Alpinestars

Neznalica si za motore, a vidim i za opremu. :)  Od IXS sam imao tonu stvari, cak i za skijanje, i nikad zamjerke.  :jesus:
 
Ti si svoju kitu dobro unovcio pa kupujes samo cijenjenu moto egzotiku real IXS  :jesus:  ja sam svoju uvaljo u selendru pa samo dobro zderem i locem  :LOL:

Moje ograniceno savrsenstvo vjeruje samo onom u cemu je strugalo po asvaltu, alpinestars, gejeniz i IXON ( da ixon  :jesus: ) koji je najbolje odradio poso  :naklon:  nitro i shitXS nizakurac nije i bolje sam proso u riflama iz dajhmana nego u njima  :jesus:  a Arlen se tek treba dokazat  :mrgreen:  :LOL:
 
kaj nije bila neka spika da se taj Alpinestars šiva tam negdje u ili oko Varaždina :misli:
 
Da ne otvaram novu temu.....


RS Taichi.... Jel Ljubljana najbliza (TC Motoshop) ili ima i blize? Znam da je pokojni Darko to prije drzao (Magnetix), ali toga vise nema
 
KING RR said:
Ti si svoju kitu dobro unovcio pa kupujes samo cijenjenu moto egzotiku real IXS  :jesus:  ja sam svoju uvaljo u selendru pa samo dobro zderem i locem  :LOL:

Moje ograniceno savrsenstvo vjeruje samo onom u cemu je strugalo po asvaltu, alpinestars, gejeniz i IXON ( da ixon  :jesus: ) koji je najbolje odradio poso  :naklon:  nitro i shitXS nizakurac nije i bolje sam proso u riflama iz dajhmana nego u njima  :jesus:  a Arlen se tek treba dokazat  :mrgreen:  :LOL:
RResjer ha  :mrgreen: :mrgreen:
 
tibor_zg said:
kaj nije bila neka spika da se taj Alpinestars šiva tam negdje u ili oko Varaždina :misli:


Tad su neki imali jako dobre cijene. :) Mislim da vise ne prolazi ta kombinacija.
 
3alfa3 said:
Da ne otvaram novu temu.....


RS Taichi.... Jel Ljubljana najbliza (TC Motoshop) ili ima i blize? Znam da je pokojni Darko to prije drzao (Magnetix), ali toga vise nema

Dobra roba ali bila je preskupa, ne znam kako je sada.
 
ja imam AS Tech 8 made in croatia  ... nepoderivo  :0648:
 
mate said:
Dobra roba ali bila je preskupa, ne znam kako je sada.

Pala mi za oko mesh jakna RSJJ12 - najbolja zastita obzirom na tip jakne. Imam RS Taichi slicnu, ali spremna je za penziju pa bi opet za vruce dane isao na RS Taichi jer sam sa ovom zadovoljan.


Konkretno, ovo trazim:
http://www.tc-motoshop.si/si/tekstilna-jakna-taichi-armed-hp-mesh-c-neon-i25356.shtml
 
3alfa3 said:
Da ne otvaram novu temu.....


RS Taichi.... Jel Ljubljana najbliza (TC Motoshop) ili ima i blize? Znam da je pokojni Darko to prije drzao (Magnetix), ali toga vise nema
prije godinu i kusur kontaktiraos am baš te u ljubljani, rekoše mi da su odustali od RS Taichia, i da još imaju par stvari od njih koje samo žele prodati. pitao sam za druge prodavače u okolici, nije mi znao odgovoriti...
 
Rs taichi .. Najblize sto sam ja nasao nakon pokojnog Magnetixa ti je Austrija i Munchen(italiju nisam gledao)

P.s. Kushitani odijela su ti jos bolja od taichia .. :palacogre:
 
tibor_zg said:
kaj nije bila neka spika da se taj Alpinestars šiva tam negdje u ili oko Varaždina :misli:
koliko ja znam Astars se siva u Boxmarku.. :wink:


 
Da, neke od Alpinestars ćizmi izrađuju se u Varaždinu. Inače još u BiH, Romuniji i nešto malo u Italiji. Odjeća za sada još se ne izrađuje u RH...

Boštjan
 
PacicLittle said:
Lol pa gdje ste vi to kupovali? Ja imam 3 godine rukavice i skoro su kao nove! A prosle su i kise i sunca samnom  :mrgreen:
Kupio u Cikagu u Riders Needs (ovlasteni za alpinestars)!
I rukavice dio na dlanu se guli kao lud!
A rukavice sam platio 90 dolara, htjeo sam uzeti i jaknu za mene i zenu ali nakon ovog ne zelim da rizikujem!
 
Nikad ništa bolje u životu nisan ima od ove Dyno Alpinestarske koja mi je sticajem okolnosti maznuta u Čavoglavama. Probao sam s IXS, imam je i sad ali to mora da je neka lošija izvedba pošto mi izgleda bolje obući dvi stare trenerke nego nju. Na H.O.G.-u znoj jednostavno počeo curiti iz nje dok sam fotkao, a u vožnji propuh na sve strane. Ovim putem opet poručujem šmekeru za fine stvari da sam mu voljan pokloniti protektore za ramena i zimsku postavu (mada se s tom jaknom po fortunal buri vozi bez zimske postave jer je bullet proof) ako misli da mu jakna dobro stoji.  :azn:
 
Evo da i ja nešto iskomentiram, kad je tema tu. OD Alpinestarsa imam dosta opreme, sve kupljeno u Labi u Litiji i Ljubljani. Imam dvije jakne, jednu kožnu - GP Plus i jednu tekstilnu ljetnu - Viper Air. S njima sam prezadovoljan, kakko krojem, dizajnom, funkcionalnošću, a onaj najvažniji dio - sigurnost i čvrstoću nisam i nadam se da nikada neću testirati.
Od obuće imam Fastlane duboke patike i s njima nisam baš zadovoljan, jer imaju jako tanak đon, koji se nakon samo par mjeseci korištenja izlizao i probio na očigledno loše projektiranom dijelu, uz sami rub stopala. Od rukavica imam dva para, jedne zimske duboke koje su super osim što im unutrašnja podstava zna malo bježati i zgužvati se pa traži povremeno namještanje, a drugi par su Thunder Air ljetni model i s njima nisam nikako zadovoljan (a plaćene su 70 eura) jer su se u roku hitno izlizale s unutrašnje strane gdje je neka umjetna koža, te se probile na više mjesta. Ovdje je očigledno da materijal na ovim dijelovima nije kvalitetan, odnosno nije na razini koju očekujem od Alpinestarsa.
Trenutno ciljam na SP-8 model, bumo vidli...
 
Davor_ said:
Kupio u Cikagu u Riders Needs (ovlasteni za alpinestars)!
I rukavice dio na dlanu se guli kao lud!
A rukavice sam platio 90 dolara, htjeo sam uzeti i jaknu za mene i zenu ali nakon ovog ne zelim da rizikujem!
u Moto Laba centru, dok su bili u VG,kupio hlace (track cca 350€) i GP rukavice (cca 200€), sad vec 4. godina, sve ko novo

moram uzeti jaknu, stara je aprilia alpinestar, 6. godina, perem ju sa miniwashem u autopraoni, ko nova osim kaj mi se malo suzila u struku  :mrgreen: