Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

Ljudi, dobar provod vam želim  :bananapivo:,a Ivi još puno kilometara  :biker: Na žalost , radim :palacdolje:
 
Evo dok drugi s baj Ivom festaju :piva:, ja sam se morao zbog obaveza ranije vratiti, pa odmah saljem izviješće sa fejs of d plejs, da vi koji niste mogli doci vidite presretnog Ivu :D i djelic atmosfere, koja se tek pocela zagrijavati kad sam, nazalost, morao otici... :(
 
I jos nekoliko... :wink:
 
Mogo je neko od ovih baraba koji su to organizirali da nas obavijeste o dodjeli motora -možda bi i ja došo :palacdolje:

a Baj Ivi želim puno kilometara i da ga pila služi (y)
 
I ja sam utekao malo ranije, pa evo par slika:

http://togs.biz/josip/galerija/?galerie=Dan_motora_Pozega_2008
 
djuke098 said:
Mogo je neko od ovih baraba koji su to organizirali da nas obavijeste o dodjeli motora -možda bi i ja došo :palacdolje:

a Baj Ivi želim puno kilometara i da ga pila služi (y)
...kaj ti to zezeaš ili fakat ozbiljno misliš?  Pa tema ti na forumu stoji već gro vrenema i sve lijepo piše....
 
live-for-ride said:
...kaj ti to zezeaš ili fakat ozbiljno misliš?  Pa tema ti na forumu stoji već gro vrenema i sve lijepo piše....
Ma Djuka je vec star i pomalo izlapio... :LOL:
 
live-for-ride said:
...kaj ti to zezeaš ili fakat ozbiljno misliš?  Pa tema ti na forumu stoji već gro vrenema i sve lijepo piše....

paket stigo -ok nisam skužio što veli gato-godine al nevidim nigdje kad bude uručivanje  :misli: il sam skroz pobrko lončiće :zid:

pobrko sam sory isprika (y)
 
Žao mi šta nisam bio tu al vjerujem da se sa Ivom vidim na proljeće. Ako feštate uzdravlje vam bilo!  (y)
 
evo, vratio se i ja....

imao sam prilike popričati s Ivom nakon svega i čovjek je oduševljen i još uvijek ne može vjerovati da ej DOBIO motor.... u nekoliko navrata je pitao kome šta treba platiti....  :shock:
 
strasilo said:
evo, vratio se i ja....

imao sam prilike popričati s Ivom nakon svega i čovjek je oduševljen i još uvijek ne može vjerovati da ej DOBIO motor.... u nekoliko navrata je pitao kome šta treba platiti....  :shock:
Da mi ga bilo vidit!  :)
 
strasilo said:
evo, vratio se i ja....

imao sam prilike popričati s Ivom nakon svega i čovjek je oduševljen i još uvijek ne može vjerovati da ej DOBIO motor.... u nekoliko navrata je pitao kome šta treba platiti....  :shock:

dobrica ostaje dobrica (y)
 
Ivu treba poznavati da bi se moglo shvatiti koliko je on ustvari jednostavan i iskren čovjek koji nezna skrivati svoju iskrenost i emocije.... dovoljno ga je pogledati i vidjeti njegovu dobrotu i neiskvarenost..... Vrlo rijedak čovjek koji se može pohvaliti takvim osobinama i jednostavnošću ....
 
strasilo said:
Ivu treba poznavati da bi se moglo shvatiti koliko je on ustvari jednostavan i iskren čovjek koji nezna skrivati svoju iskrenost i emocije.... dovoljno ga je pogledati i vidjeti njegovu dobrotu i neiskvarenost..... Vrlo rijedak čovjek koji se može pohvaliti takvim osobinama i jednostavnošću ....

nazalost takvi uvijek lose prođu, ali srecom uvijek ima dobrih ljudi (y)