Alpinestars

Zapru said:
u Moto Laba centru, dok su bili u VG,kupio hlace (track cca 350€) i GP rukavice (cca 200€), sad vec 4. godina, sve ko novo

moram uzeti jaknu, stara je aprilia alpinestar, 6. godina, perem ju sa miniwashem u autopraoni, ko nova osim kaj mi se malo suzila u struku  :mrgreen:
:LOL: :smiley: :LOL: :smiley: vidiš ti kako ne triba imati povjerenja u nijedan brand. :smiley:
 
Evo, u srpnju počinjemo sa offroad akcijom na sve 2014 artikle (majice, hlače, čizme, protektori...)!

Sve -25%, čak i na nove Tech 7 i Tech 10 čizme!

Dobro nam došli u Ljubljani, ako ste ipak predaleko, poštarina do vas je samo 9 eur. :)

Nadam se, da imamo nešto, što trebate.

@Davor i ostalima radi reklamacija: za SAD nisam siguran, ali u EU je garancija na sve Alpinestars artikle 12 mjeseci pa se može roba reklamirat kod prodavača...Ako nešto nije kako bi trebalo bit, reklamirajte. Prema našim iskustvima, Alpinestars sređuje reklamacije kako treba.

Srdačan pozdrav

Boštjan
 
TSC-LABA said:
Evo, u srpnju počinjemo sa offroad akcijom na sve 2014 artikle (majice, hlače, čizme, protektori...)!

Sve -25%, čak i na nove Tech 7 i Tech 10 čizme!

Dobro nam došli u Ljubljani, ako ste ipak predaleko, poštarina do vas je samo 9 eur. :)

Nadam se, da imamo nešto, što trebate.

@Davor i ostalima radi reklamacija: za SAD nisam siguran, ali u EU je garancija na sve Alpinestars artikle 12 mjeseci pa se može roba reklamirat kod prodavača...Ako nešto nije kako bi trebalo bit, reklamirajte. Prema našim iskustvima, Alpinestars sređuje reklamacije kako treba.

Srdačan pozdrav

Boštjan
nije problem u postarini vec sto nemas gdje blize isprobati model radi prave velicine.ima sanse da se ponovo otvori neki ducan u ZG-u ili blizoj okolici?
 
kaj imaš isprobavat?

Alpinestars stoji ko saliven bucmastim niskim tipovima i bez probe, u tipu Čobankovića ili Keruma

ak si visok i zgodan, traži dalje
:mrgreen:



Srki
 
Kakva samokritika!  :LOL:
I bravo, kad ćete otvoriti tu negdi poslovalnicu da malo kupujemo prave stvari?
Može i tu pri morju. :smiley:
 
Srki said:
kaj imaš isprobavat?

Alpinestars stoji ko saliven bucmastim niskim tipovima i bez probe, u tipu Čobankovića ili Keruma

ak si visok i zgodan, traži dalje
:mrgreen:



Srki
Daaaj Srkiiii! :smiley:
 
pamzor said:
Kakva samokritika!  :LOL:
I bravo, kad ćete otvoriti tu negdi poslovalnicu da malo kupujemo prave stvari?
Može i tu pri morju. :smiley:

:mrgreen: Nikad se ne zna. No, ak otvorimo poslovnicu u RH, to diže troškove pa prema trenutačnoj kupovnoj moči u RH (ili kako se to več kaže) nije lako imati zaista povoljne cijene.

A i treba malo putovat - vi u Ljubljanu, mi na more :) (ok, možda nije baš isto...)  8)
 
Zapru said:
nije problem u postarini vec sto nemas gdje blize isprobati model radi prave velicine.ima sanse da se ponovo otvori neki ducan u ZG-u ili blizoj okolici?

Zapru, pa tek je jedan sat do Ljubljane... da otvorimo, mi bismo u Splitu i blizu granice sa Srbijom... ;)
 
TSC-LABA said:
Zapru, pa tek je jedan sat do Ljubljane... da otvorimo, mi bismo u Splitu i blizu granice sa Srbijom... ;)
ma je, s jedne strane si u pravu, ali, ide mi na jetra cestarina s jedne strane, a s druge, znas da imam onu glupu kombinaciju boja, pa ak dodem i nadem broj, onda nebu boje, pa cekaj da dode pa opet tam po to. Murphy je kod mene uvijek prisutan, kad su bile dosle hlace, sjecas se, bile su manje pa smo opet cekali mjesec dana  :LOL:

kak se veli, od 100 p**** u vreci, ja bi za k**** ulovio :mrgreen:
 
pamzor said:
Nikad ništa bolje u životu nisan ima od ove Dyno Alpinestarske koja mi je sticajem okolnosti maznuta u Čavoglavama. Probao sam s IXS, imam je i sad ali to mora da je neka lošija izvedba pošto mi izgleda bolje obući dvi stare trenerke nego nju. Na H.O.G.-u znoj jednostavno počeo curiti iz nje dok sam fotkao, a u vožnji propuh na sve strane. Ovim putem opet poručujem šmekeru za fine stvari da sam mu voljan pokloniti protektore za ramena i zimsku postavu (mada se s tom jaknom po fortunal buri vozi bez zimske postave jer je bullet proof) ako misli da mu jakna dobro stoji.  :azn:

Majku mu jebem ustašku, đubre crno! Nije to nikakav sticaj okolnosti!
 
Direktor said:
Majku mu jebem ustašku, đubre crno! Nije to nikakav sticaj okolnosti!
:smiley: Nemoj tako, možda je bio neki drugačije provenijencije. :azn:
Ubačen kao spectator, recimo. :shock:
 
TSC-LABA said:
Zapru, pa tek je jedan sat do Ljubljane... da otvorimo, mi bismo u Splitu i blizu granice sa Srbijom... ;)

...prije dva tjedna frend i ja sa dva GPS-a i nakon sat vremena bauljanja po BTC-u nismo vas mogli pronaći..niti je itko koga smo pitali znao di je trgovina.
Uglavnom...profitirao je je TC motoshop  :)
 
Da, sve jasno. Na žalost večina ljudi koji dolaze do nas, pogotovo iz inozemstva, stave u GPS adresu Šmartinska 152. No, ta adresa znači baš čitav BTC i pronači nas putem GPS skoro je nemoguče (osim upisom gps koordinata). Iako znate, da smo u hali 6, ne pomaže puno, jer hale ne idu redom, a neke čak i nemaju broja napisanog nigdje.

BTC na žalost misli, da svi na ovom svijetu znaju ne samo šta i gdje je BTC, nego i lokacije svih trgovina :( Pametni kao što jesu, ipak su stavili imena ulica u sam BTC, kojih inače nema na kartama (i GPSu). I tako smo mi na Grčkoj ulici, koja službeno van BTC ne postoji :)

Najlakše nas možete nači, ako u google maps upišete moto center laba (i čak pogledate street view). Ili nas nazovete, kad ste u BTC.
 
vaad said:
...prije dva tjedna frend i ja sa dva GPS-a i nakon sat vremena bauljanja po BTC-u nismo vas mogli pronaći..niti je itko koga smo pitali znao di je trgovina.
Uglavnom...profitirao je je TC motoshop  :)

možda da ste gledali znakove bi ih i našli :shock: :LOL: :mrgreen:

meni je kad sam išo po kornjaču garmin isto počeo neke lude smjerove pokazivat, isključio ga i našo bez pol frke (y)
 
TSC-LABA said:
Da, sve jasno. Na žalost večina ljudi koji dolaze do nas, pogotovo iz inozemstva, stave u GPS adresu Šmartinska 152. No, ta adresa znači baš čitav BTC i pronači nas putem GPS skoro je nemoguče (osim upisom gps koordinata). Iako znate, da smo u hali 6, ne pomaže puno, jer hale ne idu redom, a neke čak i nemaju broja napisanog nigdje.

BTC na žalost misli, da svi na ovom svijetu znaju ne samo šta i gdje je BTC, nego i lokacije svih trgovina :( Pametni kao što jesu, ipak su stavili imena ulica u sam BTC, kojih inače nema na kartama (i GPSu). I tako smo mi na Grčkoj ulici, koja službeno van BTC ne postoji :)

Najlakše nas možete nači, ako u google maps upišete moto center laba (i čak pogledate street view). Ili nas nazovete, kad ste u BTC.

(y)
 
Tako sam i ja prvi put u BTCu tražio dućan, i nakon jedno pola sata bauljanja po ulicama i kružnim tokovima stanem u jednoj uličici, i konačno uhvatim besplatni WiFi hotspot da mogu pogledati točnu poziciju gdje se nalazi. I iskopam točnu lokaciju, upalim auto, podignem pogled da se isparkiram, kad iza mene velika zastava TSC Labe!

:LOL:
 
DObra ideja za hotspot...inače oba McDonaldsa u BTCu imajo isto besplatni Wifi...možda kome zatreba :)