Alpe Adria - Grobnik, 13 -15. svibnja

tutankamon said:
u koje boksove bi smjestio ekipe iz SBK, SS i ostala sranja :misli:

mislim da oni ne briju na šatore, kampere, kombije i spavanje u kvazi apartmanima po grobinštini za 100 kuna :mrgreen:

nema nikakvih velikih natjecanja dok se ne napravi staza u okolici ZG, pa da Bandić uzme stvar u svoje ruke 8)
inače se ne slažem s tobom, ali moram priznat da si u pravu.  (y)
 
tutankamon said:
u koje boksove bi smjestio ekipe iz SBK, SS i ostala sranja :misli:

mislim da oni ne briju na šatore, kampere, kombije i spavanje u kvazi apartmanima po grobinštini za 100 kuna :mrgreen:

nema nikakvih velikih natjecanja dok se ne napravi staza u okolici ZG, pa da Bandić uzme stvar u svoje ruke 8)

...oguglali smo na te bombastične vijesti o nekakvim organizacijama wsbk ili motogp ili.... neznam već čega tako da se baš ne palimo samo tako .... no barem je lijepo čuti da ljudi imaju neku želju,  Eškinja spominje i proširenje boksova, pa hajd i to nek se čuje ...tako da bi se ta priča mogla zaokružiti (boksovi+wsbk) ... za asfalt lako hehehe.... :LOL:
 
Raspored za nedjelju:    (y)


10:00h..........................PH (old timer gr.2-7)
10:30h..........................AA Classic
11:00h..........................AA Old timmer

11:30h..........................AA 125 GP
12:45h..........................AA 125 SP

13:30h..........................AA Superstock 600
14:30h..........................AA Superstock 1000
15:15h..........................AA Supersport
16:00h..........................AA Superbike
 
angelo.ma said:
inače se ne slažem s tobom, ali moram priznat da si u pravu.  (y)



Ja se sa njime nikad ne slažem a  imam i dokaze da nikad nije u pravu  8)
 
u Superstock1000 Loris sa "starom" R1 i Marko sa S1000RR... Sretno........ (y)


Lorisova izjava danas u Novom listu "Sponzora nemam, ali volje imam"   (y)
 
karadolo46 said:
u Superstock1000 Loris sa "starom" R1 i Marko sa S1000RR... Sretno........ (y)


Lorisova izjava danas u Novom listu "Sponzora nemam, ali volje imam"   (y)

Te prezentacije su postale dosadne i providne, stalno jedna te ista priča , isti odgovori već 20 godina, ista ekipa Črnjar, Eškinja, Vujnović  dovuku Valjana, postave ga za stol i onda slušamo jadikovke o sponzorima ... pa mogli su mu u toliko godina koliko ga koriste za promociju nać bar jednog sponzora da nemora kako veli ovaj vikend vozit na starim gumama .... i sad bi kao on trebao biti neki magnet za publiku hehehee.... :LOL: :LOL: :LOL:
 
tutankamon said:
u koje boksove bi smjestio ekipe iz SBK, SS i ostala sranja :misli:

mislim da oni ne briju na šatore, kampere, kombije i spavanje u kvazi apartmanima po grobinštini za 100 kuna :mrgreen:

nema nikakvih velikih natjecanja dok se ne napravi staza u okolici ZG, pa da Bandić uzme stvar u svoje ruke 8)
hvala Bogu do grobnika ima i autoput i aerodrom nije predaleko,ima polja za raditi hotele,motele,boksove i šta ja znam kakve pizdarije.nemora svaki kurac u ovoj državi biti u zagrebu...pustite i nama neko zadovoljstvo...on topic,doć ću bacit oko za vikend,ali žalim za vremenima od prije par godina kad je naših bilo dosta i imao si zakoga navijati
 
alenRI said:
nemora svaki kurac u ovoj državi biti u zagrebu...pustite i nama neko zadovoljstvo...

Uzmite si sabor, utrke su preozbiljna stvar za provinciju  :mrgreen:
 
najsretniji bi bio kad bi se grobnik uredio tj nanovo se napravio i kad bi se izgradila staza u bistri.imali bi 2 dobre staze na kojima bi se mogla odražavati razna natjecanja.domaće prvenstvo bi se podiglo na višu razinu,grobnik bi se rasteretio i bilo bi više slobodnih dana na njemu za nas obične građane...ovo za sabor  :mrgreen:
 
alenRI said:
hvala Bogu do grobnika ima i autoput i aerodrom nije predaleko,ima polja za raditi hotele,motele,boksove i šta ja znam kakve pizdarije.nemora svaki kurac u ovoj državi biti u zagrebu...pustite i nama neko zadovoljstvo...

najbolje da naprave boxove u Delnicama, pa da si WSBK ekipa zagrije gume do grobnika :hehehe:
 
Live timing, trenutno voze oldtimeri

http://www.vola-racing.com/circuitpro/grabarsports/

Go TRT  :mrgreen:
 
1.CHOY Martin      1:29.814
2.SIMONOVIĆ Aldo 1:30.626
3.VALJAN Loris      1:30.758
4.FRESCURA Andrea 1:31.304
5.ERCEG Marko      1:32.511
...BRAVO NAŠI!!!!!!!!!








 
maloprije se vratio od gore... vrime katastrofa kiša pljušti nevidiš gledat kamoli vozit...

odvožene 125GP ,mislim da je Gnani prvi, nisam tu trku gledao..

odvožena 125 SP... Renato Novosel drugi...    (y)        bila lijepa borba prve trojice... (y)

i još odvožena 600 Superstock, pogledao iz auta malo na zagrebačkom pošto nije više bilo za stajat na brdu...  kiša sve više pojačavala i još sa burom,katastrofa... 9 stupnjeva... zima  :(

čekao još Superstock 1000,da pogledam naše al odgođena valjda, kad su se suci počeli micat sa staze otišao ća...
 
kole666 said:
auuu..  :misli: kolko vidim po vremenima 600sst  su isli dobro po kisi..


da... u 600SST su najbolji išli oko 1.41 - 1.43

u 600SSP 1.37 - 1.39

a u 125SP 1.52 - 1.54

uz uvjete kakvi su bili na stazi... (y)
 
karadolo46 said:
maloprije se vratio od gore... vrime katastrofa kiša pljušti nevidiš gledat kamoli vozit...

odvožene 125GP ,mislim da je Gnani prvi, nisam tu trku gledao..

odvožena 125 SP... Renato Novosel drugi...    (y)        bila lijepa borba prve trojice... (y)

i još odvožena 600 Superstock, pogledao iz auta malo na zagrebačkom pošto nije više bilo za stajat na brdu...  kiša sve više pojačavala i još sa burom,katastrofa... 9 stupnjeva... zima  :(

čekao još Superstock 1000,da pogledam naše al odgođena valjda, kad su se suci počeli micat sa staze otišao ća...

a reko sam ti da ćeš se smrznut!
dal je kišobran preživio?