Alpe Adria Grobnik 24.-26.07.

Bravo Aldi što je pobijedio Valjana koji kako mi se ćini ima novi rekord Grobnika u Hrvata  (y)
 
Saša 69 said:
nadam se, priželjkujem i očekujem slijedeće :

Braća Nervo da uzmu naslov prvaka Hrvatke svak u svojoj klasi već ovog vikenda.
Da Dominik nastavi ritam te da osigura naslov prvaka u AA ovog već ovog vikenda
Da Luka popravi svoj ukupni plasman nakon lošijeg plasmana u Mostu koji ga je koštao vodeće pozicije u AA
Da konačno vidimo što Dario Horvat može u klasi 1000. Nadam se da će izači na utrku sa svojom novom Yamahom. Dobar trenutak da vidimo i što nova R1 može na Grobniku jer je on jedini koji vozi novu.
Da konačno Loris Valjan skine moj rekord jer ne bi bilo u redu da ga prenesem u 2010. godinu  :mrgreen: Valjda će nam Aldo i Loris priuštit utrku na vremenima kakva Aldo vrti na Happeningu.

I to bu dosta uzbuđenja. Ako se ostvari pola super :)
Dobro je, od 5 želja ostvarile se 3.
1. Dominik postao prvak Alpe Adrije, za Prvaka PH mora samo završit utrku u Hungaroringu.
2. Luka bez obzira na pad odvozio strašnih 1:32.2 što bi bio rekord staze da nije Luka Dečko odvozio 32.0 ali zbog Mislavovog izostanka sa ove utrke, Luka je postao novi prvak Hrvatske u klasi 600SST
3. Loris je konačno skinuo moj rekord star godinu dana. Iskreno, mislio sam da će ga spustiti na ispod 1:31 ovako mi je zadao tek 0.1 sec da popravim. To ćemo ppkušat iduće godine kad se vraćam u prvenstvo.
 
Svaka čast natjecateljima,čestitke svima
ALI OVO MI JE POSEBNO ZADOVOLJSTVO!!!!!

Saša 69 said:
To ćemo ppkušat iduće godine kad se vraćam u prvenstvo.

Bravooo Saša (y) (y)
Jel na Flauticiiii???? :mrgreen: :mrgreen: :misli: :wink: :D :jesus:
 
To su prave riječi Saša. Želim ti sve najbolje.
Kaj je sa Horvatom ?
Nešto malo sam polovio informacija na forumu, al ništa ne kužim.
Zbog čega više ne vozi, niti danas ?
 
Baky23 said:
A ko sam dobro čuo Slovenska himna je svirala za 3 pobjede v AA prvenstvu bravo dečki :D :D (y) (y)

Nagradno pitanje:
Koja himna svira kad Tomasini pobijedi,...ako...???
 
Saša 69 said:
To ćemo ppkušat iduće godine kad se vraćam u prvenstvo.


Jebeš mi sve ako se ne potrudim da to srušim, i to na svim poljima a počinjem na financijskom... 8)
 
HAL_9000 said:
1000
1. Aldo Simonovic  1:31:578
2. Loris Valjan       1:31:129
3. Luca Tomasini   1:32:213

Kaj je fakat Kec jedini Hrvat u našem prvenstvu? :hehehe:
 
xman69 said:
Nagradno pitanje:
Koja himna svira kad Tomasini pobijedi,...ako...???
Prvo mora pobedit pa če onda italianska da svira ili hrvatska pa uopšte neznam kakva je to situacija :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
Kit said:
Bravo Aldi što je pobijedio Valjana koji kako mi se ćini ima novi rekord Grobnika u Hrvata  (y)
Dobro ti se čini...A i koliko se meni čini i Luka Nervo ima novi rekord u Hrvata  :wink:

Baky23 said:
A ko sam dobro čuo Slovenska himna je svirala za 3 pobjede v AA prvenstvu bravo dečki :D :D (y) (y)
I tri rekorda  (y)
xman69 said:
Nagradno pitanje:
Koja himna svira kad Tomasini pobijedi,...ako...???
Naša  :misli: :jesus: :LOL:

mate said:
Kaj je fakat Kec jedini Hrvat u našem prvenstvu? :hehehe:
:LOL:
za vrijeme trke komentator je cijelo vrijeme govorio da je Kec treći...a i zvali su ga na postolje na kraju  :cheer: da preuzme pehar....  :LOL:
Onda je netko shvatio da je Tomasini ipak treći u PH  :mrgreen:
Baky23 said:
Prvo mora pobedit pa če onda italianska da svira ili hrvatska pa uopšte neznam kakva je to situacija :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
Koliko se sjećam zadnja u 5. mjesecu kad je pobjedio na grobniku svirala je hrvatska himna  :wink:
 
Slovenci imaju Camleka, njegovog pulena Luku Dečka ali bogme imaju i Jermana i Pintara. Sve u svemu, jako puno brzih i suportiranih vozača dolazi nam iz Slovenije. Jedino gdje ih nema je 125SP.
 
TVRTKO said:
To su prave riječi Saša. Želim ti sve najbolje.
Kaj je sa Horvatom ?
Nešto malo sam polovio informacija na forumu, al ništa ne kužim.
Zbog čega više ne vozi, niti danas ?
Koliko znam za Daria Horvata još mu nije složena nova R-1 jer nisu stigli svi dijelovi  i nije još odvozio niti jedan pošteni trening s njom. Kako mi je rekao Taubi oni imaju u planu pripremati  se za iduću godinu a ako slože  i uštelaju motor vozit će koju preostalu utrku da Dario skroz ne izađe iz forme.
 
mate said:
Jebeš mi sve ako se ne potrudim da to srušim, i to na svim poljima a počinjem na financijskom... 8)

rađe pazi da opet ne padneš preko šumske jagode  :jesus:  :mrgreen:
 
Kit said:
Koliko znam za Daria Horvata još mu nije složena nova R-1 jer nisu stigli svi dijelovi  i nije još odvozio niti jedan pošteni trening s njom. Kako mi je rekao Taubi oni imaju u planu pripremati  se za iduću godinu a ako slože  i uštelaju motor vozit će koju preostalu utrku da Dario skroz ne izađe iz forme.

Lijepo je vidjeti kad se obnavljaju stare ljubavi... :twisted:
 
DamirK said:
rađe pazi da opet ne padneš preko šumske jagode  :jesus:  :mrgreen:

A kaj ti cmizdriš? Pa vodit ću vas opet na janjetinu, ne moraš zbog toga tjerat Sašu da vozi... :jesus: :mrgreen:
 
Čestitka Ercegu na pobjedi, dokaz kako s najbržih 1,33.4 u kombinaciji s pameti i samopouzdanjem donese pobjedu....bravo...

125 sp...Radman dominantan, Dominik koliko je potrebno...no mislim da bi trebao malo razmisliti o  nekakvim suvišnim štosevima za vrijeme utrke..... dizanja desne noge u zagrebačkom tijekom utrke....ako je u pitanju grčenje sorry, al onda se to ne radi u sredini  zavoja za vrijeme utrke i to u sendviću....u svakom slučaju čestitke na tituli AA

600stock- Ovaj Luka Dečko kao da je pao s marsa a ustvari kad se pogleda da je Bertecov pulen sve je jasno, savršeno pripremljen, precizan, agresivan koliko je potrebno, ujednačen...mogu reči sve naj...no kad se sjetimo da se pojavio nedavno nema druge nego priznati da če se slovenci još češće veseliti.
Šteta za Nerva, pad nisam vidio al ono šta je pokazivao u dijelu oko zagrebačkog je vrlo agresivno sa još prostora za treniranje .... u svakom slučaju Luka vozi trke i to na visokom nivou..samo napred..
1000stock - Jerman i Pelizzon klasa za sebe, naši više nego dobri...na kraju pravedan raspored po pitanju postolja, Aldo Loris i Tomassini trojac u direktnom obračunu, dakle stvar čista...možda da je Kec dodao još malo soli na rep Tomasssinia no i ovako je pokazao ponovo koliko je brz...čestitka na nastupu i Močibobu, no ovaj put samo na nastupu...