Alpe Adria Grobnik 24.-26.07.

baxy said:
Čestitka Ercegu na pobjedi, dokaz kako s najbržih 1,33.4 u kombinaciji s pameti i samopouzdanjem donese pobjedu....bravo...

125 sp...Radman dominantan, Dominik koliko je potrebno...no mislim da bi trebao malo razmisliti o  nekakvim suvišnim štosevima za vrijeme utrke..... dizanja desne noge u zagrebačkom tijekom utrke....ako je u pitanju grčenje sorry, al onda se to ne radi u sredini  zavoja za vrijeme utrke i to u sendviću....u svakom slučaju čestitke na tituli AA
Otpao mu je desni fuzić i odmarao je nogu...  8) Dominik je super odvozio u kakvog mu je stanju bio motor :wink: i još jednom čestitke i njemu i Alexu...šteta što je Dominik imao peh s pojednimi djelovima motora...pa nismo mogli gledati njihov dvoboj...


baxy said:
1000stock - Jerman i Pelizzon klasa za sebe, naši više nego dobri...na kraju pravedan raspored po pitanju postolja, Aldo Loris i Tomassini trojac u direktnom obračunu, dakle stvar čista...možda da je Kec dodao još malo soli na rep Tomasssinia no i ovako je pokazao ponovo koliko je brz...čestitka na nastupu i Močibobu, no ovaj put samo na nastupu...
Kec je išao na iskustvo koliko mi se činilo, ali mu je falilo 25 stotinki  :wink:
 
mate said:
Lijepo je vidjeti kad se obnavljaju stare ljubavi... :twisted:

Pa daj im budi sponzor  :jesus:
Nemoj biti ljubomoran :mrgreen:
 
Bandit said:
Pa daj im budi sponzor  :jesus:
Nemoj biti ljubomoran :mrgreen:
Bandit said:
Pa daj im budi sponzor  :jesus:
Nemoj biti ljubomoran :mrgreen:
Ak' Mate bude sponzor pa prevuče novi sloj asfalta u nekim gradovima... :LOL:
 
baxy said:
Čestitka Ercegu na pobjedi, dokaz kako s najbržih 1,33.4 u kombinaciji s pameti i samopouzdanjem donese pobjedu....bravo...

125 sp...Radman dominantan, Dominik koliko je potrebno...no mislim da bi trebao malo razmisliti o  nekakvim suvišnim štosevima za vrijeme utrke..... dizanja desne noge u zagrebačkom tijekom utrke....ako je u pitanju grčenje sorry, al onda se to ne radi u sredini  zavoja za vrijeme utrke i to u sendviću....u svakom slučaju čestitke na tituli AA

600stock- Ovaj Luka Dečko kao da je pao s marsa a ustvari kad se pogleda da je Bertecov pulen sve je jasno, savršeno pripremljen, precizan, agresivan koliko je potrebno, ujednačen...mogu reči sve naj...no kad se sjetimo da se pojavio nedavno nema druge nego priznati da če se slovenci još češće veseliti.
Šteta za Nerva, pad nisam vidio al ono šta je pokazivao u dijelu oko zagrebačkog je vrlo agresivno sa još prostora za treniranje .... u svakom slučaju Luka vozi trke i to na visokom nivou..samo napred..
1000stock - Jerman i Pelizzon klasa za sebe, naši više nego dobri...na kraju pravedan raspored po pitanju postolja, Aldo Loris i Tomassini trojac u direktnom obračunu, dakle stvar čista...možda da je Kec dodao još malo soli na rep Tomasssinia no i ovako je pokazao ponovo koliko je brz...čestitka na nastupu i Močibobu, no ovaj put samo na nastupu...

Baxy, nemoj tako, DOminiku je u drugom krugu otpao fuzić i sva sreća da je bez fuzića i bez zadnje kočice uopće uspio odvozit rezultat koji je odvozio, prošao kroz cilj treći i osvojio naslov prvaka u 125SP.  :wink:
 
Saša 69 said:
Baxy, nemoj tako, DOminiku je u drugom krugu otpao fuzić i sva sreća da je bez fuzića i bez zadnje kočice uopće uspio odvozit rezultat koji je odvozio, prošao kroz cilj treći i osvojio naslov prvaka u 125SP.   :wink:
...a ručica prednje mu je bila malo spigana... 8)
 
mraqi said:
...a ručica prednje mu je bila malo spigana... 8)

ma to je manje bitno, kočio sam ja i sa pola učice kad mi ju je netko otkinuo u prvom krugu. Ovo bez fuzića je prestrašno i preteško.
 
Saša 69 said:
ma to je manje bitno, kočio sam ja i sa pola učice kad mi ju je netko otkinuo u prvom krugu. Ovo bez fuzića je prestrašno i preteško.
možda tebi :mrgreen: vidiš da Dominiku nije... :jesus: čak je publika mislila da njih pozdravlja s desnom nogom u zavoju  :LOL: netko je na brdu pitao jel mu motor previliki da mu tako noga stoji u zraku u dvojici  :LOL:
 
Ovih 1:29:567 sa STOCK motorom od Marka Jermana stvarno izgleda zastrasujuce.
Kako je on prolazio u svjetskom SUPERSTOCK 1000?
 
Lijepo je krenulo za Luku







(Powered by frubar.net)
i nažalost pad , mislim da je sa Lukom sve ok  (y)
 
Saša 69 said:
PH me više ne bu vidio. U ostalom, kaj se busaš, kaj bi da te još malo naperem  :jesus:

Možeš mi samo oprat motor posle endura ....  :jesus: :jesus: :jesus:  ....  nego , kad več spominješ dobio si me sam u Koprivnici zbog novih kišnih gumica ... a u Oroslavju si lepo prosil da te pustim jer ti je bilo za prvenstvo bitno , sva sreča kaj ti nije uspjelo , jer bi me Kec valda celi život zbog tog jebal !!! 8) :jesus: :jesus:
 
Saša 69 said:
Baxy, nemoj tako, DOminiku je u drugom krugu otpao fuzić i sva sreća da je bez fuzića i bez zadnje kočice uopće uspio odvozit rezultat koji je odvozio, prošao kroz cilj treći i osvojio naslov prvaka u 125SP.   :wink:

Gle, ja sam čestitao ......podij i prvo mjesto u AA je čisto ko suza i tu se nema šta dodat sve 5, .....ali ja gledam malo naprijed , primjetio sam da su i ovi dečki u 125sp na ulazu u zg počeli oponašat Rossia sa tim skidanjem lijeve noge.....Dominik to ne radi i bolje , no to dizanje desne u punom zavoju , u sendviću između dvojice mi je bilo smješno zato sam i napisao da zaboravi te štoseve......ako je to zbog zadnje kočnice i fuzića o.k. ... u svakom slučaju želim mu samo da napreduje i tu sad nema mjesta za opuštanje nit zajebanciju, na što sam prvi čas pomislio......  krivo  :wink:
 
mate said:
Kaj je fakat Kec jedini Hrvat u našem prvenstvu? :hehehe:

sva sreća da nema tebe i chale, to bi onda izgledalo k'o prvenstvo SFRJ :jesus:
 
Saša 69 said:
PH me više ne bu vidio. U ostalom, kaj se busaš, kaj bi da te još malo naperem  :jesus:
Ništa ne kužim u nedelju navečer pišeš da se vračaš sljedeče godine a sada pišeš ovo gore jel to neko zbunjivanje protivnika il te več žena šarafi
 
racing 18 said:
Ništa ne kužim u nedelju navečer pišeš da se vračaš sljedeče godine a sada pišeš ovo gore jel to neko zbunjivanje protivnika il te več žena šarafi
.... ili ga je već Mate financijski dotukao pa se predomislio :hehehe:
 
racing 18 said:
Ništa ne kužim u nedelju navečer pišeš da se vračaš sljedeče godine a sada pišeš ovo gore jel to neko zbunjivanje protivnika il te več žena šarafi

budimo realni, mi smo dio alpe adria prvenstva s tim da je trenutno u ph zivi uzas i takvo prvenstvo me ne zanima. Ako vozim, vozit cu prvenstvo Alpe Adria a tako i onako klase koju mislim vozit niti nema u PH.
 
Saša 69 said:
budimo realni, mi smo dio alpe adria prvenstva s tim da je trenutno u ph zivi uzas i takvo prvenstvo me ne zanima. Ako vozim, vozit cu prvenstvo Alpe Adria a tako i onako klase koju mislim vozit niti nema u PH.
125 GP  :misli: da Kemu namažeš na stazi...jbg... kad on vozi 125 SP :hehehe:
 
Saša 69 said:
budimo realni, mi smo dio alpe adria prvenstva s tim da je trenutno u ph zivi uzas i takvo prvenstvo me ne zanima. Ako vozim, vozit cu prvenstvo Alpe Adria a tako i onako klase koju mislim vozit niti nema u PH.

Ovo već ima više smisla, ali svejedno, moram još razmislit prije eventualnog blagoslova... :mrgreen: :mrgreen: