Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

tl1000 said:
koji je ono motor  :misli:
agila 250
hyosung
(y) odlican motor 
 
svakak said:
http://togs.biz/josip/galerija/?galerie=Dan_motora_Pozega_2008
Evo nadovezat ću se na ovu prekrasnu galeriju slikica u kojoj možete vidjeti kako je to jučer izgledalo (y)
uglavnom da rezimiramo: Ivo je dobio Aquilu 250, 2005.g. u izvarednom stanju, vidite i na slikicama, malo kilometara, servisirana i registrirana...pa će nam se Ivo moći bezbrižno voziti što se održavanja i registracije tiče :wink:
Vlasnik motora od kojeg smo ga kupili, poklonio je Ivi još jednu godinu osiguranja tako da je bezbrižan do polovice 2010.g., ja mislim da je to više nego ok (y)
Od opreme Ivo je dobio sve, krasnu gorotex jaknu(ducatista iz Starog Petrovog Sela), hlače i čizme(hvala još jednom Extreme moto shopu), rukavice (MMS Požega), kaciga( Bobach sa foruma)...
U ovoj škrinjici koju vidite na slikama je novac koji smo predali našem Baj´ Ivi da može svoga ljubimca točiti i da ga i dalje viđamo na motosusretima i druženjima kao i dosad (y)
U razgovoru sa Ivom saznala sam da je kupnja ovog motora bila pun pogodak jer mi je priznao da je se bojao ER-5-ice zbog brzine, jer kako on kaže, ne voli se brzo voziti  :wink:
Tako je ova akcija ispunila naše želje da obradujemo Ivu sa motorom s kojim će on moći napraviti puuuuuuuuuuno ,puuuuuuuno kilometara.....e da i prvo što je pitao bilo je, da li će sad konačno moći sa ovim motorom  stići do Pule, jer mu je to velika želja....
Još jednom se zahvaljujemo svimaaaaaa koji su nam pomogli i pridonijeli da razveselimo jednog malog čovjeka velikog srca  (y)
Hvala, hvala svima :D
 
oracle said:
...
U razgovoru sa Ivom saznala sam da je kupnja ovog motora bila pun pogodak jer mi je priznao da je se bojao ER-5-ice zbog brzine, jer kako on kaže, ne voli se brzo voziti  :wink:
Tako je ova akcija ispunila naše želje da obradujemo Ivu sa motorom s kojim će on moći napraviti puuuuuuuuuuno ,puuuuuuuno kilometara.....e da i prvo što je pitao bilo je, da li će sad konačno moći sa ovim motorom  stići do Pule, jer mu je to velika želja....
Još jednom se zahvaljujemo svimaaaaaa koji su nam pomogli i pridonijeli da razveselimo jednog malog čovjeka velikog srca  (y)
Hvala, hvala svima :D


Istina, to je i nama rekao. Kaze, njemu je dovoljno da motor ide "stotku", a otkrio je i da mu je kao mladom decku bila zelja imati chopper od bar 125 ccm, tako da je ovaj izbor definitivno pogodak. (y)
Sto se tice puta do Pule, moram objasniti zasto mu je velika zelja otici do tamo motorom: Covjek je od onih davnih dana dok se "Biker Days" jos odvijao u Sijani redovito hodocastio i na taj, tada najjaci susret kod nas i to necete vjerovati-vlakom! Bojao se da mu "MZ" ne bi izdrzao put do tamo. Tamo smo se i upoznali. Jos jedna nevidjena stvar je ta da je on tamo, kad god bismo mi nekuda isli, na svoje inzistiranje ostajao cuvati stvari i satore i nije mrdao od njih dok se neko nebi vratio, iako smo ga mi nagovarali da ide s nama :shock:.
Zato, ko ne pozna Ivu, nema pojma kakav je to covjek. Vjerujem da je jedan od najboljih opisa u ovom boldanom dijelu koji je napisala Ori. (y)
 
Jedan veliki palac gore  za sve nas i za Ivu (y) Sad mi je još samo želja da čovjeka negdje na susretu upoznam uživo. Može mi neko reči dali je akcija do kraja bila u tajnosti kako je Ivo reagirao.
 
Conte said:
Jedan veliki palac gore  za sve nas i za Ivu (y) Sad mi je još samo želja da čovjeka negdje na susretu upoznam uživo. Može mi neko reči dali je akcija do kraja bila u tajnosti kako je Ivo reagirao.
Nije bila bas potpuna tajna do kraja, ali dobar dio toga je.
Kako je reagirao najbolje opisuju neke od slika na kojima je "uhvacen" jucer, (najbolje su na linku svakak-a, stranicu prije.) (y)
 
motor smo jutros i zalili(kavicom koju je Ivo platio)
čovijek nemože opisati kolikoi je sretan i ne zna kome bi se više zahvalio,zato če on napisati zahvalu svima (rukom na papiru)a mi budemo stavili na forum 8)
 
Munja said:
motor smo jutros i zalili(kavicom koju je Ivo platio)
čovijek nemože opisati kolikoi je sretan i ne zna kome bi se više zahvalio,zato če on napisati zahvalu svima (rukom na papiru)a mi budemo stavili na forum 8)
Svaka cast! (y)
 
Kad je Ivi predan motor,i kad su se osjecaji smirili pozvao sam ga sastrane te ga upitao dal bi mi sad prodao starog emzu,(naravno u sali),pobunio se kao da je silom uboden.ipak ce ga kaze ostavit za uspomenu.
 
Frane_900ss said:
nazalost takvi uvijek lose prođu, ali srecom uvijek ima dobrih ljudi (y)
Di god ga sretnem natoćit ću mu pilu.  (y)
 
ma ova akcija tjera i smješak i suze na obraz  (y)
Ovo je nešto što krasi ovu lijepu motociklističku ekipu i želim se još duuuuuuuugo družiti u tom okruženju i podržavati slične akcije.
Suuper  (y)
 
Žao mi je da se nisam dokotrljao u subotu(pristigla horda facking gastarbajtera) ali mi je srce na mjestu kada vidim sretnog Ivu na slikama,a o uspjehu akcije nemam rijeći :D.

još jednom,sve pohvale organizatorima akcije na ideji i trudu da to sve na kraju i uspije (y) (y) (y)

I u buduče možete računati kod ovakvih i sličnih akcija na MK "Kompresiju" Đakovo (y)

pozdrav Ivi ma gdje bio (y)