AIRBRUSH-K6 KORONA-CRNA

Phobocaster said:
radovi izgledaju super!!! SVAKA ČAST!  (y) Koliko vremena cca potrošiš za jedan elemenat (znam da ovisi o kompliciranosti crteža ali onako otprilike)
dani su u pitanju...sve to kad se skupi ostajem na jednom motoru mesec  i više...crna korona oko 45 radnih dana
 
Šta majstor?! . G E N I J E--- sVAKA TI ČAST, to je jednostavno unjetnost. (y) (y)
 
kolko bi koštalo otprilike špricanje kacige, znam da ovisi o kompliciranosti špricanja kao što je več netko i napisao, ali onako odprilike?
 
puskacbr said:
kolko bi koštalo otprilike špricanje kacige, znam da ovisi o kompliciranosti špricanja kao što je več netko i napisao, ali onako odprilike?
od 100 do 250 eu.ova zadnja  ROSSI replica je 250...mnogo komplikovana..isplati se ako je kaciga skupa i kvalitetna-a oštećena...jeftine kacige ne vredi raditi
 
Evo kako izgleda još jedna replica-ovoga puta STONER kaciga-NOLAN.Postaviću slike u postupku izrade-trajalo je 10ak dana...da bi bila besprekorna izrada-i bez greške-a da bo mušterija  bila  zadovoljna mora se odvojiti puno radnih sati-dana....
 
braco1 said:
pozdrav  :wink:znam -čuli smo se-da li je prodata??Za SEMITEX zastupnika YAMAHE sam radio kacigu VALEROSSI replicu  koja ide uz motor FIAT...postaviću je ovde ...
da culi smo se...neznam da li je R1 prodata,al nevidjam je vise tamo u salonu a kaciga VALEROSSI stoji jos i ona predobro izgleda

Pozdrav
 
Bajkeri-evo i jedne FIREBLADE 1000 RR- trkački oklopi,fiberglas,akrapović,dinojet-powr comander....ful airbrush