 4 the road
 
sanse se sve povecavaju da cemo se vidjeti  (y)
 
Šakadoni i ostali medikamenti neće u upotrebu! Slučaj riješen, stižemo...i to skoro u kompletnom sastavu...junior  :D senior  :mrgreen: i kraljica majka  :jesus:
 
....lijepo, lijepo....daklem...drei motora....
 
kakav je program za Subotu ak se nekaj uopće zna!?!?!? :misli:
 
biker5 said:
MK Prijatelji također dolaze, jel bu dobrog bažula :klopa:? Pozdrav (y) :bananapivo: :biker: :biker: :biker: :biker:Vidimo se.


Biti će dobrog bažula kao i prošle godine!!!
 
goc said:
kakav je program za Subotu ak se nekaj uopće zna!?!?!? :misli:

Skupljanje poslije 16 sati, a sve ostalo ovisno o broju ljudi. Ne treba siliti nešto ako nema ljudi. Možeš doći jašiti na konju za par kuna.
 
Ja se isključujem, i ne mogu više odgovarati na pitanja jer moram ići na mjesto susreta!

Vidimo se na susretu!!!
 
Evo stigao doma jer moram sutra šljakat :(.Lokacija i okruzenje zakon, grah nisam ni znao da ima, tak da ga nisam ni probao, a nisam ni gladan bio! :mrgreen:
Oba benda su super svirali, doduse "AC/DC" je bio dosta bolji :wink: (y).Šteta kaj nije bilo više motora, a zabrana turiranja (zbog konja) mi nije teško pala.
Još kad Perepero stavi slike...... (y)
Uglavnom vidimo se i iduće godine svakako (y)
Bok!
 
svaka pohvala deckima naprevili ste odlican susret.svaka pohvala na hrani kobase su bile odlicne ko i svaki put, muzika odlicna sve pet samo naprjed. slike navecer dolaze
(y) (y)
 
kobase odlične, lokacija također, još bi istaknul i rakiju na ulazu, dobraaaa :mrgreen:
 
CroKick said:
kobase odlične, lokacija također, još bi istaknul i rakiju na ulazu, dobraaaa :mrgreen:
kobase uzas...il sam ja mozda naletio na los par ali bilo je zlundri u njima za popizdit..a dobil sam sa njima i specene one limene oznake  kaj se stavljau na vrh kobasa  :palacdolje: rakiju na ulazu nis ni probal jer sam doso oko 22 a otisel oko ponoci..za ljude koji su  dosli polsusati svirku i plesati je bilo ok...meni osobno se nije svidjelo..vjervatno to nije tip susreta kakav se meni svidja...nekka mi je bilo previse rokerski  :?
 
tetrijeb said:
kobase uzas...il sam ja mozda naletio na los par ali bilo je zlundri u njima za popizdit..a dobil sam sa njima i specene one limene oznake  kaj se stavljau na vrh kobasa  :palacdolje: rakiju na ulazu nis ni probal jer sam doso oko 22 a otisel oko ponoci..za ljude koji su  dosli polsusati svirku i plesati je bilo ok...meni osobno se nije svidjelo..vjervatno to nije tip susreta kakav se meni svidja...nekka mi je bilo previse rokerski  :?
onda smo se mimoišli jer sam otišao oko 22h... a mi  smo ranije maznuli svu rakiju i dobre kobase :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
GSX 1402 said:
onda smo se mimoišli jer sam otišao oko 22h... a mi  smo ranije maznuli svu rakiju i dobre kobase :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
cro je strusil više od nekoliko RRakana :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: