Alpe Adria Grobnik 24.-26.07.

Saša 69 said:
Morao bi znati koliko je odricanja bilo od strane mehanicara, mene i cijelog tima. Kad bi to znao, onda bi imao pravo kritizirati i komentirati bilo koga. ovako nema smisla jer nisi u poznat sa detaljima a ako mislis da cu o brojkama pricat na forumu, varas se.
Zamisli smao kako se Mislav Perkusic osjecao kada mu je blebnuo motor a ima novi doma u garazi. Kakav je propust ne ponest rezervni motor kad jos nije nikad testirao taj koji je vozio. Mi smo barem uvijek teglili toliko stvari da kad bi Luka recimo pao u jutro na zagrijavanju, motor bi mu sigurno bio slozen za trku. Posto se Luka napadao ove godine, zna jako dobro kak je to. Slagat motor cijele noci i slicno. To je logistika koja zahtjeva jako puno i vremena i novaca tako da ne volim i ne prihvacam kritike na racun tima jer ja najbolje znam u kakvim je tim uvjetima radio.
Saša šta se uopće obazireš na takve komentare. Pusti da ih Mate malo "počasti" :hehehe:

Luka je ove godine napravio veliki uspijeh i svi mu trebaju čestiti njemu i cijelom timu oko njega. Bilo bi bolje da se ovo nije dogodilo, ali nema se razloga gledati u nazad... Prelazak u višu klasu i do zadnje utrke biti u prilici osvojiti AA prvenstvo :naklon:

 
i ovako se može do besvjesti.Nisam zlonamjeran samo objektivan,samo kad nešto zbrljam ja to priznam a ne prebacujem loptu i ne vjerujem baš svakom slijepo
 
racing 18 said:
i ovako se može do besvjesti.Nisam zlonamjeran samo objektivan,samo kad nešto zbrljam ja to priznam a ne prebacujem loptu i ne vjerujem baš svakom slijepo
Možeš meni slijepo vjerovat kad ti kažem da bi mogao letit sa foruma ako počneš ozbiljnije flejmat temu. :mrgreen:
Ne možeš biti objektivan kao prijatelj onoga oko kojeg se tema vrti.
 
mraqi said:
Saša šta se uopće obazireš na takve komentare. Pusti da ih Mate malo "počasti" :hehehe:

Luka je ove godine napravio veliki uspijeh i svi mu trebaju čestiti njemu i cijelom timu oko njega. Bilo bi bolje da se ovo nije dogodilo, ali nema se razloga gledati u nazad... Prelazak u višu klasu i do zadnje utrke biti u prilici osvojiti AA prvenstvo :naklon:
Slažem se, dovoljno je bilo vidjeti kako je Luka krenuo u trku i vozio tih nekoliko krugova do pada.
Utrkivanje nije samo sjesti na motor i voziti, koliko je raznih faktora u igri, mi smrtnici nećemo nikad ni saznati
 
Lucho 23 said:
Slažem se, dovoljno je bilo vidjeti kako je Luka krenuo u trku i vozio tih nekoliko krugova do pada.
Utrkivanje nije samo sjesti na motor i voziti, koliko je raznih faktora u igri, mi smrtnici nećemo nikad ni saznati


Kad sam prošle godine na Grobniku kod Vugre u boksu sreo malog Dominika kako slaže Gumu za utrku(još nije vozio)upitao sam ga:"Kako tata uspije podnijet sve te napore i povezat to sve u cijelinu?".Odgovorio je:"mama je više zagrižena".Neznam kako je ranije bilo kad je senior vozio ali mi se čini da je danas ta majka i supruga presudno važna za  uspjehe Luke i Dominika.
 
BABA OS said:
Kad sam prošle godine na Grobniku kod Vugre u boksu sreo malog Dominika kako slaže Gumu za utrku(još nije vozio)upitao sam ga:"Kako tata uspije podnijet sve te napore i povezat to sve u cijelinu?".Odgovorio je:"mama je više zagrižena".Neznam kako je ranije bilo kad je senior vozio ali mi se čini da je danas ta majka i supruga presudno važna za  uspjehe Luke i Dominika.
ja ih poznam prilicno dobro i mogu ti reci da si u pravu. svi skupa prije svega to jako vole i naravno, uz puno ljubavi, talenta i rada rezultati su tu
 
BABA OS said:
Kad sam prošle godine na Grobniku kod Vugre u boksu sreo malog Dominika kako slaže Gumu za utrku(još nije vozio)upitao sam ga:"Kako tata uspije podnijet sve te napore i povezat to sve u cijelinu?".Odgovorio je:"mama je više zagrižena".Neznam kako je ranije bilo kad je senior vozio ali mi se čini da je danas ta majka i supruga presudno važna za  uspjehe Luke i Dominika.

:)

Ja sam samo kotačić u našem malom mehanizmu, koji omogućava da stvar ide u pravom smjeru. Nisam kočnica, nisam promatrač, trudim se dati sve od sebe. Tim je tim ako je složan i ako svi žive za istu stvar. Žrtve i odricanja su mnogo veće nego mnogi i zamisliti mogu, ali sve je to ulog u budućnost i ne žalim ni jednog trenutka, ni jedne lipe uložene u dečke.
 
Rahela said:
:)

Ja sam samo kotačić u našem malom mehanizmu, koji omogućava da stvar ide u pravom smjeru. Nisam kočnica, nisam promatrač, trudim se dati sve od sebe. Tim je tim ako je složan i ako svi žive za istu stvar. Žrtve i odricanja su mnogo veće nego mnogi i zamisliti mogu, ali sve je to ulog u budućnost i ne žalim ni jednog trenutka, ni jedne lipe uložene u dečke.
Nakon 12 godina rada sa sinom na utrkama kao da ovo sam govorim.Teško ti to može shvatiti pokoji promatrać sa strane koji bi možda želio biti važan u vašem uspjehu , ali to ti je borba s vjetrenjaćama jer 95 posto ljudi ne shvaća da je to način života a ne samo opredjeljenje da se djeca , muž , dečko ili bilo tko blizak bavi sportom.Kada si 24 sata dnevno drogiran motosportom i svime što on nosi u dobru i suprotno nema potrebe nikome objašnjavati smisao priće ... oni koji znaju neće ni komentirati.  (y)Iduče sezone moraš žgance još jaće "začiniti"
 
moto man said:
Nakon 12 godina rada sa sinom na utrkama kao da ovo sam govorim.Teško ti to može shvatiti pokoji promatrać sa strane koji bi možda želio biti važan u vašem uspjehu , ali to ti je borba s vjetrenjaćama jer 95 posto ljudi ne shvaća da je to način života a ne samo opredjeljenje da se djeca , muž , dečko ili bilo tko blizak bavi sportom.Kada si 24 sata dnevno drogiran motosportom i svime što on nosi u dobru i suprotno nema potrebe nikome objašnjavati smisao priće ... oni koji znaju neće ni komentirati.  (y)Iduče sezone moraš žgance još jaće "začiniti"

U pravu si, to je način života i kod nas u kući je sve, ali baš SVE, tome podređeno.
Heheee...iduće godine žganci moraju bit za pamćenje, samo bi već sad morala počet nabavljat pravo brašno, a rajngle su sve još zagorene i vruće od ove sezone..da ne pričam kako me prsti peku  :wink:
 
Rahela said:
:)

Ja sam samo kotačić u našem malom mehanizmu, koji omogućava da stvar ide u pravom smjeru. Nisam kočnica, nisam promatrač, trudim se dati sve od sebe. Tim je tim ako je složan i ako svi žive za istu stvar. Žrtve i odricanja su mnogo veće nego mnogi i zamisliti mogu, ali sve je to ulog u budućnost i ne žalim ni jednog trenutka, ni jedne lipe uložene u dečke.
Koliko sam ja vidio najviše živaca od za vrijeme trke  :jesus:

Rahela said:
U pravu si, to je način života i kod nas u kući je sve, ali baš SVE, tome podređeno.
Heheee...iduće godine žganci moraju bit za pamćenje, samo bi već sad morala počet nabavljat pravo brašno, a rajngle su sve još zagorene i vruće od ove sezone..da ne pričam kako me prsti peku  :wink:
Bolje se naoružaj još boljim živcima  :wink: jer dečki su već  pokazali na stazi kako stvari stoje, i kako se voze na godinu to može biti još samo brže i bolje :wink: ....i meni je neke trenutke bilo teško gledati, a ne mogu si zamislit kako je tebi bilo  8)
 
Rahela said:
U pravu si, to je način života i kod nas u kući je sve, ali baš SVE, tome podređeno.
Heheee...iduće godine žganci moraju bit za pamćenje, samo bi već sad morala počet nabavljat pravo brašno, a rajngle su sve još zagorene i vruće od ove sezone..da ne pričam kako me prsti peku  :wink:

Vidim, kiflice se ne spominju više... 8)
 
mraqi said:
Koliko sam ja vidio najviše živaca od za vrijeme trke  :jesus:
Bolje se naoružaj još boljim živcima  :wink: jer dečki su već  pokazali na stazi kako stvari stoje, i kako se voze na godinu to može biti još samo brže i bolje :wink: ....i meni je neke trenutke bilo teško gledati, a ne mogu si zamislit kako je tebi bilo  8)

U nekim trenucima samo zažmiriš .....i slušaš reakcije drugih, a onda te s vremenom naviknu da slobodno odgledaš sve  :mrgreen:


 
Rahela said:
U nekim trenucima samo zažmiriš .....i slušaš reakcije drugih, a onda te s vremenom naviknu da slobodno odgledaš sve  :mrgreen:
ja sam sve trenutke slobodno odgledao sve  :jesus:
 
Rahela said:
Šalim se Mraqi malo... i ja sve odgledam, al bilo je trenutaka kad prestanem disat  :wink:

hehe neke utrke si gledala s krivog mjesta  8) a možda i bolje da nisi vidjela što rade  :LOL:
 
pratim onako iz prikrajka godinama HR moto sport samo mogu rec da je zalosno kako se tretira...a koliki jal i zavist ovde na forumu....stvarno jadno.
 
Onda nemoj promatrat iz prikrajka nego iz blizine pa ćeš vidjeti da je to sasvim logično jer je forum samo blijeda kopija stvarne situacije, iako ju neki pokušavaju prikazati savršenom. A kad to akceptiraš, onda se vrati unatrag pa ćeš vidjeti da to postoji još od prije 20-30 godina. U biti, vjerojatno i duže ali to je razdoblje koje koliko toliko pratimo. 8)
 
stojednaseljačina said:
Možeš mi samo oprat motor posle endura ....  :jesus: :jesus: :jesus:  ....  nego , kad več spominješ dobio si me sam u Koprivnici zbog novih kišnih gumica ... a u Oroslavju si lepo prosil da te pustim jer ti je bilo za prvenstvo bitno , sva sreča kaj ti nije uspjelo , jer bi me Kec valda celi život zbog tog jebal !!! 8) :jesus: :jesus:

Jao pa tek sam sad vidio ovaj post. Jao Vuhec, nakon nekoliko odvozenih sezona, ti se hvalis kaj si na trci ili dvije dobio rookia s tim da si u prvim krugovima pusio od njega  :mrgreen:  Kad sam ja vozio svoju trecu sezonu (i sa manim iskustvom nego si ti imao) prosao sam ciljem treci. Koliko si se ti puta u gradu penjao na pobjednicko postolje.... ali kako ti kazes ... mozes mi uvijek doci gumu promijenit  :mrgreen: