Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

Pozdrav ,bilo je lijepo,hvala što smo lijepo ugošćeni,Ivi želim zdravlja-sad ostalo ima,a posebno hvala SVIMA koji su realizirali tehnički dio (kupovinu,dovoz itd..) u ime nas "malih doničara".

P.S.
Požežani, u masi okupljenih bio je jedan vaš sugrađanin, neupadljiv,ali uvijek kada su ovakova događanja.pozdravite gosp. Ronka-po mom sudu dobar  je čovjek.

Svako Vam dobro u nadolazećim Blagdanima!!!!!
 
pošto baj ivo nema pristup internetu zamolio nas je da umjesto njega objavimo zahvalu svim ljudima koji su učestvovali na bilo koji način u ovoj akciji .... no evo njegove vlastoručno napisane zahvale za sve .....

DSC00137.jpg

DSC00141.jpg

DSC00142.jpg



evo i par slikica.....


DSCI0376.jpg

DSCI0096.jpg

bajivo005.jpg

bajivo006.jpg

bajivo013.jpg

bajivo022.jpg


podjela darova.....

u tom kovčegu su pare za prepis, registraciju,osiguranje...bla bla...

bajivo027.jpg

bajivo030.jpg


"EXTREME" shop iz zagreba je također donirao ponešto za našeg ivu....

majica....

bajivo031.jpg


čizme...

bajivo033.jpg


hlače...

bajivo034.jpg


podijeljene su i zahvalnice .....

bajivo042.jpg

bajivo046.jpg


malo čuđenja od strane baj ive ...."hmmmm pa to nije emzo" ........

bajivo052.jpg

bajivo053.jpg


konačno je shvatio da je to sad njegov motor .....

bajivo054.jpg

bajivo055.jpg


ev par da se vidi kolko je bilo ljudi bez obzira što je bilo podosta hladno....

bajivo058.jpg

bajivo063.jpg



malo paljenja guma.....

bajivo068.jpg

bajivo069.jpg


najmlađi biker koji se dovezao do tamo ..... pa se vi stariji malo zapitajte ahahahahahaha


bajivo072.jpg


po običaju baj ivo došao emzom  ....

bajivo.jpg


baj ivo na novom motoru .....

bajivo009.jpg

DSCI0098.jpg
 
Još jedna napomena/obavijest....

Svi koji su sudjelovali u akciji imaju i zahvalnicu za to.... Također svi sudionici znaju koji su to bili, pa ih ovim putem molim da se jave meni na PP ili Iki na 0915607831 .... jer Iko nije baš često na netu, pa njemu nema smisla slati PP-ove...

Naravno to je za one koji žele primiti zahvalnicu, a nisu mogli biti prisutni na samoj akciji..  (y)
 
strasilo said:
Još jedna napomena/obavijest....

Svi koji su sudjelovali u akciji imaju i zahvalnicu za to.... Također svi sudionici znaju koji su to bili, pa ih ovim putem molim da se jave meni na PP ili Iki na 0915607831 .... jer Iko nije baš često na netu, pa njemu nema smisla slati PP-ove...

Naravno to je za one koji žele primiti zahvalnicu, a nisu mogli biti prisutni na samoj akciji..  (y)

svi mi koji smo uplatili lovicu internet-om,kaj čemo se javljat,imate naše podatke pa lako pošaljete ako ste voljni a ako niste,nema veze,ne očekujemo ništa zauzvrat... :wink:  SRETNA NOVA 2009.!
 
goc said:
svi mi koji smo uplatili lovicu internet-om,kaj čemo se javljat,imate naše podatke pa lako pošaljete ako ste voljni a ako niste,nema veze,ne očekujemo ništa zauzvrat... :wink:  SRETNA NOVA 2009.!

ima ih dosta koji su uplatili uplatnicom ...  :wink: (y)
 
goc said:
svi mi koji smo uplatili lovicu internet-om,kaj čemo se javljat,imate naše podatke pa lako pošaljete ako ste voljni a ako niste,nema veze,ne očekujemo ništa zauzvrat... :wink:  SRETNA NOVA 2009.!

svi izvodi iz banke su kod našeg predsjednika kluba mk "INDEPENDENT" i on če več poslati zahvalnice svakom tko nije mogao biti prisutan tamo....sam da prođe ovo ludilo oko nove godine......
 
Evo samo da dodam da se član foruma Makki ponudio riješiti neke dijelove za Ivin motor za slijedeći servis .... Poslat će dijelove na moju adresu ...

Zahvaljujem  (y)
 
Također, još jednom moram pohvaliti ovu ideju i uspješno izvršenu akciju kojom ste našeg Ivu vratili u mlade dane i natjerali da mu srce brže kuca. Sve pohvale organizatorima, te se ovim putem ispričavam zbog nedolaska Vilenjaka. Bili smo spriječeni biti sudionicima ovako velike geste. Jedva čekamo lijepe dane da bikersko druženje ponovno počne!  (y)