Alpinestars

Jel' to Thunder Air model? Ček' da vidiš moje.... Slikam ih pa postam...
 
Davor_ said:
Slika govori 1000 rijeci
moje, neznam tocno koji model, kupljene jos dok je bila eloda i Astar, one za SM, kombinacija mrezica i mekana koza na dlanovima..

perem ih u vesmasini, koza nigdje ispucana ili da se ruli  :misli:
 
Daklem, ovako izgledaju moje Thunderice nakon jedne i pol sezone, s tim da su se raspale u roku od par mjeseci i to vozeći skuter s variomatskim mjenjačem, tako da jednostavno ne kužim kako se ova lijeva rukavica ovako raspala... Ajde desnu bih još nekako i mogao opravdati radi okretanja ručice gasa, ali uglavnom, ovaj materijal od kojeg je rukavica s unutrašnje strane napravljena je  :palacdolje:

Slikano mobitelom, ali mislim da se sve dobro (i predobro) vidi.
 
DiAbLeRo said:
Daklem, ovako izgledaju moje Thunderice nakon jedne i pol sezone, s tim da su se raspale u roku od par mjeseci i to vozeći skuter s variomatskim mjenjačem, tako da jednostavno ne kužim kako se ova lijeva rukavica ovako raspala... Ajde desnu bih još nekako i mogao opravdati radi okretanja ručice gasa, ali uglavnom, ovaj materijal od kojeg je rukavica s unutrašnje strane napravljena je  :palacdolje:

Slikano mobitelom, ali mislim da se sve dobro (i predobro) vidi.
s kojom rukom odkopcavas okovratnik na jakni (cicak)? :wink:
 
Nakon što skinem rukavice, desnom.

:misli:
 
Jebote, rukavice izgledaju kao da je petarda grunula u ruci i onda ih još zalili kiselinom a ovaj pita za čičak... :LOL: Dobro da te nije pitao s kojom rukom navlačiš majmuna. :mrgreen: To mora biti greška u obradi kože.
 
mate said:
Jebote, rukavice izgledaju kao da je petarda grunula u ruci i onda ih još zalili kiselinom a ovaj pita za čičak... :LOL: Dobro da te nije pitao s kojom rukom navlačiš majmuna. :mrgreen: To mora biti greška u obradi kože.
tolko te je puta izdao da ga i majmunom sad zoves  :jesus: :LOL:
 
Da se pridružim temi rukavica da se ne stekne dojam da Alpinestars ne valjaju. Kupio sam ljetni (kratke, mesh) Thunder model prije četiri sezone u Labi i još su ko nove. Uglavnom njih koristim svakodnevno, a za jesen i Alpe uzmem druge zatvorenije. Dakle koristim ih često (i rado  :mrgreen:) i još uvijek su u super stanju. Imao sam prije njih Dainese slične koje su se raspale u dvije sezone.
 
Nevjerovatno! Moj je gore potpuno isti model, kupljen u istom dućanu, a raspao se u roku hitno! Evo ova guma na vrhu kažiprsta i srednjaka je recimo otišla nakon mjesec dana, potpuno se odvojila i nestala... Aj molim te, ne bilo ti teško, pogledaj gdje su tvoje proizvedene.
 
Šta reći, i moje su isto
qyjadeja.jpg
.

A ništa, ubuduće puno više pazim na materijale...
 
Možda je u xl-ima razlika :). Trebali su više materijala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
:lolcry:

Uvalili vam fejk alpinestars iz Kine koje su uzeli preko ebaya :shock:
 
Idemo dalje!!
Vracanje za vikend pare nazad i uzeti dainese!
Mada uzeo sam ženi sedici da vidim kakve su one za svoju cjenu
 
Inače kaj se pronalaska BTC-a tiće. Roaming više nije toliko nepristupačan kako je nekad bio pošto je sada sve dio europske unije. Google maps, sluške i samo po gasu nakon silaska s autoputa. (y)

Sent from my SM-G900W8