Alpe Adria - Grobnik, 13 -15. svibnja

Šaco said:
a reko sam ti da ćeš se smrznut!
dal je kišobran preživio?


išao sam ja po auto pa sam se vratio i iz auta čekao start 1000SST na zagrebačkom... kišobran je živ...  (y)
 
na tom grobniku od 365 dana,moj dojam je da 200 dana pada kiša ili puše bura :palacdolje:,2005 sam bio svjedok neodržavanja EP ,došao dan ranije s motorom,u nedjelju bura+kiša=užas
 
bac said:
na tom grobniku od 365 dana,moj dojam je da 200 dana pada kiša ili puše bura :palacdolje:,2005 sam bio svjedok neodržavanja EP ,došao dan ranije s motorom,u nedjelju bura+kiša=užas


a jbg.baš se potrefi ružno vrime za trku, a ovaj cijeli tjedan bio lip sunčan i subota popodne vruće i onda danas kiša bura    :shock:
 
gledao i neznam sta se desilo sa jermanom pa je onako lose vozia posli 2-gog kruga,ili se pripa ili motor nije funkcionira,jer nakon starta dole u rupi dosta je bia odmaglia poslje toga pocea je padat,zanimljiva utrka,isto kao i 125 SP,dok u 125 GP gianni uvjerljivo pobjedia
 
Prema rezultatuima sa treninga našeg trojca Aldo, Loris, Marko,...stvarno je prava šteta da ta 1000sst nije odvožena....dečki u formi, konkurentni, bila bi to žetva AA bodova ... ova kiša je shebala jedan vikend koji je obećavao....
U sbk Berto i Pelikan dosta forsiraju, ipak je ovo njihovo domaće dvorište, šansa za izvanredan plasman..... treninzi odlični. šteta utrke :LOL:
125gp, divim se Gnaniu koliko je dominantan, da se nemože nać bar jedan da ga malo stisne, stari mačak je jednostavno na ovom nivou prejak.... :wink:

subota odlična, nedjelja do kiše  (y) ... idemo dalje  :wink:
 
YAMAHA R-M1 said:
Žao mi je jer bi Berto skinio rekord grobnika a ovako opet nema sreće.
Teško,ako ga nije neslužbeno na kvalifikacijama skinuo sumnjam da bi  u trci pored Jermana i Pellizoni-a.
 
koss said:
Teško,ako ga nije neslužbeno na kvalifikacijama skinuo sumnjam da bi  u trci pored Jermana i Pellizoni-a.
zašto ne?barem bi imao dobre zečeve za lovit
 
brainlessmaniac said:
zato što su oni brži  :mrgreen:
znam da su vise manje isti,strasno brzi  (y) berto vise ne  dominira kao nekad.mozda financije ne dopustaju.znam da je prije imao 3 superbike masine.jedna na motoru,druga rezervna,treca na stolu se slaze pa se samo mjenjaju.
 
alenRI said:
berto vise ne  dominira kao nekad.mozda financije ne dopustaju.znam da je prije imao 3 superbike masine.jedna na motoru,druga rezervna,treca na stolu se slaze pa se samo mjenjaju.

Ja znam bar petoro ljudi kaj bi da su imali takve uvjete , skinuli rekord grobnika ....  :wink: :wink:
 
stojednaseljačina said:
Ja znam bar petoro ljudi kaj bi da su imali takve uvjete , skinuli rekord grobnika ....   :wink: :wink:
zoran gsx r 1000  :LOL: jbg morao sam  :mrgreen: ima ljudi koji bi mogli skinuti rekord,ali nema se para nazalost
 
stojednaseljačina said:
Ja znam bar petoro ljudi kaj bi da su imali takve uvjete , skinuli rekord grobnika ....   :wink: :wink:

Ako neš iskoristiti svoje demokratsko pravo i kažeš koji su to, .. bit će vrlo interesantno ako navedeš bar njihove inicijale .... :misli:
 
baxy said:
Ako neš iskoristiti svoje demokratsko pravo i kažeš koji su to, .. bit će vrlo interesantno ako navedeš bar njihove inicijale .... :misli:

misli na onog grgana  :mrgreen:
 
baxy said:
Ako neš iskoristiti svoje demokratsko pravo i kažeš koji su to, .. bit će vrlo interesantno ako navedeš bar njihove inicijale .... :misli:
Dampa , Močibob , Perkan , Gajić , Điđi  ... pošto sam reko "da su imali " našlo bi ih se još .... pošto nisam pohodio grobnik zadnje tri godine , neznam dal ima još dečki koji su dobri .... a vjerujem da ima ... :wink: :mrgreen:
 
stojednaseljačina said:
Dampa , Močibob , Perkan , Gajić , Điđi  ... pošto sam reko "da su imali " našlo bi ih se još .... pošto nisam pohodio grobnik zadnje tri godine , neznam dal ima još dečki koji su dobri .... a vjerujem da ima ... :wink: :mrgreen:

.. very interesting...very interesting ... mislim da si samo s jednim malo preoptimističan  :wink: ...  tu dodaj i ova dva aktivna Marka i Alda , voze iznenađujuće dobro  (y) (y)
 
stojednaseljačina said:
Dampa , Močibob , Perkan , Gajić , Điđi  ... pošto sam reko "da su imali " našlo bi ih se još .... pošto nisam pohodio grobnik zadnje tri godine , neznam dal ima još dečki koji su dobri .... a vjerujem da ima ... :wink: :mrgreen:
a sta je sa valjanom,zujicem,gazdom kranjecom?
 
alenRI said:
a sta je sa valjanom,zujicem,gazdom kranjecom?

Mislim da sam bio jasan , "barem 5"  , sam napisal .... s tim da mislim da je valjan svoju šansu imal .... Zujo je prerano prestal ... a i Kranjec mislim da bi tempom kojim je krenul , da je nastavil bil isto bolji .... :wink: