Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

ako mu vec uzimamo nesto novo onda ipak mora ici naljepnica ili air brush
da na njemu pise MZ bar za uspomenu
naravno probat cu i od sebe nesto pokloniti čika emzi duša od čovjeka

pozz,, wrba
 
MZ će svakako ići na generalku kod Deepa no ide i novi motor :wink:
 
O.K., moja je kaciga-Emzina ! To smo riješili. :wink:..

Prijedlog:
Ima tu na forumu ljudi koji dobro rade air-brush. Možda netko pokloni to svoje znanje pa da se kaciga prešprica. Em bu ljepša, em bu izgledala kao iz dućana.
Važi?


Ajmo umjetnici! Javite se dok još imate šansu badava oslikati kacigu!
:wink:
 
Ne poznam ivu al kao šta sam već rekao za pomoč sam uvjek! Zato ćim stignem uplaćujem neku kintu.Nadam se da bude love za er5.  (y)
 
IVU poznam par godina i jednom prilikom smo baš razgovarali kak ga je malo i strah ić na dalje sa MZ-om,i kak bi kupio neš poput kle500 ili er5 al zato nema financiske mogućnosti
pričao nam je o tom poslu u šumariji i kak radi jako dugo bez trajnog ugovora  :palacdolje: :palacdolje:

fascinantno je to da čovjek (BAJKER prije svega) IVO ima toliku volju za vožnjom,moto susretima i druženjem,a sa takvom financiskom mogućnošću (y) (y)

velika čast mi je što mogu i ja pomoć na neki način


 
Bandit said:
Odmah na početku upozorenje. Molim da se oni koji nemaju komentar vezan uz uplate ili novi motor ni ne javljaju u topic. Moralne vertikale tipa "A zakaj niste dali kad sam ja...bla, bla" bit će uklonjene zajedno sa autorom. Nadam se da je dovoljno jasno.
ovo ti je dobro !!  (y)

u ovoj temi treba biti izuzetno ozbiljan....
 
svakak said:
De nemojte pretjerivati, zlatno je pravilo: "Ako si ne možeš kupiti 2 motora ne možeš kupiti nijedan." Možda grozno zvuči, ali samo prva 2 servisa na novom ER6 će ga koštati kao petogodišnje kompletno servisiranje MZ-a skupa s gumama i uljem u mjenjaču. Koliko vas košta pad na japanskim motorima? Koliko vas koštaju banalni dijelovi, koliko ulažete u zaštite od krađe? Svega toga s MZ-om nema, vjerujte mi osjetio sam to na svojoj koži.

Čovjek nije išao u Pulu s MZ-om jer u tom trenutku nije vjerovao u njega, ali tko kaže da se taj MZ ne može srediti da bude izdržljiv stroj. Deep je ponudio svoje usluge (čovjek je općepoznati serviser MZ-a, štoviše, bio je ovlašteni serviser za MZ vozila), ja sam mu voljan srediti prednji ovjes, lanac lančanike, sve ležajeve u točkovima, nove gume, rezerve zračnice,... djelove nabavimo u Mađarskoj, nešto imam ja u zalihama i za čas je to MZ kao novi iz trgovine. Za ostatak novaca mu se kupi sva silna oprema koja je ionako bitnija nego 100 motora ovog svijeta.

I ono najbitnije - svi čovjeka znamo po MZ-u  (y)
...ok...ti si slijedeći. Prva dva servisa su 1400 kn oba (y)
ER5 jr mrak. Jeftinija rega nego er6. U svakom slućaju volio bih vidjeti lice čovjeka kada primi poklon, mada, mislim da će to bititeško izvedivo...
 
live-for-ride said:
...ok...ti si slijedeći. Prva dva servisa su 1400 kn oba (y)
ER5 jr mrak. Jeftinija rega nego er6. U svakom slućaju volio bih vidjeti lice čovjeka kada primi poklon, mada, mislim da će to bititeško izvedivo...
ništa nije teško !!!!!
 
a jel bi ivo meni prodao mz-a?.ozbiljno pitanje
 
Poslat ču vam rukavice! Nosil sam ih mjesec dana,nadam se da mu budu odgovarale.
Lovu uplatim!
 
twostrokenolimit said:
a jel bi ivo meni prodao mz-a?.ozbiljno pitanje
Sumnjam da bi ti ga prodao
Ivo trenutno ima i APN-4 ,tak da s njim obavlja svakodnevne poslove,a x puta mi je pričao kak EMZU štedi da bi mogao iči s njim na što više susreta
Vjerujem kad mu se kupi ER-5 da će mu tad taj EMZO biti isto što mu je sad Apenac  (y)
Btw.u svakom slučaju ću sudjelovati u pomoći ,bilo nekakvom opremom ili lovom  (y)
 
upoznali su me sa covjekom u gradiski decki iz broda... zbilja legenda, samo da placa sjedne nesto cu odvojiti za njega.

i mislim da je er 5 sasvim ok izbor  (y)
 
Hvale  vrijedna akcija  (y),IVU naravno skoro svi poznaju i bilo bi lijepo da se svi u to uključimo. (y)
 
ako ljudi poznaju covika i kako ga opisuju svakako triba pomoc,nece nikoga ukopat 50,100 kuna a njemu ce to ulipsat zivot,uplatit cemo koju kunicu  (y)
 
Adventureri će podržati ovu hvale vrijednu akciju. Kako smo mi ekipa koja u velikom broju uživa u vožnji KLE 500 a i bilo je govora o kupnji ili er 500 ili KLE 500, moram onda sugerirati da svakako se odluči za kupnju KLE motora. O željama Ive ne znam, ali smatram da je KLE puno bolji izbor iz više razloga, a i tu smo mi, ekipa Adverurer, da damo savjet iz iskustva i pomoć pri kupnji istog da se obrati pažnja za bitne detalje.

http://www.adventurer.com.hr/forum/index.php?board=2.0
 
moja skromna uplata prošla  (y)
 
BobaCH said:
O.K., moja je kaciga-Emzina ! To smo riješili. :wink:..

Prijedlog:
Ima tu na forumu ljudi koji dobro rade air-brush. Možda netko pokloni to svoje znanje pa da se kaciga prešprica. Em bu ljepša, em bu izgledala kao iz dućana.
Važi?


Ajmo umjetnici! Javite se dok još imate šansu badava oslikati kacigu! :wink:
Mislim da bi majstor Delac iz "Nightmaresa" to odradio sa zadovoljstvom, tim prije sto su "Nightmaresi" uvijek spremni pomoci. Sjetite se samo da su na njihovom susretu na Petnji ove godine nasem dragom Emzi urucili 1000 kn na poklon. Covjek je bio totano sokiran i cijelu vecer se ispricavao, u stilu: "Nisam ja to zasluzio, niti koga novce trazio..."
 
I kako ide skupljanje? Hoče li se skupiti za nešto što vrijedi? Kada mu se to planira predati? Jel ima kakvih informacija? Sad kad sjedne plaća poslati ću još malo....dajte nekaj napišite...
 
live-for-ride said:
I kako ide skupljanje? Hoče li se skupiti za nešto što vrijedi? Kada mu se to planira predati? Jel ima kakvih informacija? Sad kad sjedne plaća poslati ću još malo....dajte nekaj napišite...

Prvi post str1. :wink: