Akcija ZA motoriste!

Status
Not open for further replies.
a možda ne bi bilo loše napraviti tj.predložiti akciju MUP-u,pa da i oni sufinanciraju,tj.provedu u suradnji s nama.
i tako stalno upozoravaju na opasnost i poginule na cesti,a i tada bi akcija imala više odjeka..
zna netko nekog u muriji?
 
To sam i rekao. Nemora nitko nikog znat u murji da bi se takvo sto napravilo. Postoji odjel za odnose s javnoscu i s njima komuniciras takve prijedloge. Navodno su vrlo otvoreni za prijedloge.
 
Ma Fuck predbilježbe: organizirat jedno 200-300 motora da se svi nađu na jednom mistu pa krenut najvećom gužvom 20 na sat!
Građanski neposluh!
To pali!
I to odma a ne sljedeće godine!
 
alien said:
Ma Fuck predbilježbe: organizirat jedno 200-300 motora da se svi nađu na jednom mistu pa krenut najvećom gužvom 20 na sat!
Građanski neposluh!
To pali!
I to odma a ne sljedeće godine!

slažem se ak mogu seljaci traktorima ...pa nismo ni mi za bacit
 
alien said:
Ma Fuck predbilježbe: organizirat jedno 200-300 motora da se svi nađu na jednom mistu pa krenut najvećom gužvom 20 na sat!
Građanski neposluh!
To pali!
I to odma a ne sljedeće godine!

Ma samo da se skupi veći broj motorista BILO GDJE U GRADU i o tome obavijesti policija - oni budu tamo bez brige, i onda samo još pozvati medije pa ko dođe.
Ne treba ništa napraviti ili ometati promet ili sl. - još te kazne ili traže organizatora i sl. nego lijepo spontano mi došli - možemo reč kaj imamo i to je to (za početak).
Danas je tak kak je i teško da ima love za financirat skup po PS-u i sve kaj treba za to i to još za prvi put.
Ovak nema ulaganja, nema rizika - a ako upali lako se razvije u službeno,masivno.,organizirano,osmišljeno.....


Bok
 
Vidim da bi akcija mogla poprimiti globalne razmjere,što nije loše.
samo je pitanje organizacije,a ima nas hrpa,za sada.
MK Motori?
 
ljudima nije teško doć do zagreba svatimo to kao motorijadu tak i tak svi traže neki razlog za napravit đir na bikeu pa eto ljudi sa svih strana hrvatske najdemo se u povečem broju za našu STVAR. :peace:
 
2fast- ti pricas o pravom eventu sa pozornicom i svim popratnim sadrzajem......mene recimo fasciniraju oni freakovi koji su bili u svim jebenim medijima i na telki i to na vijestima CIJELI DAN- uzeli su njih 5,6 peglu za peglanje i na trgu su peglali plocice (protestirali su za unistavanje zelenih povrsina)!!!!! i pazi,kada ti frikovi dospiju u sve medije s glupim peglama onda mislim da nama ne treba nikakva pozornicas ili sank ili rostilj ili struja!??!?!?!! ok,struja ce trebati!


ali to je to-za prvi put se sve u 2 tjedna moze izorganizirati!

a sto se tice murije.....OK! oni te pitaju koliko ljudi ce biti a ti kazes SAMO PROLAZNICI I NAS 10! i onda nas bude 50,ali sto!? platimo murjaku pivo i sve 5!!! pa to se tako radi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja pricam o skupu kojim bi se nesto moglo ukazati, koji bi bio atraktivan, vidljiv i zanimljiv ljudima i medijima. Event o kojem bi se pricalo i na koji bi dosli ljudi jer ih zanima, a ne samo slucajni prolaznici. Samim tim bio bi veci odjek u javnosti i vise potpisa na peticiji.
Naravno da se moze organizirati nesto manje, ali onda je upitna ozbiljnost i poruka koju zelimo odaslati u javnost. Bojim se da ne ispadne ko da se skupilo nas par pa eto, mi dosli... Uglavnom, slazem se da za prvi put to moze biti "jednostavnije". Ali i dalje mislim da je sad prekasno za to. Ljudi idu na odmore, gradovi su prazni itd.

Event sa pozornicom (ozvucenjem i rasvjetom) puuuuuuuuuuuuuno vise kosta.
 
Zrile said:
Fire Breath said:
Ma nebrem vise citat, sve me boli, trener me izmucio u teretani... :|

a kaj treniraš? samo ovak teretana ili neki borilački sport?

teretana samo.. za sve ostalo (kaj se sporta tice) nemam obveza i rasporeda..
 
2Fast said:
Za skroman event na gradskom trgu je potrebno cca 10-15000 Ojra.
Je da je puno, al je puno i nas i ne vjerujem da se nebremo "zmetati"... Evo, ja sam siguran da bi se bar 90% ozbiljnih bikera ozvalo!! Ma i da nas je oko 400 to ti je 280 kn po glavi... Neznam za vas, ali ja bi dao..
 
Ja sam ZA , ako bude kaj ja dolazim iz Parisa dati Vam podrsku , a mogu i na pocetak kolone sobzirom da sam stranac mene nebuju tukli (ak dojde do toga) jer ih je strah Ambasade i Evrope :wink: :mrgreen:
Vec kad nisam bio na Isle of Man da onda potegnem do Vas :mrgreen:
Nesmijemo dati zapustiiti ovaj topic da padne u zaborav (y) :peace:
 
Evo sad Gdja Kosor hoce drasticno da poveca kazne za pijane.
Treba staviti kaznu za kacigu barem 1500 kn.
Ima li tko da to progura tamo???.ja sam tek za 4 tjedna doma. :mrgreen:

e da zaboravio sam
Severinu za predsjednicu :D
 
đe treba potpisat?????????????????????
 
Cigara said:
đe treba potpisat?????????????????????

Kus kroz ja Druze Cigara :?: tek smo u pregovorima , a ti bi vec piso :shock: :mrgreen: :mrgreen:

Vidi se da si ti djete socijalizma , pa ides linijom manjeg otpora :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
Helga said:
Evo sad Gdja Kosor hoce drasticno da poveca kazne za pijane.
Treba staviti kaznu za kacigu barem 1500 kn.
Ima li tko da to progura tamo???.ja sam tek za 4 tjedna doma. :mrgreen:

e da zaboravio sam
Severinu za predsjednicu :D

To.. i smanjit kazne za voznu bez dozvole... :mrgreen:

P.S.:Ona mala napomena mi uzasno smeta tamo u kutku.. ima ko kakvu ideju da je se rijesim ? :mrgreen: Zasad je prekriva 50 kn :D , to kao za bengu, al neznam dal pali jer me jos nisu zaustavili 8) (istina nisu ni pokusali.. :mrgreen: )
 
ŠTA JE OVAJ KOMPJUTOR DOBRA STVAAAAR....
EVO NAS IMA IZ CELOG SVETA TU NA FORUMU.
:mrgreen: GASTARBAJTERI,PARIŽANI,NIGDJEZEMCI...
ŽIFILA GLOBALIZACIJA!!!
:peace: SAMO DA OVO NE OSTANE JOŠ JEDNA TEMA NA FORUMU! :bonk:
 
Dek..Dadek said:
ŠTA JE OVAJ KOMPJUTOR DOBRA STVAAAAR....
EVO NAS IMA IZ CELOG SVETA TU NA FORUMU.
:mrgreen: GASTARBAJTERI,PARIŽANI,NIGDJEZEMCI...
ŽIFILA GLOBALIZACIJA!!!
:peace: SAMO DA OVO NE OSTANE JOŠ JEDNA TEMA NA FORUMU! :bonk:

JEST BURAZERU ZIVELA :mrgreen:

KAD CE BITI ODGOVOR NA TVOJ TOPIC :?: Dek..Dadek OD STRANE PREDSJEDNISTVA KLUBA WWW MOTORI :?:

ili proekt kao i obicno u nasem drustvu pada u vodu :?: :mrgreen: :wink:
 
www.motori.hr su na Pagu,poslije toga na g.o.,a onda dođe jesen tužna,pak bumo mi to prebacili na bolja vremena.Nadam se da se varam?Bok.
 
Koko said:
www.motori.hr su na Pagu,poslije toga na g.o.,a onda dođe jesen tužna,pak bumo mi to prebacili na bolja vremena.Nadam se da se varam?Bok.

Treba se buniti i traziti pravdu , ne odobravati gluposti kriminal i nepravdu .
 
Status
Not open for further replies.