Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

live-for-ride said:
...ajd me prosvijetli.....!?

To je bilo davno napisano. Bože sačuvaj ako se od tada nije ama baš ništa promjenilo. Da li ima što novo?
Znači...motor se planira za Badnjak ako se bude ok,a nadamo se hoće...
dost opreme već imamo,ostatak još skupljamo,kacigu će predsjednik Nightmaresa urediti airbrushem(sve je dogovoreno)
koliko novaca već imamo znati ćemo krajem tjedna kad će ići ispis računa MK Independent pa ćemo biti pametniji...
akcija je u tijeku i ljudi uplaćuju kako i koliko mogu a mi ćemo vas izvještavati koliko smo sakupili....
hvala još jednom svima na odazivu (y)
 
oracle said:
Znači...motor se planira za Badnjak ako se bude ok,a nadamo se hoće...
dost opreme već imamo,ostatak još skupljamo,kacigu će predsjednik Nightmaresa urediti airbrushem(sve je dogovoreno)
koliko novaca već imamo znati ćemo krajem tjedna kad će ići ispis računa MK Independent pa ćemo biti pametniji...
akcija je u tijeku i ljudi uplaćuju kako i koliko mogu a mi ćemo vas izvještavati koliko smo sakupili....
hvala još jednom svima na odazivu (y)
(y) (y) (y)
 
oracle said:
Znači...motor se planira za Badnjak ako se bude ok,a nadamo se hoće...
dost opreme već imamo,ostatak još skupljamo,kacigu će predsjednik Nightmaresa urediti airbrushem(sve je dogovoreno)
koliko novaca već imamo znati ćemo krajem tjedna kad će ići ispis računa MK Independent pa ćemo biti pametniji...
akcija je u tijeku i ljudi uplaćuju kako i koliko mogu a mi ćemo vas izvještavati koliko smo sakupili....
hvala još jednom svima na odazivu (y)

riješeno potvrđujem (y) (y) (y) (y) (y)

IVI sve najbolje i javite za neku feštu i donaciju još ak bude (y)
 
neda mi se sad citati svaki post, ali koliko sam raspoznala na slici upoznla sma cikica u vukovaru. prijazan tip skroz i i pricali smo o mom tadasnjem er-5,  jer on vec duze sebi to zeli uzet ali nikako nema love.

pa eto, zna se nac za male pare odlican er5 i volila bi kad bi dobio er5icu
 
valkira-cbr said:
neda mi se sad citati svaki post, ali koliko sam raspoznala na slici upoznla sma cikica u vukovaru. prijazan tip skroz i i pricali smo o mom tadasnjem er-5,  jer on vec duze sebi to zeli uzet ali nikako nema love.

pa eto, zna se nac za male pare odlican er5 i volila bi kad bi dobio er5icu
Bit ce, ako Bog da, uz sve ove dobre ljude nasem Emzi i ta zelja za Bozic ispunjena. Zasluzio je! (y)
 
I SMK Predatori su uplatili skromni prilog
 
hvala svima koji su se dosada odazvali i uplatili...svaka kuna nam puno znači....
prije 4 dana na računu je skupljeno oko 1.000,00 kn vaših pojedinačnih uplata...
akcija se nastavlja (y)
 
oracle said:
hvala svima koji su se dosada odazvali i uplatili...svaka kuna nam puno znači....
prije 4 dana na računu je skupljeno oko 1.000,00 kn vaših pojedinačnih uplata...
akcija se nastavlja (y)
:( :( :( koliko ljudi pametuje na forumu pa da ne može odvojiti 50-100 kn..... :palacdolje:
 
akcija je dobrovoljna, ne obavezna.... tko hoće, želi i može, uplatit će, ostali neće.... ne vidim svrhu dizanja prašine oko toga...  :wink:
 
strasilo said:
akcija je dobrovoljna, ne obavezna.... tko hoće, želi i može, uplatit će, ostali neće.... ne vidim svrhu dizanja prašine oko toga...  :wink:
....ovo je ipak samo komentar. Ne bih nikog osobno prozvao jer....ovo gore što si napisao (y)
 
samo da spomenem
Baj Ivi je ponovno istekao sezonski ugovor,znači da je ostao bez posla. :palacdolje:
 
Munja said:
samo da spomenem
Baj Ivi je ponovno istekao sezonski ugovor,znači da je ostao bez posla. :palacdolje:
Cekaj, pa jel nije to rijeseno preko Sileta i Doktora...? :misli:
 
zvonko situm said:
sad ču zamolit doktora da ponovi razgovor sa nadležnima..

ajde molim te, pa javi ishod... ako nikako drugačije, bar na PP  (y)
 
oracle said:
Znači...motor se planira za Badnjak ako se bude ok,a nadamo se hoće...
dost opreme već imamo,ostatak još skupljamo,kacigu će predsjednik Nightmaresa urediti airbrushem(sve je dogovoreno)
koliko novaca već imamo znati ćemo krajem tjedna kad će ići ispis računa MK Independent pa ćemo biti pametniji...
akcija je u tijeku i ljudi uplaćuju kako i koliko mogu a mi ćemo vas izvještavati koliko smo sakupili....
hvala još jednom svima na odazivu (y)


I jesmo li skupili što  (y)