Alpinestars

snajper said:
U Novemu više ne ulazim ni pitati koliko je sati jer me Siniša(mislim da se ako zove) toliko ubije spikom da od šoka jedva uspijem pogoditi put do doma  :mrgreen:

Pa nisam gledao nešto pre skupe modele,od 270-380eura,s time da jakne od 300+ eura su GoreTex

Kaj Siniša nema sat??!! :mrgreen:
 
Pozdrav svima, evo ako imate vremena ovog vikenda:

www.motocenterlaba.com

FNZ-LJ-666x331-popusti.jpg


Popusti važe za cijeli BTC CITY Ljubljana, naravno i u našem dućanu :)

Boštjan
 
go-go said:
za one koji znaju koji broj nose i ne moraju probavati....

http://www.motocard.com/en/products/brand/alpinestars.aspx

popusti, veliki izbor, pay pal, free shipping iznad 60 €  (y)

kako je s PDV-om i eventualno nekim drugim davanjima? carina?
 
tibor_zg said:
morti frajer fura bijele tenisice :shock: :mrgreen:

morti. jednom kad se opeces na vruce mlijeko, puses i na hladan jogurt. posebno u ovoj kvazi drzavi. i bez obzira na to smo u EU. tak da, sapienti sat.
 
danc00 said:
Di ti zivis?

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

isusa ti, aj citaj malo gore.

sorry sto kao pocetnik nisam upoznat s davanjima na motorno vozilo, odnosno na opremu, koju kupujem u inozemstvu. sorry frajeri.
 
bhoy said:
isusa ti, aj citaj malo gore.

sorry sto kao pocetnik nisam upoznat s davanjima na motorno vozilo, odnosno na opremu, koju kupujem u inozemstvu. sorry frajeri.
BiH :misli:
 
Kupili smo danas za zenu Alpinestars rukavice, jaknu I hlace. Hlace su katastrofa, gore tijesne a nogavice siroke, mozes ih okrenut za skoro cijeli krug oko noge. To jos nisam vidio. Stitnici se nedaju podesavati a prenisko su. neznan za koju su ih zivotinju radili, za ljude nisu.
Jakna I rukavice su dobri.
Od IXS imam sve zivo I sve je savrseno :misli:
 
Lol pa gdje ste vi to kupovali? Ja imam 3 godine rukavice i skoro su kao nove! A prosle su i kise i sunca samnom  :mrgreen:
 
Izgleda da Alpine radi drugačiju robu za naše zahtjevno tržište. :mrgreen: Aj da smo i mi jednom privilegirani. :LOL:
 
Inovator-metalac said:
Od IXS imam sve zivo I sve je savrseno :misli:

Normalno da je savršeno kad se u kini radi  :mrgreen:    a planetarno je poznato da su kinezi oličenje savršenstva  :LOL:



Jep, sarkazam  :jesus:    kupovo sam taj mega kvalitetni čajnezi IXS kod šepića i IXS kod američana, treba li uopće spominjat razliku u kvaliteti svega  8)

 
Jednom su me banirali na nekom američkom Ducati forumu jer je lik, kad je izašao 1098, na nekim dijelovima skužio da su rađeni negdje na Filipini/Vijetnam/Šri Lanka i bio potpuno razočaran, pa sam mu rekao da zapravo može biti sretan jer je puno veća šansa da zajebu Marokanci koji rade u Italiji. :mrgreen: U biti, tako je počelo, onda smo krenuli o boji kože pa im se nisu svidjela moja razmišljanja. :mrgreen:
 
Bilo je zanimljivo uvjeravanje i lobiranje admina da ipak to ne pišem jer nije u redu, ovo, ono., valjda mu je bilo krivo da odem jer sam imao neke postove ili slike koje su mu se sviđale. :mrgreen: Zato ovdje ide odmah noga u dupe. :LOL:
On topic, pa svi rade u zemljama trećeg svijeta, pitanje je malo sreće oko materijala i crno-žutih ruku. :mrgreen: Meni je Alpine uvijek do sad bio super, čak i nakon padova na grobničkim žiletima od asfalta.
 
Alpinestars i GayANISE  je  (y)  ali Arlen Ness je extra  :jesus:  a IXS je shitXS ma kolko ručica duginih boja radilo na njemu    :mrgreen:  :LOL: