Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

oracle

Active member
Kao što piše i kao što smo najavili započela je akcija "Motor za Ivu" iz Zakorenja poznatijeg kao Emzo zbog svog motora s kojim obilazi susrete diljem lijepe naše već godinama.
Kako je i emzo kojeg vozi već davno dao svoje,pričajući sa ljudima iz cijele Hrvatske pa i šire,ideja je rođena.....sakupljati ćemo novce da našem Ivi kupimo novi motor s kojim će moći bez straha stići tamo gdje je i krenuo!
Namjera nam je skupiti novac i za Badnjak iznenaditi Ivu sa novim motorom...akcija je već započela u subotu 27.09.2008. na fešti koju je skromni Ivo organizirao da bi počastio svoje prijatelje s kojima se susreće po moto susretima...više o tome imate na temi http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.0.html
Zasad smo uspjeli skupiti oko 7.000,00 kn i to samo u jednom danu.
S obzirom da je naš Ivo iz požeškog kraja,Predsjednik MK "Independent" Iko preuzeo je obvezu oko uplate novaca i na njihov broj računa ćete moći uplatiti novac,tko koliko može.
Znači:
Moto klub "Independent" 2503007-1100046476 Volksbank
i obvezno navesti:donacija za Ivu tako da se točno zna za koga i od koga je uplata....svi uplatitelji biti će vidljivi na ispisu .
ako uplaćujete internetom onda će vas tražiti poziv na broj,molim tamo upišite datum kad uplaćujte novac znači npr.29092008
Tko iz nekog razloga neće uplatiti na račun a dao bi novce može se obratiti slijedećim ljudima:
Iko  MK "Independent" 091/5607831 Požega
Terza  MK"Diablo" 098/1747402 Nova Gradiška
Šile  MK"Vinkovci" 098/270301  Vinkovci
To su ljudi koji su zaduženi za pomoć oko skupljanja sredstava za Ivin motor i gledali smo da nekako se podjelimo po županijama pa da se možete obratiti nekome tko vam je najbliži.
Naravno,ima puno ljudi koji ne čitaju forume a znaju Ivu,slobodno prenesite ovo prijateljima,znancima za koje mislite da bi ih ovo zanimalo.
Eto...sad je ostalo na vama (y)
 
djekomax said:
Ima li tko sliku kakvu od Ive pa da i mi znamo kako izgleda,možda smo ga vidjeli 100 puta e nezanmo ga po imenu.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.msg1979974.html#msg1979974
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.msg1984134.html#msg1984134
 
djekomax said:
Ima li tko sliku kakvu od Ive pa da i mi znamo kako izgleda,možda smo ga vidjeli 100 puta e nezanmo ga po imenu.

imaš ovdje:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.25.html
 
Odmah na početku upozorenje. Molim da se oni koji nemaju komentar vezan uz uplate ili novi motor ni ne javljaju u topic. Moralne vertikale tipa "A zakaj niste dali kad sam ja...bla, bla" bit će uklonjene zajedno sa autorom. Nadam se da je dovoljno jasno.
 
Bandit said:
Odmah na početku upozorenje. Molim da se oni koji nemaju komentar vezan uz uplate ili novi motor ni ne javljaju u topic. Moralne vertikale tipa "A zakaj niste dali kad sam ja...bla, bla" bit će uklonjene zajedno sa autorom. Nadam se da je dovoljno jasno.
Imam komentar vezan uz uplatu...
Tek toliko volim znati kome darujem novac te bi molio autora/icu teksta da mi ako je moguce kaze: tko je Ivo?
Npr: Primjeran suprug, Otac dvoje - troje djece, radišna osoba, branitelj RH i.t.d. da neispadne da dajem novac nekome ko ih nicime nije zasluzio, ili da se nikad nije vruc vode napio nego samo zato sto ide na moto-susrete (samo primjer, mada vjerujem da nije tako)...
Pa ako nije problem... (y)
 
M900 said:
Kratak prijedlog - Ivi pokloniti i nešto opreme , i to mu treba .

Imam bubreznjak ako treba.
 
Naravno da smo mislili i na opremu,jaknu smo već dobili (y)
@chus...odlično,sve je dobro došlo
@zorozic...pogledaj temu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.0.html i pročitaj sve...
Ivo je čovjek koji je prvi ubacio novac u humanitarni kotač a da nije ni znao da je to za njega...

Nitko vas ne obavezuje,samo ako želite,pomozite nam (y)
 
Evo ja o Ivi ne znam neke detalje, ali cu uplatit neku crkavicu. Ivu sam naravno vidjao na moto susretima i kao vecina imam o njemu dojam dobra i  prijazna covjeka, sto mi je dovoljno.

Takodjer podrzavam da mu se uzme ER5 jer je gotovo nepoderiv, malo trosi i ekstra ja jeftin za odrzavanje.
 
baš lijepo, a kaj se planira kupiti. Samo da nekaj sjedne na račun i ja uplaćujem :wink:  Nekaj sitnog svakako se bude našlo. Nadam se do kraja tjedna.
 
oracle said:
Naravno da smo mislili i na opremu,jaknu smo već dobili (y)
@chus...odlično,sve je dobro došlo
@zorozic...pogledaj temu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,113566.0.html i pročitaj sve...Ivo je čovjek koji je prvi ubacio novac u humanitarni kotač a da nije ni znao da je to za njega...

Nitko vas ne obavezuje,samo ako želite,pomozite nam (y)
Hvala...
 
ja ga isto znam po prici od starog i iz vidjenja sa susreta.
uplatit cu neke novce a vidit cu i sa starijom ekipom koja nije na forumu a znaju ga dobro  ...
mozda su i oni voljni nesto dodat  ...    (y)
 
Ivo je mršav i relativno sitan, ali je veliki čovjek.... Uvijek optimističan i pozitivan, ponekad umoran, ali uvijek nasmijan, svugdje ga ima, ali nije nametljiv, više od svega voli popričati sa ljudima i družiti se s njima... Voli se voziti na svom emzi i ne odvaja se od njega.....

Ivo je takav čovjek da je u stanju spavati kraj motora, na zelenoj travi, a dekom pokriti motor da mu ne bude zima...
 
A jel' bi bilo primjereno ako bi ja poklonio svoju Nolanku, N-102?
Nije nova, ali je o.k., sa pinlock-om, sunčanim vizirom, štitnikom pod bradom...

Mislim, nova je oko 1.500 kn, pa ako bi ovo bilo primjereno, poklanjam ju!
Ja sam kupio N-103, a ovu sam spremio u ormar...tako da...
:misli:

AddOn:
Budemo žena i ja nekaj i uplatitli, a za kacigu, bilo bi mi drago da nekome koristi i ne skuplja prašinu u ormaru..
 
:misli:

A jel razmišljal ko da čovjek možda voli svoju eMZu i da je nebi mjenjal za nikakav japanski drlog?
 
z-1000mk said:
:misli:

A jel razmišljal ko da čovjek možda voli svoju eMZu i da je nebi mjenjal za nikakav japanski drlog?

Bez brige! Lako je preći s magarca na konja!
BTW, moj susjed je volio svoju staru ženu pa je bez problema "prešao" na novu, dva'jst godina mlađu. Nije se žalio.  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
:misli:

A jel razmišljal ko da čovjek možda voli svoju eMZu i da je nebi mjenjal za nikakav japanski drlog?
...neka on i dalje vozi mz-u, ali kad treba do pule, bar neće morati autobusom, nego novim motorom. Ja sam za neki novi ak se skupi para, ako ne i polovni bu dobar, ali dajte nemojte nekaj svoje uvalit tek toliko da se riješite....bilo bi u redu da čovjeku motor služi. Eh kad bi novi mogao uletit. ER6 ili sl sad su jeftini
 
z-1000mk said:
:misli:

A jel razmišljal ko da čovjek možda voli svoju eMZu i da je nebi mjenjal za nikakav japanski drlog?

Ma Ivo je i sam jednom u priči rekao da mu je želja Kawasaki ER5...tako da.... (y)
 
BobaCH said:
A jel' bi bilo primjereno ako bi ja poklonio svoju Nolanku, N-102?
Nije nova, ali je o.k., sa pinlock-om, sunčanim vizirom, štitnikom pod bradom...

Mislim, nova je oko 1.500 kn, pa ako bi ovo bilo primjereno, poklanjam ju!
Ja sam kupio N-103, a ovu sam spremio u ormar...tako da...
:misli:

AddOn:
Budemo žena i ja nekaj i uplatitli, a za kacigu, bilo bi mi drago da nekome koristi i ne skuplja prašinu u ormaru..
i više nego primjereno.....čujemo se oko toga (y)
znači,zasad imamo:jaknu,kacigu,bubrežnjak...
 
live-for-ride said:
Eh kad bi novi mogao uletit. ER6 ili sl sad su jeftini

De nemojte pretjerivati, zlatno je pravilo: "Ako si ne možeš kupiti 2 motora ne možeš kupiti nijedan." Možda grozno zvuči, ali samo prva 2 servisa na novom ER6 će ga koštati kao petogodišnje kompletno servisiranje MZ-a skupa s gumama i uljem u mjenjaču. Koliko vas košta pad na japanskim motorima? Koliko vas koštaju banalni dijelovi, koliko ulažete u zaštite od krađe? Svega toga s MZ-om nema, vjerujte mi osjetio sam to na svojoj koži.

Čovjek nije išao u Pulu s MZ-om jer u tom trenutku nije vjerovao u njega, ali tko kaže da se taj MZ ne može srediti da bude izdržljiv stroj. Deep je ponudio svoje usluge (čovjek je općepoznati serviser MZ-a, štoviše, bio je ovlašteni serviser za MZ vozila), ja sam mu voljan srediti prednji ovjes, lanac lančanike, sve ležajeve u točkovima, nove gume, rezerve zračnice,... djelove nabavimo u Mađarskoj, nešto imam ja u zalihama i za čas je to MZ kao novi iz trgovine. Za ostatak novaca mu se kupi sva silna oprema koja je ionako bitnija nego 100 motora ovog svijeta.

I ono najbitnije - svi čovjeka znamo po MZ-u  (y)
 
svakak said:
De nemojte pretjerivati, zlatno je pravilo: "Ako si ne možeš kupiti 2 motora ne možeš kupiti nijedan." Možda grozno zvuči, ali samo prva 2 servisa na novom ER6 će ga koštati kao petogodišnje kompletno servisiranje MZ-a skupa s gumama i uljem u mjenjaču. Koliko vas košta pad na japanskim motorima? Koliko vas koštaju banalni dijelovi, koliko ulažete u zaštite od krađe? Svega toga s MZ-om nema, vjerujte mi osjetio sam to na svojoj koži.

Čovjek nije išao u Pulu s MZ-om jer u tom trenutku nije vjerovao u njega, ali tko kaže da se taj MZ ne može srediti da bude izdržljiv stroj. Deep je ponudio svoje usluge (čovjek je općepoznati serviser MZ-a, štoviše, bio je ovlašteni serviser za MZ vozila), ja sam mu voljan srediti prednji ovjes, lanac lančanike, sve ležajeve u točkovima, nove gume, rezerve zračnice,... djelove nabavimo u Mađarskoj, nešto imam ja u zalihama i za čas je to MZ kao novi iz trgovine. Za ostatak novaca mu se kupi sva silna oprema koja je ionako bitnija nego 100 motora ovog svijeta.

I ono najbitnije - svi čovjeka znamo po MZ-u  (y)
sve ok...ali ti nisi shvatio jednu stvar...on ŽELI drugi motor,on se raspitivao za ER 5 i mi ćemo mu kupiti motor....samo još ne znamo koji,ovisi koliko će sredstava biti :wink: